Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 69 718
  • 824
# 195
Аз имам такъв от К. Меля ядки,някои по-едни овесени триции ако не ми се реже с ренде-правя моркови и цвекло салата Simple Smile
Благодаря. Това ме интересуваше - може ли да накълца зеленчуци, лук, зелени подправки.
Виж целия пост
# 196
Има на тяхната марка за Долче Густо машини и кафето е хубаво, но капсулите са от тези, които гърмят в кафемашината, не знам дали ти се е случвало някога, бях взела преди време и дори върнах неотворените кутии, а скоро колежка отново се оплака, значи не са ги оправили, пробвали сме ги на няколко различни машини. Капсулите на Коста също гърмяха, от Лидъл ги купих, затова ги споменавам.

Ако някой има свободен купон за лешникова напитка, може ли да ми го прати, мерси!
Виж целия пост
# 197
За капсулите и аз потвърждавам. Не стават за Долче Густо. Пробвала съм и капсули на Спетема - отвратителна работа, всичко се олива и после, колкото и да чистя машината все залепя мястото за капсулата.
Виж целия пост
# 198
Здравейте! Някой да е срещнал в някой Лидъл в София хартиените форми за печене в еърфраер 100 бр 20/20 см? Бяха в предишната брошура. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 199
Подарявам:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 200
Похвалвам марулите, репичките, бананите. Купих и зелени тиквички, бяха намалени на 1,29 лв/кг, свежи. Довечера ще ги приготвя да видя как са вкусово.
Купих тиквичките с кисело мляко от купона за проба. Състава не им е добър, на вкус са средна работа, но не очаквайте вкус на мляко, по-скоро на майонеза. Не бих купила отново, но тези ще си ги изям.
Имаше достатъчно шунка от тази, която е на минус 50 процента, намалените хлебчета бяха топли.
Виж целия пост
# 201
Подрявам. Подарен
Скрит текст:
семки 1+1 безплатно
    Виж целия пост
    # 202
    Миналата седмица взех от тези капсули - съвместими с кафе машини Dolce Gusto. Харесват ми, имат наситен аромат. С една идея повече ми допадат Lungo. Не съм имала проблеми със самите капсули.
    Скрит текст:
    Виж целия пост
    # 203
    Бананите при нас бяха черни и скапани.
    Виж целия пост
    # 204
    Купих си Долче Густо, още не съм пробвала.
    Виж целия пост
    # 205
    Подарявам
    Виж целия пост
    # 206
    Тази четка дали става:
    Виж целия пост
    # 207
    Тази четка дали става:

    Тя почти без пари. Взимай, ако не ти хареса винаги можеш да я върнеш.
    Виж целия пост
    # 208
    Да, става, имам я. Нося си я на почивки и я използвам вместо сешоар, както и за оформяне на косата. Не замества преса, разбира се, но оформя добре косата.🙂
    Виж целия пост
    # 209
    Аз преса ползвам само за  бретона, че е със собствено мнение. 🤣🤣🤣 Мерси, може да си я подаря за предстоящият ми рожден ден. 🥰
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия