Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!

  • 14 348
  • 296
# 195
Здравейте, и аз надявам се ще се включа, (с нов) живот и здраве в този слънчев месец!
Виж целия пост
# 196
Привет мами!   smile3525 Как сте?
galini за какъв спорт говориш  #Crazy    newsm09   Аз днес малко се по разшетах във къщи и ме заболя корема... smile3518
Ивон на  мен до сега не ми се гадело и не ставало лошо....  smile3506

ins_dimitrova и аз имам проблеми с тоалетна. Мъже ми вече ме плаши, че ще ме заведе на клизма!  smile3532 Пия Дуфалак, но не ме помага. Док-ра ми изписа едни свещи.... оффф
Виж целия пост
# 197
Добро утро на всички мами  Simple Smile
На мен вчера много ми се гадеше и направо ми идваше да си  Sick червата , и си направих малко айрян и всичко мина,първият път като бях бременна нямах никакви оплаквания,само често уринирах нищо повече,а сега немога да се похваля със същото,но няма как няма да се предаваме Simple Smile
Искам да ви попитам кога ви беше първия преглед,защото при първата ми бременност ходих на лекар в 12 г.с . така ми казаха и така и наравих,а сега като чета   май е трябвало да е по-рано Лек ден на всички работещи и като мен скучаещи мами Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Здравейте и от мен.  Казвам се Бисерка и съм на 28,новичка съм тук и  това ще ми първото бебче,   надявам се всичко да е наред. По мои изчисления бебчо трябва да се появи около 14 октомври.
Пожелавам на всички лека бременност.  newsm44  newsm44
Виж целия пост
# 199
Здравейте,
Добре дошла, Бисерка   bouquet
Valentina, аз с първата бременност ходих на лекар в 8 седмица, сега отидох в 6 -та, вземай си фолиевата киселина и отиди, когато си готова.
Виж целия пост
# 200
Добре дошла на новата мама Simple Smile и леко бременеене
Благодаря ти Tanya za съвета,а ти при кой лекар ходиш и извинявай ако се повтарям?
Виж целия пост
# 201
Добро утро мамиии  Hug
Trilby и galini и lane честитооо
Alyona ни какво шетане само почивка Naughty
За тоалетната - и аз не могааааааааа даже вече гледам да не папам, че след това ми е кофти.
Момичета забравете за спорт, такъв какъвто е бил преди появата на бебо, има специални курсове за тумбалани, но мен още не ми се занимава, а пък и до края на 3-ти месец не трябва. Казаха ми че тук в София - Младост има в спортната зала на блок 43 курсове по гимнастика за бременни, след месец ще се поинтересувам и ще пиша.
ins_dimitrova аз не съм чувала за клиниката на Щерев, моят доктор се е преместил от Шейново в новата частна на Мазнейкова, ще си говорим на следващия преглед с него за всичко и ще докладвам.
илонита честито сърчице стискаме палци бебо да се намести както трябва.
Виж целия пост
# 202
Здравейте мами  bouquet Най-накрая и аз да се включа Hug Честито на новите мами и леко бремнеене! Praynig Аз в понеделник също видях сърчице Blush Много съм щастлива Heart Eyes На мен също почти през целия ден ми е гадно, за разлика от предишнште бременности когато нито ми се е повдигало, нито ми е било зле. Така, че не се притеснявайте всяка бременност е различна. За мазането бебешкото олио е идеално. Има и друга козметка, във всяка аптека могат да ви я препоръчат даже и българска. Не е необходимо да се мажете още от втория месец, към края на третия, като започне да пораства коремът, но за гърдите и по-точно за зърната, който мисли да кърми после към петия месец най-късно трябва да се маже. А още по-добре, пише го и в книгите по време на баня с кърпа се търкат не много силно, за да не са толкова нежни. Кожата, трябва да свиква на дразнене, защото после много се разранява. Е, май се отнесах Joy Ами това е ако ви трябва съвет. В момента за друго не се сещам. newsm78
Виж целия пост
# 203
Сложих си нови линийки да видя дали стават Joy
Виж целия пост
# 204
Някой може ли да ми каже защо не ми излизат трите линийки едновременно в подписа, а само последната newsm78
Виж целия пост
# 205
Вече имам едно "Честито" и от докторката Simple Smile newsm44 smile3521
Виж целия пост
# 206
Здравейте,

Неве, няма смисъл да си слагаш три линийки, когато ги види някой модератор ще ги затрие, надвишават допустимия размер. В мама и бебе може дасе сложат три в едно като моята, и се променят.
И за търкането на гърдите вече се отрича, може да предизвика контракции, по - добре да се прочете за правилното поставяне на бебето на гърдите и да имате късмет да си засуче хубаво отначалото и няма да имате никакви проблеми.
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/971/76/
Виж целия пост
# 207
Здравейте и от мен за днес  Hug
Защо така напоследък почти не пишете в темичката newsm78 Момичета я се стягайте..... нека си правим моментите на почивка по-весели. Peace  bouquet
Виж целия пост
# 208
Илонита, на мен лекарката ми каза, че съм в 6-та г.с., а виждам, че ти си с една седмица напред - майче ще "ти дишам във врата"  newsm68 Как се чувстваш? И правиш ли нещо специфично? на мен това ми е първа (и много чакана) бременност и съм абсолютно "невежа" в това отношение... smile3525
Виж целия пост
# 209
Аз по-напред в темата писах,че съм добре за сега,като исключим това зацапване. Плодния сак е разположен по-на нико и сигурно от това е зацапването. Препоръчаха ми да си почивам,да не стоя седнала много... е такива неща. Иначе често ми става кофти.... но не е болка за умиране ,трае се.През първата бременност нямах такива неща.Това е нищо особенно не правя за сега. Лошото е, че  и не полягвам както ми е препоръчано. Друго ако те интересува питай Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия