БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти - 2

  • 83 532
  • 846
# 840
Шарлот, това за замерването на студената вода много ме изненада! Когато аз попитах миналата година в кол центъра на софийска вода има ли как да ми засичат дистанционните водомери, те ми казаха "да, но ако целият блок преминете на дистанционни и подадете заявление към нас".
Виж целия пост
# 841
Шарлот, това за замерването на студената вода много ме изненада! Когато аз попитах миналата година в кол центъра на софийска вода има ли как да ми засичат дистанционните водомери, те ми казаха "да, но ако целият блок преминете на дистанционни и подадете заявление към нас".
Да.Така е.Плаща се и такса.
Виж целия пост
# 842
Тази такса за дистанционно отчитане е абсурдна според мен - защо досега не плащахме такса за инкасаторите, които минават да засичат водомерите?!? Все пак за тях би трябвало да има повече разходи - заплати, осигуровки и т.н., а дистанционното отчитане трябва да се прави автоматизирано или поне да се ангажират по-малко хора, които всъщност са най-големият разход за Софийска вода и Топлофикация. Някой знае ли каква е логиката за тази такса?
Виж целия пост
# 843
ГОДИШНО! Моля за извинение. Това, преди година и половина, но може да се провери актуалната цена.
Виж целия пост
# 844
ГОДИШНО! Моля за извинение. Това, преди година и половина, но може да се провери актуалната цена.
И сега е толкова, 20 евро за година.
Виж целия пост
# 845
А защо не се самоотчитате в сайта или приложението на Соф. вода? Всеки месец ми пращат напомняне за самоотчет. Безплатно е.
Мисля, че инкасаторите вече си спестяват ходенето и само събират данни по Вайбър. В новия апартамент вече две отчитания минаха и никой не е звънял. Аз се самоотчитам след датата, така че няма подадени данни. В другия апартамент все още минава инкасаторката.
Виж целия пост
# 846
Дистанционното отчитане е удобно за хора в движение, които периодично отсъстват от дома (половин година на вила, половин - в апартамента). Дори самоотчитането изисква сверка с показателите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия