Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 74 066
  • 841
# 420
Много рано тази сутрин хващам влак и то след кажи-речи 5 часа сън само. Влакът спира на някакво село да изчака явно друг, малко насред нищото и аз станах да позяпам. Гледам стара част от композиция и на нея чета следното: Обезтрезвителен влак.  Веднага телефона и снимам в изумление, качвам даже в една от соц. мрежи. Няколко минути по-късно осъзнах какво наистина пишело....
Виж целия пост
# 421
Много рано тази сутрин хващам влак и то след кажи-речи 5 часа сън само. Влакът спира на някакво село да изчака явно друг, малко насред нищото и аз станах да позяпам. Гледам стара част от композиция и на нея чета следното: Обезтрезвителен влак.  Веднага телефона и снимам в изумление, качвам даже в една от соц. мрежи. Няколко минути по-късно осъзнах какво наистина пишело....
Скрит текст:
Хм, съчетано с малкото сън ми се върти една индиция за махмурлук Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Много рано тази сутрин хващам влак и то след кажи-речи 5 часа сън само. Влакът спира на някакво село да изчака явно друг, малко насред нищото и аз станах да позяпам. Гледам стара част от композиция и на нея чета следното: Обезтрезвителен влак.  Веднага телефона и снимам в изумление, качвам даже в една от соц. мрежи. Няколко минути по-късно осъзнах какво наистина пишело....

Ако от това ще Ви олекне, аз пък го прочетох като "Отрезвителен влак"
Виж целия пост
# 423
Трезва муня, само недоспала. Представям си ако бях с махмурлук...😅😅😅
Виж целия пост
# 424
Аз тръгнах Гугъл да питам какво значи тази дума Sweat Smile до треви стигнах и се сетих Sweat Smile
Виж целия пост
# 425
Аз също го прочетох "обезтрезвителен". Преди да прочета поста прочетох надписа на влака, така че не съм повлияна от твоя прочит.
Виж целия пост
# 426
Една дреболия от сутринта. Обажда ми се куриер и се разбираме до пет минути долу. Оправям се набързо, взимам парите, слизам и виждам, че тамън идва насреща ми. Кимам, усмихвам се, човекът ми се усмихва. Подминава ме (казвам си търси да спре някъде), но вече много ме подминава и отива на края на улицата ни на един широк завой (мисля си ще обръща). Аз бързам чак подтичквам след камиончето. Да обаче продължава още напред, където започва неасфалтиран път и вече доста се отдалечава. Викам изобщо няма да го гоня и тръгвам да си се връщам, чудейки се какви ги върши и че може би ще звънне и ще се върне. Може да се е объркал. Обръщам се и виждам бусчето на същата фирма куриер пред нас, човекът ме чака. Разказах му как гоних камиона, каза че се били разминали и че друг път са се засичали покрай нас, та се посмяхме. Смехът е хубаво нещо.
Виж целия пост
# 427
Забавлявал се е човека да те гледа как бягаш след камиона Joy

Видях днес на Нуй сладоледите. На батко ви Момоа.
Ама на промо. 2 за 4 и кусур, само боровинков. То така по-изгодно.
Ама не взех, че имах още за обикаляне и щеше на нищо да стане.
Виж целия пост
# 428
Аз преди 2-3 години така гоних камиончето на един куриер. Бях завела детето при БНД да се видят за няколко дни - той живее в малък град на противоположния край на България. Беше на работа един ден и ми звънна да ме помоли да изчакаме куриера , ако ще ходим на разходка, че чака пратка. Обаче да излезем в двора на къщата, за да види куриерът , че има човек, защото иначе ще подмине къщата. Но в момента, в който ние излизахме на двора, видях задницата на куриерското камионче да завива в долния край на улицата - вече подминал къщата. Хванах си детето за ръка и с бърза крачка се запътихме по дирите на куриера - все пред някоя къща ще го "хванем". "Хванахме" го, а той с усмивка каза, че се чули с БНД и се разбрали да си обиколи другите адреси , ако ни няма в двора, и на връщане да мине през неговата къща, така че нямало нужда да го гоним.
Виж целия пост
# 429
Петък е, работният ден е свършил и се прибирам вкъщи. Решавам да се отбия в денонощния за цигари. Само да вметна, че съм крайно изморена, гладна и ми се спиииии. Взимам цигарите, подавам банкнота на мацката и тя ми връща ресто. С цялото си сърце и душа усещам, че рестото е малко и вдигам глава ,за да кажа на момичето, а тя е замръзнала и ме гледа втренчено. Явно и тя е усетила, че нещо не е наред. Започва да смята обаче не може да сметне сумата. И аз се включвам в смятането, обаче и на мен не ми се получава. Седим и се гледаме. Тя гледа жално и се извинява, аз гледам още по- жално и се усмихвам сконфузено. Гледахме се известно време , разбрахме , че нищо няма да стане и тя извади тежката артилерия. Негово величество калкулатора. Най-накрая излезе сметката, даде ми още пари и след няколко извинения и от моя и от нейна страна се разделихме. Просто мозъка ми беше тотално забил, искам да се наспя 😀
Виж целия пост
# 430
Ellie_0001, наскоро имах подобна случка с връщане на ресто от купени билети за музей (някаква нищожна сума бяха, примерно 3 лв на човек). Опитвам се да кажа на женицата, че *ми връща ПОВЕЧЕ*, но тя ме погледна криво и ми заяви, че "На такива места нямало нужда да издребняваме*. Казах ок и оставих дарение в една кутия Simple Smile
Виж целия пост
# 431
"Гледахме се известно време , разбрахме , че нищо няма да стане и тя извади тежката артилерия. Негово величество калкулатора."

😂😂😂
Представих си го като някакъв скеч - как със замах вади елката на забавен кадър и я удря на плота. 🤣

Блокаж и двете по едно и също време. 😀
Виж целия пост
# 432
Ellie_0001, наскоро имах подобна случка с връщане на ресто от купени билети за музей (някаква нищожна сума бяха, примерно 3 лв на човек). Опитвам се да кажа на женицата, че *ми връща ПОВЕЧЕ*, но тя ме погледна криво и ми заяви, че "На такива места нямало нужда да издребняваме*. Казах ок и оставих дарение в една кутия Simple Smile

Ами то тук проблема всъщност беше, че и двете не можахме да изчислим рестото.
Виж целия пост
# 433
То в такива моменти винаги има няколко секунди напрежение в погледите, малко като на забавен каданс в уестърн преди да гръмне единият от двамата Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Одеве,раздигам съдовете от сушилника и ги разпределям по шкафовете. Грабнах купичките и ги прибирам в хладилника,но после по инерция тръгвам към шкафа в който ги държа по принцип.  Отварям го и се чудя,какво щях да правя на него!?🤔
Е,па,почудих се малко и загрях,какво съм направила!😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия