Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!

  • 14 348
  • 296
# 165
Добро утро, мами! Май аз съм най-ранното пиле днес. Виждам, че си имаме още една нова мама - viodidi, честити ти  EFP и много леко бременеене по-нататък!  Hug   bouquet
Silverarrow, поздравления за позитивното мислене и настройка. Това със сигурност е по-добре за бебо, но ако имаш възможност си почивай повече и не се натоварвай изобщо. Иначе за тоновете на бебо не се сетих да попитам, защото бях много развълнувана в този момент и чаках доки да ми говори. Но като отида на 9 март обезателно ще го разпитам. И без друго половината от въпросите, с които си мислех да го тормозя ми се изпариха.
Аз ви пожелавам много усмихнат ден, с по-малко  Sicknewsm51 

Виж целия пост
# 166
Добро утро! Как сте мами?   bouquet Днес е хубав слънчев ден Simple Smile Следобед ще ходя на лекар да видя дали е пораснал бебо! Joy
Виж целия пост
# 167
Добро утро мами, аз се боря със запек от два дни, днес вече почнах и дуфалак, че кивито, млякото и какво ли още не - не помогна Cry

Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност  Hug
Виж целия пост
# 168
Добро утро и от мен!  viodidi честито и добре дошла при нас!
Момичета два дни ме нямаше и вие така  сте се разписали, че днес цял ден ще имам да чета  smile3508. И без това не ми се работи.  Joy Ох аз да ви се оплача от два дни нещо хич не ми е добре. Вчера щях да припадна в банята и цял ден с това ниско кръвно ужас ужас. Днес пък от сутринта  Sick и не съм яла. Ох деня ми май няма да е от най добрите. На всичкото от горе и чакаме проврка от данъчни, нои и какви ли още не. Направо ми иде да  Banghead  #2gunfire
Лек ден ви желая мами, а на работещите не се претоварвайте!   bouquet
Виж целия пост
# 169
Здравейте, момичета! Hug

Аз днес мога да се похваля, че съм по-добре или поне не ми се гади още от сутринта!  Simple Smile

Надявам се да ме забрави гаденето вече... Joy

katalina
- Дано да ви пропуснат проверките и да мине леко работния ден! Нали шефа ти се съгласи да ти даде малко отпуска сега..?Simple Smile

meggyv - Дано да те подмине гаденето и да се чувстваш все така добре!  Hug А с апетита....ще се справим някак. Crazy Ако не после ще има много   animal085  animal037 newsm57  261uu newsm39 ..но пък ще имаме и  newsm32 така че... Joy

Neve- Задължително ще чакаме да се похвалиш после и, ако може и снимков материал да ни покажеш.  Mr. Green

silverarrow - Това е много полезна информация. Значи и аз ще се надявам на пулс над 140, но ще разбера или в сряда или другата седмица чак. Благодаря много за информацията. Hug

Irenn - Пий така по-малко водичка, на мен така ми каза майката на приятеля ми , тя нали е лекар. Компот, натурални сокове, чай, вода,подсладени напитки по-малко и постоянно, все едно система капе. Дано днес да си по-добре!  Hug

Лек и усмихнат ден!

Виж целия пост
# 170
Пишете и мен
25 Г. От Бургас според майка ми термина е на 11.10, лекаря още не се е произнесъл. Първа бременност.
Леле толкова е далече октомври...
Виж целия пост
# 171
Ох Ивонче съгласи се ама днес нещо се скатава и нищо не споменава. Че и с тия проверки дето са го почнали ...  newsm78  Ама аз продължавам да се надявам и  Praynig И да ви кажа с вас  деня минава по леко  Hug Hug Hug
мими-мими най - накрая още една мама от Бургас. Ура!  newsm44 Добре дошла welcome и лека лека бременност!
Виж целия пост
# 172
И аз се радвам, че има други мами от бургас.
Честито на всички. Честно да ви кажа нито ми се гади, нито ми се яде все едно нищо ми няма и ми е доста странно. Все едно не съм бременна.
А вече видях ехографска снимка на бебо. Вече бил 10.4мм. Немога да повярвам.

Виж целия пост
# 173
mimi_mimi, честито и добре дошла!!! Hug
Не се притеснявай и аз през първата си бременност нямах никакви симптоми на бременна.Освен големия корем естествено и многото качени килограми. Peace
Виж целия пост
# 174
Ето, че си имаме още една нова мама! Мimi_mimi, честито и дано малкото съкровище в теб да расте безпроблемно и само да те радва!  Hug  bouquet
Neve, докладът след прегледа е задължителен!  thumbsup  yes Нали трябва да попълваме колекцията на  smile3504!
Кatalina, той шефа сам може и да не ти предложи отпуската. Според мен направо си пускай молбата и не му мисли! На бебо ще му се отрази много добре почивката! То не си е и работа, както при мен, да сме цял ден пред компа и да се облъчваме!  atwork Ами после? Горките децата направо на бюрото ще ги слагаме, не в  1stroller  no!
Аз току що си хапнах и май съм по-добре. Иначе от сутринта съм като призрак. Но може и кръвното ми да е ниско, както съм си по начало. Ще продължавам да се наливам, защото без течности става още по-зле! 
До скоро от мен!  bye
Виж целия пост
# 175
Здравейте, момичета!
Лека седмица, и по-малко работа!!!

Честито на новата мама!   bouquet
Виж целия пост
# 176
Чакате ли ме момичета  Hug
Ето ме  и мен  връщам се от доки. Имам си малка звездичка 6 мм и съм в 7 седмица и имаше тонове, показа ми чесно да си кажа нищо не видях ама той вика виж тук как се мърда. Много съм щаслива и доволна но не му работеше снимачката да ми даде снимка  Sad да ви я покажа и вие да ми видите звездичката изписа ми матерна и някакви витамини за повръщане и нош па. Това е  най лошото за сега е каза ми че не е хубаво да работя като маникюристка поне до третия месец или ако работя по по-малко. Това е обичкам ви и ви целувам всички и дано седмичката ни е много хубава и само хубави новини да имаме  Hug
А да ви питам ние сега в кои месец сме като съм в 7 седмица в кой месец се води че съм
Виж целия пост
# 177
Irenn  Grinning  Grinning  Grinning само си погледни лентичката и ще видиш че си втори месец. Лентичката има девет квадратчета, сега всички сме във второто  Grinning  Hug честита звездичка  Hug
Виж целия пост
# 178
Irenn,честито.... много хубаво преживяване. Пожелавам ти всичко до край да е добре. Hug
Виж целия пост
# 179
и аз работя на компютър, та "Знам за какво говориш" mamma mia
Аз, да ви се похваля макар, че ми се гади постоянно, само веднъж...  Sick досега. Притеснява ме факта, че се налага да пътувам всеки ден до работата си... дали в един момент няма да спирам буса? Вие казахте ли вече на близките си? Ние чакаме тази седмица да стигнем до видеозона, за да съберем семейния съвет на сбирка Wink   bigdance2 Семейната лекарка е с работно време до обяд, а аз съм до 17ч.  newsm78 Как да си взема направление?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия