Качествена дограма - 4

  • 23 265
  • 528
# 525
Здравейте,
Не знам дали тук е най-подходящо да попитам, но бихте ли ми препоръчали фирма, която изработва комарници, от която сте доволни?
Виж целия пост
# 526
Здравейте,
Не знам дали тук е най-подходящо да попитам, но бихте ли ми препоръчали фирма, която изработва комарници, от която сте доволни?

Вече десета година съм с ролетни комарници на Ролпласт. Не са се повредили, мрежата е здрава, компактни са и не се влияят от парапети и прочее препятствия. Доволна съм.
Виж целия пост
# 527
Благодаря много!
Виж целия пост
# 528
Здравейте, тъй като много пъти се пише и обяснява в темата за трислойния стъклопакет Ка-Б-Ка и парниковия ефект през лятото, идвам със снимки и данни.
Пред едната витрина (225 см) направихме конструкция и има засадени две лозичи, но те не могат да засенчат толкова бързо, а пред другата (300 см) ще има веранда със засенчване, затова пак сме с временно решение.
Разликата с и без засенчваща мрежа е огромна, около 5-7°С. В момента, 16 ч е 24°С в помещението.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия