Пазаруване от about you - тема 28

  • 68 671
  • 804
# 150
А какъв е, ако може да споделите
Виж целия пост
# 151
Teya15 работи, но повечето чакаме код с  20 или 25.
Виж целия пост
# 152
30% чакам аз Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Благодаря
Виж целия пост
# 154
Някой купувал ли е трикотажни сака, без подплата. Отзиви от някоя марка имате ли.
Ей тва бумнах за 54, от уж 195лв, но си търся и трикотажно
Виж този продукт в ABOUT YOU:


https://m.aboutyou.bg/p/cartoon/bleyzar-10158730?utm_medium=refe … _campaign=product
Виж целия пост
# 155
Тези някой поръчвал ли ги е
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/tommy-jeans/niski-maratonki-essential-13 … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/tommy-j … ssential-13375562
Качество, размер отговаря ли?
За качеството спор няма,от кожа са,но аз взех номер нагоре,страничните шевове са ми леко неприятни при носене.
Виж целия пост
# 156
Минава сезонът, но може да оставя за есента/друга пролет.
Има ли отзиви дали отговаря размера, по препоръка ми го дава по-малък номер:
https://www.aboutyou.bg/p/patrizia-pepe/prehodno-yake-piumino-7643899

Позаглеждам Desigual има добри отстъпки и без код. Някой нещо ново взимал ли е, така за вдъхновение? Bowtie

Да дам отзив за скандално ниско качество на марката Tamaris. Взимам от бг физически магазини и не е така зле

Виж целия пост
# 157
ElleBg,
рекламирай ги!
Виж целия пост
# 158
Връщам ги, те са в кутия и на секундата стана ясно, че са зле.Даже от самата опаковка, която е нещо като white label
Виж целия пост
# 159
BrightT, едва ли ще ти е от полза, но...трикотажни сака без хастар имам само на Liebeskind - не са мръднали. Обаче май не съм срещала техни дрехи в АЮ.
ElleBg  какво им има на сандалите, че от снимките не става ясно или аз недовиждам 🤔
Виж целия пост
# 160
Преди известно време заедно с поръчките бяха пратили едни кодове за 80 лв. отстъпка в сайт за вино.
Някой дали е поръчал и получил вино от въпросния сайт?
Аз пробвах, като сложих няколко бутилки в количката, важи си кодът, но е за поръчка от минимум 160 лв., имайте го предвид.
И нямат български вина, само внос.
Ако искате, мога да пратя кода на лични, няма да го ползвам.👍
Виж целия пост
# 161
Teya15 работи, но повечето чакаме код с  20 или 25.
Сега ми даде, че Тея е изтекъл днес. Има ли изобщо действащ код в момента, всичко ми дава, че е изтекло?
Виж целия пост
# 162
Искам да си купя ленен панталон, но на какво да обърна внимание при избора си?
Някои модели са 100% лен, други 55% лен и 45 % вискоза.
Виж целия пост
# 163
Имам и от двата вида ленени дрехи. Тези,които са лен и вискоза почти не се мачкат ,приятни са. Чистия лен се мачка повече. Иначе и двата вида харесвам.
Виж целия пост
# 164
Много интереснооооо
https://www.aboutyou.bg/p/mymo-at-night/damska-chanta-15283863

https://www.aboutyou.bg/p/felipa/damska-chanta-15252724
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия