Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми на дискусия във форума?
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са преживяванията на участниците във форума?
-
Какво представлява филмът, който момичетата гледат?
-
Какви са причините за появата на петна и какво трябва да бъде поведението при такива случаи?
Как сте?
Аз днес малко се по разшетах във къщи и ме заболя корема... 

Пия Дуфалак, но не ме помага. Док-ра ми изписа едни свещи.... оффф 
червата , и си направих малко айрян и всичко мина,първият път като бях бременна нямах никакви оплаквания,само често уринирах нищо повече,а сега немога да се похваля със същото,но няма как няма да се предаваме



Аз в понеделник също видях сърчице
Много съм щастлива
На мен също почти през целия ден ми е гадно, за разлика от предишнште бременности когато нито ми се е повдигало, нито ми е било зле. Така, че не се притеснявайте всяка бременност е различна. За мазането бебешкото олио е идеално. Има и друга козметка, във всяка аптека могат да ви я препоръчат даже и българска. Не е необходимо да се мажете още от втория месец, към края на третия, като започне да пораства коремът, но за гърдите и по-точно за зърната, който мисли да кърми после към петия месец най-късно трябва да се маже. А още по-добре, пише го и в книгите по време на баня с кърпа се търкат не много силно, за да не са толкова нежни. Кожата, трябва да свиква на дразнене, защото после много се разранява. Е, май се отнесах
Ами това е ако ви трябва съвет. В момента за друго не се сещам.
Как се чувстваш? И правиш ли нещо специфично? на мен това ми е първа (и много чакана) бременност и съм абсолютно "невежа" в това отношение...