За седмокласника ваканцията бързо отлетя, със нови сили ще се впуска във борба - тема 9

  • 41 651
  • 785
# 315
Здрав, щастлив и успешен да е синът ти, Sesil!

Моята девойка нещо взе да дава назад. От ваканцията насам виждам едно разхлабване на редиците, има и 2 последователни 5-ци по математика, което не се е случвало не знам от кога. То проблемът не е в оценката като такава, а в това, че все не й е стигнало времето или някаква досадна грешка е допуснала, на която после само се усмихва. Дано да влезе в час, че толкова мина, сега на финала сме вече кажи-речи.
Същата работа е при нас, чак понякога ми е съвестно , че му правя забележка за петици, ама аз точно затова- виждам, че е един отпуснат, разсеян...
https://www.book.store.bg/p271294/podgotovka-po-bylgarski-ezik-i … -sled-7-klas.html
Това помагало на мен ми харесва най- много
Виж целия пост
# 316
Умориха се децата, това е. То не може 6-7 дневна учебна седмица + домашни и т.н. И ние се уморихме де, ама айде още 2 месеца да стискаме...
Виж целия пост
# 317
Моята има 26 точки на преразказа в Междучасие и да, това със сирените и сигнала за тревога е било много разсейващо! Обичайно изкарва по 30 т....Доста е разочарована! Някой правил ли е пробни в Ния?
Виж целия пост
# 318
Аз също не виждам резултат от БЕЛ от Междучасие.
И да попитам за Междучасие МАТ зад 15 не е ли Б отговора?
Моят е -9 точки на 1та част. 2 сбъркани "-" !!!
Дано на матурата не ги сбърка!!!
Виж целия пост
# 319
Аз записах в Ния на 21ви и 28ми април. Ще споделя впечатления. Платих и за подробна оценка и статистика.
По математика в Междучасие беше на 7ми. Още нямаме официално резултати - нито имейл, нито работата съм му видяла. Отбелязал е А) на 15 задача моят.
Виж целия пост
# 320
Аз също не виждам резултат от БЕЛ от Междучасие.
И да попитам за Междучасие МАТ зад 15 не е ли Б отговора?
Моят е -9 точки на 1та част. 2 сбъркани "-" !!!
Дано на матурата не ги сбърка!!!
А как се точкуват първите 20 въпроса? На № 15 и № 19 колко точки са?
Виж целия пост
# 321
Аз също не виждам резултат от БЕЛ от Междучасие.
И да попитам за Междучасие МАТ зад 15 не е ли Б отговора?
Моят е -9 точки на 1та част. 2 сбъркани "-" !!!
Дано на матурата не ги сбърка!!!
А как се точкуват първите 20 въпроса? На № 15 и № 19 колко точки са?
На 15 ти -3, на 19-ти -4. Вижте началната страница. До номера на всеки въпрос има брой точки
Виж целия пост
# 322
Моята пък е този уикенд на ПИ... От сега съм в ужас, въпреки че и при нас фокусът е изместен.
Виж целия пост
# 323
Моят беше миналия месец в Ния, според мен са по-лесни от в Междучасие и по-близки до НВО-то. За математиката съм почти сигурна, за БЕЛ предполагам (и се надявам) предвид по-високия му резултат в Ния.
Виж целия пост
# 324
Къде (освен Ния) има пробни изпити до края на април?
Виж целия пост
# 325
Не знам дали има до края на април, може да провериш
https://paralel-edu.bg/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bd%d0%b8-%d0% … 0%bb%d0%b0%d1%81/

Къде (освен Ния) има пробни изпити до края на април?
Виж целия пост
# 326

Отговорите за ПИ по математика на Междучасие
https://drive.google.com/file/d/1bs1i5xL4EgLBXbCtDutI-ks_KpJWVErZ/view

При нас резултатите са плачевни.....

Чии са тези решения? Във втори модул малко се е разсеял решаващият. Не са грешни, но не са отговорите, които се търсят на някои задачи.
Виж целия пост
# 327
А тези пробни на Ния имате ли ги, да ги решим и тях Grinning
Виж целия пост
# 328
Аз също не виждам резултат от БЕЛ от Междучасие.
И да попитам за Междучасие МАТ зад 15 не е ли Б отговора?
Моят е -9 точки на 1та част. 2 сбъркани "-" !!!
Дано на матурата не ги сбърка!!!
На 15. задача отговорът е А).
Динчо, днес решавах изпита и като гледам това решение, всичко е наред. Кое те притеснява?
Виж целия пост
# 329
Kalisi, в Литера ще има на 18 и 19.04 по математика. Моят син ще отиде за втори път там на ПИ по мат. На самата родителска след предишния изпит, учителите споделиха, че трудността е малко по-висока от тази на НВО.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия