Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!

  • 14 348
  • 296
# 180
Добро утро, мами! Радвам се че пак първа мога да ви пожелая да ви е слънчев деня /поне във Варна е така/ и да не ви напуска доброто настроение, въпреки неразположенията!   Heart Eyes
Вчера надникнах във форума на Искам бебе и видях, че скоро ще си имаме още нови попълнения, което е чудесно!  Hug
Irenn, честито ти сърчице!  Two Hearts Дано да им работи следвация път видеозона, за да ни покажеш вече порасналата точка!  thumbsup Иначе meggyv правилно ти е казала, че си във втория месец. То почти не остана до така чакания край на трети, поне за мен!  yes
Май няма да ми се размине мазането още от сега, защото днес сутринта си открих малко поражение по гърдата и това не ми хареса. Обмислям как по-завоалирано да подпитам моя приятелка, която се занимава с козметика, за това кое е добро за целта. После като разбе ще ме  #2gunfire че не съм й казала в началото, но аз съм си решила да мине третия и тогава!
Иначе моето гадене не почва от рано сутринта, но като стане вече 9,30 - 10,00 и го усещам с пълна сила. Особено като ми замирише на пушачи от колегите и едва се сдържам. Ужасна работа  Sick!
Хубав ден от мен и до скоро!   bouquet 
 
Виж целия пост
# 181
Добро утро и от мен мами  Hug
И тук в София е слънчево и приятно, но на мен ми е кофти, усещам лека тежест в коремчето и леко се притеснявам. Надявам се, че е от това че не мога да ходя по голяма нужда, но вчера свърших работата, сега пак пих дуфалак и се надявам скоро да посетя тоалетната и да спра да усещам тежест.
В службата направо са ме отписали, все едно няма да се връщам  Cry говори се за повишения и аз ги пропускам  Sad не е честно. Колкото и да си повтарям, че бебо е по-важен ми е много кофти  smile3518

mamma mia   аз за сега се мажа само с бебешко олио и то от време на време, мисля да пробвам бабешката рецепта с зехтин, защото иначе съм сигурна че ще си накупя тонове безполезна козметика - винаги така правя, даже и сега имам два дневни и три нощни кремове, просто винаги давам луди пари за козметика и накрая половината не я използвам.
Виж целия пост
# 182
Добр утро, момичета!!!!!!


Надявам се най-накрая и аз да се запиша при вас  Hug

Казвам се Борислава на 37 г, таткото е Даниел на 36 г. и за мен това ще е 3-та бременност. Термина ми е на 01.10, но и баткото и каката се родиха след термина, баткото с 13 дни, бебата по-скрмно само с 5 Joy, та сигурно и туй човеченце, да е живо и здраво , ще се появи около 4-5 10   Party.  Аз отдавна знам и няколко пъти се опитвах да се присъединя към вас, за жалост интернета ми е толкова безобразен, че........................ После пък бях 1 седмица в болница, понадупчиха ми дупето там Simple Smile))) но вече надявам се всички начални препятсвия преминаха и ето ме и мен тук!

Пожелавам на всички вас, мили момичета, щастливи и безоблачни месеци в очакване на най-ценното!  bouquet
Виж целия пост
# 183
Здравейте! Вчера ме изписаха от болница и след като се прибрах във къщи веднага излязох на разходка, че полудях във болница от лежане. Сега още 30 дена съм под домашен арест - болничен. А така не ми се иска да се изолирам още от сега! Шефа ме пита дали да вземе друг човек, а аз не знам какво да кажа... Хем ми се иска още малко да поработя, хем ми е страх да му обещая, че ще изляза на работа след болничен.... Знам ли как ще се чувствам.   78
Виж целия пост
# 184
Добро утро и от мен!
маграт чеснова  добре дошла!   bouquet
mamma mia направо си предствям  rotfImbo наистина как двете с колежката ми която ще ражда април месец и аз като родя и двете с бебета тука с количките в офиса си го побутваме от едното бюро до другото и двете реват, пък шефа вика за някаква работа че не е свършена както трябва.  Joy
Irenn честита ти звездичка. Като гледам май само аз още не съм ходила при доки. Ама не остана - само още 5-6 дни. На 26 чак имам час. Нямам причина да се притеснявам за нещо, но то пък не се знае какво ще се види там. Но каквото и да е мое ще си е  newsm47. Дано е да е за такава усмивка, че иначе ...  newsm45
Меги не си го слагай толкова за повишението. Радвай се на коремчето ти и това дето е в него , жовот и здраве да почнат да шават, а пък повишението не се знае като се върнеш на работа след известно време сигурно и тебе ще те огрее. Тук също се очаква лятото повишение на заплатите (а аз го чакам вече доста време, че и сега ще ми удържат и за осигуровкте, които по мое желание си повиших. Но каквото е такова аз сметката съм си я направила и без да чакам на шефа да се смили над мен. Той бебо да е добре и аз с него пък другото ще го мислим бебо като порасне.  Hug Hug Hug Но все пак не се знае. Може и да си получиш повишението и преди да излезеш в майчинство. Има месеци до тогава.
Alyona радвам се че вече си си у дома и дано не се налага вече да ни изоставяш. Според мен е по-добре да вземат. Мисля че шефа ти няма да те освободи от сега, но поне ти ще си спокойна и когато ти се наложи ще можеш да разчиташ че има кой да свърши работата вместо теб, хем ще имаш време и да се научи.  Защото аз сега не мога да изляза заради това нито в болничен нито в отпуск. Това е мое мнение. Зависи всичко от шефа ти и отношението му въобще.  newsm10
Ами за сега това е от мен! Лек ден ви желая и не претоварвайте!  Hug Hug Hug  
Виж целия пост
# 185
Привет и от мен, на новодошлите - успешна и лека бременност  Hug

Меги, бременността и майчинството са срив в кариерата, няма как  Wink Обаче си струва   bouquet
Пък и после се наваксва, с повече усърдие  Simple Smile Така че, не се тормози  Simple Smile
А и според мен, е логично... Нали хората се надяват на някой, който ще работи, а не както нас - ще отсъства 6 - 12 - 15 месеца, точно когато има най - много работа... Повишенията и увеличенията ще си дойдат на място, след като се върнеш  Simple Smile А преди това ... аз лично не бих очаквала  Wink Освен ако не поемеш ангажимент да си в майчинство само 2 месеца да речем (ама аз лично искам да си почина малко повече)...
Мислете за бебчетата, работете в рамките на нормалното и не се тормозете от служебни истории  Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Честито на  новите  мами    bouquet  и добре дошли  Hug
Искам да  попитам дали някой  от вас за прегледите ходи в Клиниката на Щерев или в Тина Киркова
Виж целия пост
# 187
здравейте, мами newsm03
казвам се галина георгиева, от русе. на 35 год. ще ми е първо беб4е
страх ме е да се зарадвам още Rolling Eyes, но се надявам този път вси4ко да е ок Peace (през ноември 2006 ми се случи missed ab. в 12 седмица Cry)
пресметнах си термина на 31 октомври 2007. на лекар 6те ида след 7-мата седмица
засега пия фолиева киселина. още нямам гадене и други неприятни симптоми
поздрави и целувки
Виж целия пост
# 188
Аз си откраднах малко време и захвърлих работата, за да ви видя! Радвам се да кажа здрасти  wavey на новите ни мами! И хубавото е че си имаме още една мама ветеранка- маграт чеснова! Леко бременеене! bouquet
Galini, стискам ти палци този път всичко да е ок, а октомври вече да се видите очи в очи с бебо!  smile3541
Alyona, добре завърнала се при нас и дано в болница да не стъпиш до октомври чак!  thumbsup  Ако са ти препоръчали да си почиваш и това да е за сметка на работата не му мисли, ами се съгласи на заместник от сега. Поне аз така бих постъпила.
Мeggyv, и аз знам, че с майчинството ще си има сериозна крачка назад в кариерата, но месеците и годините докато бях отдадена само на това да работя и да се развивам осъзнах, че това не ми стига. Беше ми едно такова празно и разбрах, че само бебо ще ме радва истински! Сега, откакто съм  preggo знам, че няма по-важно нещо от това да му се отдам изцяло. Незнам дали ще издържа до края на майчинските, но сега съм на мнение да си ползвам целия период и да гледам бебо докато укрепне. С тези градини и ясли ..... ще видим. А после с работата, че ще има наваксване, то това е ясно. Но още не ми е мъчно за нея!     
Чао и до после, момичета!
Виж целия пост
# 189
Добре дошли и честито на новите мами!!!
Да се запиша и аз за днес,сутринта като по чудо не ми се гадеше. Трябваше да отида на преглед в четвъртък,но тъй като ще пътувам до София,няма как.Затова отидох днес и познайте.... имам си ембрионче със туптящо сърчице.  Heart Eyes Дай Боже всичко да е наред. Доктора ми спомена,че самия плоден сак се намира по-но ниско и след време(макар,че може и да си дойдат на мястото нещата с израстването на плода) може дза ми правят серклаж.Дано не се наложи. Много съм щастлива,че всичко се развива добре.  bouquet
Виж целия пост
# 190
Здравейте момичета! Hug

маграт чеснова , galini- Добре дошли при нас! Hug

Alyona - Радвам се, че вече си тук!  Hug Дано от сега нататък имаш много лека бременност и всеки ден си при нас.  Heart Eyes

meggyv - Не си мисли такива неща!  Hug Щом бебчо сега е станал, значи сега му е било времето. И на мен ми минават такива мисли, защото все пак при мен е още по-объркано...и .... всъщност няма и.  Naughty Най-важен е бебо!  baby_neutral

илонита - Честито сърчице!  bouquet Радвам се, че всичко е наред!  Party


Момичета на мен и днес ми се гади съвсем малко, не съм  Sick и ...чудя се да се радвам ли, да се притеснявам ли.  Хич и не усещам, че съм бременна - нито болки някакви, гърдите ми и те не ме болят кой знае колко.... newsm78 Но ще видим...утре ще се опитам да отида на лекар, но ако не стане ще трябва понеделник-вторник. Защото е време и аз да видя сърчице пък и ще съм в 8-9 г.с. Цяло шоу искам пък.  Joy

Аз чета от време на време и септемврийките, а те само за ядене и готвене говорят. И за едни макарони на фурна от няколко дена си мисля и спретнах ръкави бързичко днес   chef и сега са във фурната! Ще взема и аз да се науча да готвя на края.  hahaha bowuu

Хайде това е, отивам малко да  newsm39, че не може човек само да готви и да яде... Joy


Това хубаво време така ме изпълва с енергия!  Hug
Виж целия пост
# 191
мерси за пожеланията Laughing и аз се надявам всичко да е ок
да попитам: продължавате ли да спортувате - фитнес, кардио...?
вегетарианки има ли?
аз съм вегетарианка ве4е 15-та година. от животинските продукти ям само кис. мляко, сирене и кашкавал.
как се борите с гаденето? помня, 4е лимон с вода ми действаше перфектно Party
до скоро
Виж целия пост
# 192
Здравейте,
Добре дошли на новите попълнения   bouquet

Аз днес ходих на частно при още един лекар, защото разбрах че моята лекарка е поставила същата диагноза на една  приятелка и се  е оказало че няма нищо такова. Лекаря ме прегледа видя сърдечна дейност  и 10мм бебе. Каза че всичко е наред и за да има отлепване трябва да има кървене и хич да не се притеснявам щом няма. Поне съм спокойна, че няма проблем, лекарката явно се застрохова за всеки случай.  Добре си полежах 5 дни, но утре съм на работа няма как.
Защото е време и аз да видя сърчице пък и ще съм в 8-9 г.с. Цяло шоу искам пък.  Joy

 Ивон, лекаря днес  ми направи запис и ми го пусна видяха се пулсациите, много е готино Simple Smile

Виж целия пост
# 193
Ивон  и при мен така ту  има гадене ту намалява и мен съвсем леко ме приболват гърдите, даже повече ме сърбят, корема се радвам, че не го  усещам, единствено болките ми са от това ,  че не мога да ходя до тоалетна нормално.
Мисля, че това  е нормално, аз даже имам белезникаво течение което е от време на време, но доки каза, че не  е нещо притеснително и да не го мисля, в четвъртък живот и здраве пак съм на преглед и се надявам всичко да  е ок
Виж целия пост
# 194
Как сте дами, толкова много ми липсвате сега като съм на работа по цял ден.
Добре дошли на новите мами и леко бременеене  Hug
Да ви каза, аз днес се 4увствам по добре вчера вечерта ми беше зле обаче ходихме на гости у едни познати и там като ми се оправи и всичко  newsm78
Милото вика, че там съм, се напушила от другите пушачи и затова ми е било добре  Joy аз никога не съм пушила много 2-3 цигари на ден, а сега не пуша от месец почти. Сега пак ще излизаме малко, че с това седене само у нас направо вече ще лудна и само се взирам в това и онова. И аз си мислех, че трябва да съм в втория месец ама нали съм малко невежа и да питам за всеки случай да не ме пита някой и аз да се излагам като кифла  Crazy
Сега казахме на свекърва ми тя милата толкова се зарадва остана без думи и веднага ми вика "искам да спреш да работиш" много си я уважавам милата.
Това се случва с мен тези дни Целуваки на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия