БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти - 2

  • 82 992
  • 844
# 840
Шарлот, да не би да имаш предвид 40 лв годишно? 40 лв месечно е повече от сметката ни за вода...
Виж целия пост
# 841
Шарлот, това за замерването на студената вода много ме изненада! Когато аз попитах миналата година в кол центъра на софийска вода има ли как да ми засичат дистанционните водомери, те ми казаха "да, но ако целият блок преминете на дистанционни и подадете заявление към нас".
Виж целия пост
# 842
Шарлот, това за замерването на студената вода много ме изненада! Когато аз попитах миналата година в кол центъра на софийска вода има ли как да ми засичат дистанционните водомери, те ми казаха "да, но ако целият блок преминете на дистанционни и подадете заявление към нас".
Да.Така е.Плаща се и такса.
Виж целия пост
# 843
Тази такса за дистанционно отчитане е абсурдна според мен - защо досега не плащахме такса за инкасаторите, които минават да засичат водомерите?!? Все пак за тях би трябвало да има повече разходи - заплати, осигуровки и т.н., а дистанционното отчитане трябва да се прави автоматизирано или поне да се ангажират по-малко хора, които всъщност са най-големият разход за Софийска вода и Топлофикация. Някой знае ли каква е логиката за тази такса?
Виж целия пост
# 844
ГОДИШНО! Моля за извинение. Това, преди година и половина, но може да се провери актуалната цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия