(2) Турски сериали без собствена тема в платформата

  • 76 622
  • 737
# 720
Даа, много уклончиво отговаряше, личеше си как просто отбива номера, за да спре да я разпитва. По никакъв начин не ѝ развиват историята на Алия 🙄 А ако съживят Боран, ще си стане турски сериал. 😀
Виж целия пост
# 721
ще развалят сериала ако Боран се върне
Виж целия пост
# 722
Еми ше го развалят, да, ама сефте 😀 колко много развалиха вече… сериали, които съм гледала до 4-5 сутринта, вече не мога и 40 мин да изгледам…
Виж целия пост
# 723
може, аз затова не искам да гледам турски сериали , защото харесам ли нещо и винаги знам че нещо ще се прецака и си викам няма да гледам вече , но не става Grinning
Виж целия пост
# 724
Пускате ли спойлери тук, защото ми попаднаха?
Виж целия пост
# 725
Пускате ли спойлери тук, защото ми попаднаха?
Не знам дали е за ДГ, но щом никой не е възразил... значи няма проблем 😃
Виж целия пост
# 726
Да, за ДГ, но има теми/потребители където се сърдят и затова попитах.... Бях  длъжна  преди да постна нещо такова да се съобразя с мнозинството.

Денят е понеделник и е ден за ДГ, който желае може да направим онлайн.
3ти фраг


Спойлерът е, че Мерием ще  се окаже Аля!Осиновителите са и сменили името, но защо не се познаха с Джихан тогава... Трудно би се обяснило това, защото са били големички, около 16,17 годишни.
Виж целия пост
# 727
Е, Алия - Мерием, би било глупаво и невероятно, особено и да не си спомнят и двамата. Освен ако са били 5-6 г. Кой от нас не си спомня първата "севда", ако си бил 15-17 г. Вярно е, че в турските сериали се случва какво ли не - възможно и невъзможно, но с такова съвпадение за мен сериалът ще "олекне" много, а засега е ОК като сюжет.
Виж целия пост
# 728
това едва ли е спойлер, повече е нечие предположение мисля. /В туитър това е много често подмятано предположение/.
Няма нормално, разумно обяснение Алия да се окаже Мерием. Не са били на 3 за да не се познаят след това.
Между Алия и Джихан има и няколко години разлика. Ако тя е била на 16 да кажем /на 17 заминава/, Джихан ще да е бил минимум на 20 и нещо. Минимум казвам, защото може да е и повече.  И няма да я познае само заради името, след като всички знаят колко голяма любов е било това? Момичето да не е минала през пълна промяна, чак лицето да си е сменила? И тя ли няма да го познае?
Нещо такова ще направи сериала за подигравка направо. То и сега ги нападат жестоко заради това че мъж ще се влюби в жената на починалия си брат...
Вярно, в сериалите всякакви глупости могат да напишат от липса на идеи, ама тук са още в началото, та нямат оправдание с "нямахме идея какво друго".
Виж целия пост
# 729
Някой може да се влюби във вдовицата на брат си, но да си останат само чувствата, т.е. връзката да не бъде консумирана. Но, за нас и браковете между първи братовчеди е недопустима, ама една от сюжетните линии е точно с такива герои, така че и любовта между брат и жена на брата да е приемлива. В европейски/американски филми това съществува, както и мъж със сестрата на починалата му съпруга. За себе си, не знам как възприемам подобни връзки и дали неприемането им е свързано с морални причини или просто е нещо наслоено от минали времена или други култури.
Виж целия пост
# 730
Здравейте,може ли линк към Далечен град с руски превод за епизода тази вечер?
Виж целия пост
# 731
Здравейте,може ли линк към Далечен град с руски превод за епизода тази вечер?
Заповядайте  https://www.ivi.tv/livestream/12250
Виж целия пост
# 732
Добър вечер на всички!

Слагам линг за  Далечен град, с превод на руски от Събина.

https://www.ivi.tv/livestream/12250

https://turoktv.com/dalekiy-gorod/

Приятно гледане на всички!
Виж целия пост
# 733
Безгранична любов

Страхотен фраг! Misc Bomb То беше ясно, че всичко е със замисъл. Но не е само това- пак са заедно Халил и Зейнеп! Tada

https://youtu.be/qdnpd5xhbbI

https://x.com/hudutsuzsevda_/status/1886492610983792936



Виж целия пост
# 734
Ееее, Onceeee, винаги си прекрасен вестител Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия