Робот за почистване на прозорци-малкият голям помощник -тема 2

  • 47 465
  • 447
# 270
Здравейте, имам hutt w8, който за нещастие е издал багажа нещо, използван е малко пъти, вече не е в гаранция. Колелата се въртят, залепва се за прозореца, но не иска да се движи, колелата не достигат до повърхността.

Някой имал ли е такъв проблем и има ли сервиз, където могат да ми го оправят, особено в Пловдив?

Изпратих го към hutt.bg, да видим.
Виж целия пост
# 271
Мили хора, не мога да изчета всичко и ще запитам- роботите могат ли да се ползват с препарат за прозорци? Налива ли се вътре? В робота за под не се слага и директно се прецакват дюзите, а от вчера имам за прозорци и не смея да сложа.
Виж целия пост
# 272
Мили хора, не мога да изчета всичко и ще запитам- роботите могат ли да се ползват с препарат за прозорци? Налива ли се вътре? В робота за под не се слага и директно се прецакват дюзите, а от вчера имам за прозорци и не смея да сложа.

Да.
Виж целия пост
# 273
Чета сега темата... Съвсем никаква разлика ли няма в ъглите с кръгъл и квадратен уред?

Ако е така с кръглите мопчета повече ме привличат, по-леки и изглеждат по-универсамни за домашни прозорци, които не са огромни витрини...
Не мога съвсем да схвана разликата между с6, с65 и с7 на Hutt...
И още нали и двата се връщат в изходна позиция..
И дали бига могли да чистят и педя широк перваз под прозорците?
Виж целия пост
# 274
Поръчах С6, изпратиха ми С65 като идентичен, та не би трябвало да има някаква съществена разлика между тях.
С65 се връща в изходна позиция и има дистанционно - ако не се върне където искате, можете да си го придвижите до там.
И дали бига могли да чистят и педя широк перваз под прозорците? - само ако има рамка, в което се съмнявам.
Малко е една педя и без рамка ще излиза извън площта и ще се развакуумира (ще падне).
Виж целия пост
# 275
С моя робот чистя и малките прозорци на вратите.

Иначе моя робот беше развален, както писах по-горе, защото съм го зарязала с разтвора за почистване и е стоял не знам колко време, всичко е засъхнало и залепнало. Профилактираха ми го.

Иначе вие какъв препарат слагате, аз обикновено разреждам препарат за стъкло с вода?
Виж целия пост
# 276
Аз слагам само чиста вода (Hutt w66 е моя).
ММ сега загледал някакъв специален препарат за роботи - аз и така съм си доволна:joy:
Виж целия пост
# 277
И аз само с чиста вода го ползвам (С65). Пробвах с разреден препарат за стъкла, но явно съм сложила повече, защото се пързаляше и му беше трудно да се изкачва. Махнах препарата и се оправи.
Виж целия пост
# 278
Здравейте, Някой има ли отзиви за този модел :
Уред за почистване на прозорци Finlux J2Fenster
 в момента е намален много в ЗОРА и съм в чуденка дали да не взема?
Виж целия пост
# 279
Здравейте, Някой има ли отзиви за този модел :
Уред за почистване на прозорци Finlux J2Fenster
 в момента е намален много в ЗОРА и съм в чуденка дали да не взема?
Днес се засилих да го купя но ми предложиха по- малкия на Краун. Евтин е 179 лв е сега и се чудя дали ще върши работа. От долу на Финлукс не е цял мопа и за това ми предложиха на Краун и ако някой го има ще чакам да пише.
Виж целия пост
# 280
Здравейте, искам да попитам тези от вас, които имат HUTT W9, пробвали ли те го на плочки в баня, паравани, огледала? Как се справя? Също така, от къде закупувате дюзи, тъй като чета, че доста често се запушват
Виж целия пост
# 281
Моят съм го пробвала на абсолютно всякакви повърхности-плочки, таван, мебели. Ако няма прекъсване навсякъде работи, и ако не е релефна повърхност.

По повод запушването, не знам, но си мисля, че ако не се слага препарат, а вода и евентуално чист спирт не би трябвало да има проблем. А препарат само да се пръска по прозореца.Евентуално от където е закпуен, някой сервиз или по китайските сайтове бих погледнала.
Виж целия пост
# 282
Аз си мисля, че запушване може да става и от по-твърда вода, ако се слага. Дори и да е чиста, така че мека/филтрирана/дестилирана
Виж целия пост
# 283
Моят съм го пробвала на абсолютно всякакви повърхности-плочки, таван, мебели. Ако няма прекъсване навсякъде работи, и ако не е релефна повърхност.

По повод запушването, не знам, но си мисля, че ако не се слага препарат, а вода и евентуално чист спирт не би трябвало да има проблем. А препарат само да се пръска по прозореца.Евентуално от където е закпуен, някой сервиз или по китайските сайтове бих погледнала.
Вашият Hutt W9 ли е?
Виж целия пост
# 284
Hutt C6

Да, има логика и това за водата.Нашата оставя бели петна.Дали може да се смесва дестилирана вода и спирт?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия