Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми на дискусия във форума?
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са преживяванията на участниците във форума?
-
Какво представлява филмът, който момичетата гледат?
-
Какви са причините за появата на петна и какво трябва да бъде поведението при такива случаи?
и много леко бременеене по-нататък!

!
Следобед ще ходя на лекар да видя дали е пораснал бебо!

. И без това не ми се работи.

Ако не после ще има много
..но пък ще имаме и
така че...
Ама аз продължавам да се надявам и
И да ви кажа с вас деня минава по леко
Добре дошла
и лека лека бременност!
Нали трябва да попълваме колекцията на
!
Ами после? Горките децата направо на бюрото ще ги слагаме, не в
!
да ви я покажа и вие да ми видите звездичката изписа ми матерна и някакви витамини за повръщане и нош па. Това е най лошото за сега е каза ми че не е хубаво да работя като маникюристка поне до третия месец или ако работя по по-малко. Това е обичкам ви и ви целувам всички и дано седмичката ни е много хубава и само хубави новини да имаме
Семейната лекарка е с работно време до обяд, а аз съм до 17ч.