Концерти - тема 2

  • 42 277
  • 738
# 480
Вече имам и потвърждение в имейла.
Възрастни сме вече, последно така висях на Арктик Мънки - преди да почнат вече ме болеше кръста. като почна концертът ми мина, но все пак Simple Smile
Сега събирам сили за правостояща на Годсмак.
Виж целия пост
# 481
За Гънс вече са пуснали и най-евтините билети
Виж целия пост
# 482
И аз получих потвърждение преди два часа.

Хубава концертна година се очертава - Годсмак, Гънс, Роби, ММ ще ходи на Мидалидаре. Кой знае какво още ще изскочи Simple Smile Само да сме здрави.
Виж целия пост
# 483
И аз получих потвърждение преди два часа.

Хубава концертна година се очертава - Годсмак, Гънс, Роби, ММ ще ходи на Мидалидаре. Кой знае какво още ще изскочи Simple Smile Само да сме здрави.
И да не фалираме 🤣
Виж целия пост
# 484
Опасността от фалит е реална Simple Smile
Някой и друг театър, някоя и друга опера, някой непланиран концерт между другото и то става леле-мале. Това без да изниква нищо по-голямо, нали Grinning
Виж целия пост
# 485
Здравейте, как успяхте да закупите билетите за Роби? Имам Фест клуб, свързано с Тикетстейшън, еми, екранът започва да ми трепти и блокира. И нищо.... Моля ви помагайте
Виж целия пост
# 486
Здравейте, как успяхте да закупите билетите за Роби? Имам Фест клуб, свързано с Тикетстейшън, еми, екранът започва да ми трепти и блокира. И нищо.... Моля ви помагайте
При мен трепти, ако не изчакам да зареди страницата минута или две. След като на картата се появят всички места, чак тогава почвам да местя. Иначе забива, трепти и изчезва.
Виж целия пост
# 487
Как стоях на крак за Within Temptation ot 19:00 до 23:00 хич не ме питайте. Ама то късмет това се вика - прескочихме цяла 3-километрова опашка, защото беше станал някакъв гаф с охраната и точно там където паркирахме колата, в точно същия момент, нямаше охрана. Влязохме директно, без въобще да се наредим на опашка и се паднахме точно в средата, в началото, пред сцената. Зарадвахме се на "късметлийския" късмет, ама после като пуснаха тия басове... УжасТ... Разкаяние тотално... Joy Къде дойдохме, как ще издържим до края... Подгряващи металисти викат, дерат се, нищо не се чува от бас. Към 22:00 не си чувствах пръстите на единия крак. И една жега като стана, ние с якетата и пуловери и късметлийския ни късмет, дето улучихме... Сварихме се... Ама бяхме, бе! Smile
Виж целия пост
# 488
На концерта на Роби в Бургас нищо не видях. Бях най-отзад, с моите 160 см сега не рискувам.
За Депеш стояхме прави от 16 ч. пред сцена. Бяхме на стадиона в 12 ч., като преди това в 10 си взехме номер. На моята възраст само за тях правя подобни неща.
Дъщерята ходи на всички нейни любими и виси, но тя е млада. В Дъблин вися на ирландския вятър до Лифи от обяд. Имаше островни девойки по голи крака на около 0°.
Виж целия пост
# 489
След 3 часово стоене на концерта на Таря и Марко, търся Само седящи места. На другия ден до обяд ме боляха крака и кръст. Айде, нема нужда.

Аз купих отдавна билет  за април месец ще ги видя.  Била съм на много концерти на Таря и винаги е велико но последният миналата година коледният като беше ндк зала 3  нямаше столове. Какво им пречеше да наредят едни столове? А това са тия концерти за седене и слушане а всички бяхме  прави ☹ Много тъпо. Ужасно беше и тогава като й давах цветя понеже моите крака изтръпнаха , не видях от тъмното къде стъпвам и си ударих кракът от сцената.Аз не исках да се качвам там публиката ме качи.  Така лежах седмици не мохеж да се движа 😔 Иначе концертът си беше супер готин.
Поне на метълните има желязна ограда и аз винаги се подпирам там. Счам и се движа някак си не усещам колко време минава.
Виж целия пост
# 490
Божкеее, Депеш - от първия им концерт на Локомотив се прибирахме пеша, поне някъде докъм Централна гара. Ама бяхме млади, млади 🥰. Незабравим концерт!
Виж целия пост
# 491
Божкеее, Депеш - от първия им концерт на Локомотив се прибирахме пеша, поне някъде докъм Централна гара. Ама бяхме млади, млади 🥰. Незабравим концерт!
На първия тук бях с билета в болница, на втория - на ограда, но изобщо нямаше организацията на следващите. Всеки следващ става все по-сложно и дълго.
Виж целия пост
# 492
Наистина ли никога не сте спали пред залата от миналия ден да пазите ред и да си осигурите топ мястото?
Не сте пикали в шише за да не загубите извоюваната позиция?
Сълзи са ми текли от леден вятър, изгарял съм на зебра с едни нарязани до д-то дънки още като младо гъзе.
Но нищо няма значение вече, когато си вътре. И отпред ❤️

Виж целия пост
# 493
За мъж опцията шише бива, но за жена??... Laughing  Не, мерси..
Не съм чак такъв ултра-фен и си нямам идоли, които да причаквам и да се нареждам на първа линия. Всички, които харесвам, съм ги видяла и без да съм най-отпред, включително и Мадона 2009та на стадиона.
Виж целия пост
# 494
Наистина ли никога не сте спали пред залата от миналия ден да пазите ред и да си осигурите топ мястото?
Това само по филмите съм го виждала.
За края на Септември отсега съм сигурна,че ще ми трябва одеяло Smiley
ПП.За сериозните фенове- на 25 ти декември пускат и филм за Роби Уилямс в салоните Синема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия