Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 36

  • 117 236
  • 1 402
# 1 290
Аз бях питала и ми казаха, че няма как да кажат предварително. Зависи от случая и назначените терапии. Мисля, че някои неща минават и по ЗК. Ако имате конкретни притеснения може да ги питате дали могат да Ви ориентират предварително.

Много благодаря. Не, нямам притеснения, просто предвид цената за раждане, се опитвам да си направя груба сметка, недай си боже, ако нещо такова се случи и наложи. Аз съм още далече от раждане, но трябва да помислим и финансово как ще се справим.
Виж целия пост
# 1 291
В статите има ли хладилник?
Виж целия пост
# 1 292
Няколко мнение по-горе го пише.
Виж целия пост
# 1 293
Мисля, че само в единичните стаи има хладилник обаче. Нека все пак някой, който е лежал в двойна, да потвърди.
Виж целия пост
# 1 294
Няколко мнение по-горе го пише.
Да, но не е уточнено дали става въпрос за двойна или единична стая.
Виж целия пост
# 1 295
Няколко мнение по-горе го пише.
Да, но не е уточнено дали става въпрос за двойна или единична стая.
Здравейте.В двойните стаи има голям хладилник с фризер в горната част.
Виж целия пост
# 1 296
Здравейте, искам да ви питам имали ли сте комуникация с д-р Леков по време на проследяване на бременността, например пращане на резултати от изследвания, някакви възникнали въпроси или притеснения и т.н.
Виж целия пост
# 1 297
Синът ми остана в интензивен сектор на неонатология, плюс му беше проведена терапия за жълтеница (3 пъти в печката), отделно беше и на лечение с антибиотик, заради повишено CRP, мисля че не е струвало нищо отгоре.
Виж целия пост
# 1 298
Моето дете беше 3 седмици в неонатология. Пускат пътеки по здравна каса. Не е някакво огромно доплащането.
Виж целия пост
# 1 299
Здравейте, искам да ви питам имали ли сте комуникация с д-р Леков по време на проследяване на бременността, например пращане на резултати от изследвания, някакви възникнали въпроси или притеснения и т.н.

Да, винаги отговаря. Ако е било за нещо по-сериозно, директно ми е звънял.
Виж целия пост
# 1 300
Потвърждавам за д-р Леков - винаги отговаря на съобщения, на мен също е звънял с цел да ми отговори по-детайлно.
Виж целия пост
# 1 301
Здравейте, искам да ви питам имали ли сте комуникация с д-р Леков по време на проследяване на бременността, например пращане на резултати от изследвания, някакви възникнали въпроси или притеснения и т.н.

Аз не се следях при него, но пък ми се наложи да ме прегледа веднъж по спешност докато беше дежурен и моята докторка отсъстваше. Беше доста отзивчив, обстоен при прегледа, назначи терапия, която беше ефективна, даде телефон и каза да се свържа с него, ако има нужда.
Виж целия пост
# 1 302
Аз също съм очарована от д-р Леков. Няколко пъти бях на преглед при него, тъй като заместваше моя доктор. По това време вече пренасях с няколко дни, така че имаше вероятност той да ме изроди. Беше много отзивчив, даде ми контакт и ме насърчи при въпроси да пиша. Изпратих му резултат от тонове, той почти веднага реагира, отговори на въпросите ми и отношението му беше чудесно.
Виж целия пост
# 1 303
Здравейте, искам да ви питам имали ли сте комуникация с д-р Леков по време на проследяване на бременността, например пращане на резултати от изследвания, някакви възникнали въпроси или притеснения и т.н.

Винаги ми е отговарял, а аз го тормозех през 3-4 дни. Винаги е бил търпелив с мен. Даже на 26 Декември бях на тонове и той каза да му ги изпратя. За да не го притеснявам не му ги изпратих и той на следващия ден сутринта ми звъни в 9 сутринта да ме пита какво става и защо не съм му изпратила тоновете. Даже ми се скара хаха.
Виж целия пост
# 1 304
Здравейте, малко се паникьосах и реших да ви пиша, от разпространяващия се разказ на жена родила в Майчин дом и изживяла кошмарно раждане с шамари, цинизми,унижения. Предполагам доста от вас са го видяли в социалните мрежи.
Освен нейния шокиращ разказ ме шокираха коментарите, в които няколко човека писаха, че в Токуда се случвало същото.
Като човек изживял ужас от операция преди години и отношение в болница и за малко не умрях, мислех, че в Токуда не само заради цената, но и реномето на болницата, не би следвало да си позволяват такива неща.
Надявам се такива неща реално да не се случват там и не съм чела всички теми назад, но до сега не съм срещала отрицателно мнение, камо ли кошмарни разкази нито от познати, нито в социалните мрежи.
Извинявам се, че пиша с такъв въпрос, но съм лесно паникьосващ се човек с доста голяма травма от отношение при и след операция.

Прикачам пример:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия