Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 69 777
  • 824
# 750
Верно ли бе, Стоуни? Сега ми пусна мухата следващата хартиена като дойде, да я сравня лист по лист с електронната Trollface
Виж целия пост
# 751
Аз сравних двете брошури 😁
Хартиената е 40 страници, електронната 75 (в нея има повече стоки).

Отново има брошура "Достъпно за вас" (последните дни нямах).
Виж целия пост
# 752
Ясно. Значи аз съм в грешка и само си мисля, че са 1 към 1 Wink
Виж целия пост
# 753
от нещата за РД , които са  за една стотинка -само на едно от тези неща ли имаш право или на всичките?
Виж целия пост
# 754
Само едното трябва да се избере.
Виж целия пост
# 755
Верно ли бе, Стоуни? Сега ми пусна мухата следващата хартиена като дойде, да я сравня лист по лист с електронната Trollface

Липсват страници, не знам на какъв принцип, но миналата седмица исках да покажа на баща ми една тротинетка от детските стоки, в хартиената брошура страницата с въпросната тротинетка я нямаше 🤷🏻‍♀️
Виж целия пост
# 756
Ясно. Значи аз съм в грешка и само си мисля, че са 1 към 1 Wink
Те като го направиха това, много коварно го въведоха - ако не знаеш ще решиш наистина че е същата брошурата, освен ако не седнеш да го сравняваш. Аз май от темата тук научих, беше повдигнат въпросът къде е нещо в брошурата което се обсъждаше, а пък уж го нямало. И без това предимно онлайн я гледах, но пък в тогаващата ни работа минаваха и оставяха брошури, та от време на време гледах и тях че точно след работа ходех в Лидл на прибиране. Останах си само на онлайн, хич не ги поглеждам вече отпечатаните.
Виж целия пост
# 757
Дали е отворен (преструктуриран) вече Аутлета в Люлин?
https://boulevardbulgaria.bg/articles/lidl-predstavya-autlet-mag … ehranitelni-stoki
Виж целия пост
# 758
Подарявам:
Скрит текст:



Купоните са подарени.
Виж целия пост
# 759
Дали е отворен (преструктуриран) вече Аутлета в Люлин?
Изпълнява такава функция, да.
Виж целия пост
# 760
Хартиените брошури не са ли орязани от доста време?

Настоящата електронна е 70+ страници, хартиената е 30+ 🤷🏻‍♀️

Има разлика от няколко страници, но не е като да е двойна разликата - в електронната има доста страници за единичен продукт - един вид да грабне окото на клиента.
Виж целия пост
# 761
Този месец са ми сложили "само" 600лв на лентата. Бива Simple Smile
Приключиха явно с глупавия футболист, защото днес видях, че имам скреч от вчерашните пазарувания.
Чудя се дали в събота ще има козунаци.
Виж целия пост
# 762
Моята лента пак е до 900лв, миналия месец само две суми покрих.

Вчера имаше от всички разфасовки агнешко. Купих задна четвърт. По-напред някой спомена, че само кокал било агнешкото. Да не е станало объркване с разфасовките, на които пише агнешко с кост?

Яйца имаше на РС - Панаретовци и полски (бели и тъмни). Опаковки по 30бр.
Виж целия пост
# 763
Подарявам - до днес е
Скрит текст:
Виж целия пост
# 764
Моята лента пак е до 900лв, миналия месец само две суми покрих.

Вчера имаше от всички разфасовки агнешко. Купих задна четвърт. По-напред някой спомена, че само кокал било агнешкото. Да не е станало объркване с разфасовките, на които пише агнешко с кост?

Яйца имаше на РС - Панаретовци и полски (бели и тъмни). Опаковки по 30бр.
Майка ми вчера каза, че повечето пакети били с доста кокал и било доста тъмно месото около кокала, което значи, че не е много прясно. Успяла е да си избере все пак. По произход било македонско месото.

Моята лента е за 600лв, а наградите им стават все по-тъпи и безсмислени, така, че ще я пропусна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия