Нашите second hand находки- тема 50

  • 99 185
  • 742
# 435
Аз не искам да си запаметявам картата, но този път ми се забави кодът, който трябваше да въведа и не се получи плащането, а ми отчете ваучера като използван.
Виж целия пост
# 436
Освен да им пишеш имейл, че покупката е неуспешна, ако могат да възстановят ваучера? Не знам дали изобщо е възможно, то си е алгоритъм някакъв...
Виж целия пост
# 437
Лошо е, че е неработен ден. В делнични дни съпорта им съдейства, аз съм им звъняла.
Виж целия пост
# 438
ПОДАРЯВАМ !!!
Купени са от Спорт депо, обувани са мах 2 пъти. Нямат кутия, според мен отпред е велур, другото не мога да определя, но аз нямам навик да купувам от еко кожа и подобни. Не стават за много широк крак.


Скрит текст:




Обещани са !
Виж целия пост
# 439
Аз не искам да си запаметявам картата, но този път ми се забави кодът, който трябваше да въведа и не се получи плащането, а ми отчете ваучера като използван.
Случвало ми се е да ми даде грешка на страницата за плащане, но са ми възстановявали кода за отстъпка автоматично до няколко минути.
Виж целия пост
# 440
Победа! Най-накрая си накупихме дънки и панталони с майка Simple Smile Хумана за по 2.50лв бройката

Тези на Gerry Weber ми пастнаха перфектно! Сравнително тънка дънка, като за пролет/есен Simple Smile


Още няколко модела, които да не повярваш също ми станаха! По-дебел деним.


Тези сивите на Zara, с едно страхотно яке на Bellissima Не изглежда много вълнуващо,но на живо се влюбих в него, а и материята отгоре е страхотна на допир. Незнам какво е. Прекрасно за преминаващият сезон Simple Smile


Много нежна блузка на Tom Tailor, айляк жилетка на Берешка и един вискозен шал.


Майка също успя да си открие няколко панталончета на добри марки  Wink
Виж целия пост
# 441
Яке найк 158 размер за детето
Виж целия пост
# 442
А цените какви са?
Виж целия пост
# 443


От манията във вторник за 10 лв
Виж целия пост
# 444
22 лева.. скъпо, ама ми хареса
Виж целия пост
# 445
Освен да им пишеш имейл, че покупката е неуспешна, ако могат да възстановят ваучера? Не знам дали изобщо е възможно, то си е алгоритъм някакъв...
Възможно е,при мен се случи преди време,писах им,веднага реагираха и ми възстановиха неизползвания код.
Виж целия пост
# 446
Лошо е, че е неработен ден. В делнични дни съпорта им съдейства, аз съм им звъняла.
Талонът се връща след около час в профила. Случвало ми се поне 3-4 пъти
Виж целия пост
# 447
Преди години масово си купувах дрехи по 1лв. Скоро влизам в този магазин който е на картинката на темата. И не знам защо, може би защото беше откриване на магазина, но най- евтината тениска беше 18лв. И просто си излязох.
Виж целия пост
# 448
Преди години масово си купувах дрехи по 1лв. Скоро влизам в този магазин който е на картинката на темата. И не знам защо, може би защото беше откриване на магазина, но най- евтината тениска беше 18лв. И просто си излязох.


Te започват на високи цени (независимо дали е нов магазинъът) и постепенно свалят, като последните 2 седмици са т.н. разпродажби и цените падат с по левче-два всеки ден, докато не стиггнат 1,50 (последния ден)> Преди няколко месеца беше 1лв, но го вдигнаха на 1,50 (нормално). Дрехите и обувките са качествени, дори в последния ден съм хващала обувки - находка, но като цяло за обувките трябва да е в 1вата седмица от разпродажбите
Виж целия пост
# 449
Само веднъж съм влизал в Humana в Красна поляна. Мъжкото беше щендер и половина буквално - няма и 3% от наличното.
Има ли някоя в София с повече мъжки дрехи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия