Нашите уютни спални - тема 10

  • 31 472
  • 504
# 285
И моята е в бяло и сиво и затова вкарах повече розово. Наскоро купих и розово одеало-покривало.
Имам готови фотографии, ама още се чудя къде да ги сложа.
Аз май ще трябва да купя още един скрин, въпреки че стаята е малка...
Виж целия пост
# 286
Да, и розово шалте и възглавнички ще ми трябват.
Сега гледах реклами на  един вертикален стенен печат. Замислих се дали няма да стане добре на стената над спалнята.
Виж целия пост
# 287
Няма механизъм. Има крачета и купих една кутия за отдолу. 140/200 е.
Виж целия пост
# 288
Благодаря ти.
Виж целия пост
# 289
Rockstar а защо направо не взе вариантас чекмеджета или в този размер нямат?
Сега погледнах, вече имат освен сиво и розово и в бежаво, поне от него 140/200също имаше с чекмеджета.
Виж целия пост
# 290
Май в онзи момент нямаха или беше по-скъп.
Виж целия пост
# 291
Е да, заради чекмеджетата бяха малко по-скъпи, понеже ние 160сиво  с чекмеджета взехме. Аз съм доволна, хубави са, не се пълнят с прах, което ми се случвало с други чекмеджета на легла. Но е и още малко по-високо затади тях.
Виж целия пост
# 292
Е твърде висока ще ми дойде. Че аз си взех един "бухнал" матрак...
Виж целия пост
# 293
68см е нашето с матрака.(27е висок той)
Виж целия пост
# 294
Ей как ме подсети да измеря. 53 см е.
Пъхнах няколко плика с дрехи отдолу. Все е нещо.
Виж целия пост
# 295
Rockstar, кой матрак купи и доволна ли си?
Колко сантиметра е висок?
Аз сега спя на много ниска спалня и се притеснявам да не ми дойде прекалено висока за навиците. Матракът ми е 25 см на Магнифлекс и е изключително удобен. Но няма да мога да го ползвам за розовата икейска спалня, защото е 190 см, а за нея ще трябва 200 см.
Виж целия пост
# 296
Май беше този:
https://www.ikea.bg/products/vesteroy-matrak-s-indiv-paket-pruzh … x200-sm/00450502/
Виж целия пост
# 297
Ух, пружини😊
Еsmee щом харесваш магнито, вземи същия имат и отстъпка в момента.
Виж целия пост
# 298
Много ми харесва усещането. Съвсем различно е от старите матраци с пружини. Имах два матрака с пяна - не исках пак пяна.
Виж целия пост
# 299
Аз съм набелязала този за голямото дете. Но не можах да го тествам в магазин и не знам колко точно твърд е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия