🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 10

  • 16 430
  • 735
# 675
Рибарчето се прибира

Виж целия пост
# 676
Кога намират време за риболов  и фитнес? Много са организирани  с този натоварен работен график.  Бялото  им отива.

Виж целия пост
# 677
Добро утро! Coffee
Какви неща съм пропуснала вчера!
Но пък днес виждам по- добре и ето какво видях! Heart Eyes




Скрит текст:
img]//cdn.bg-mamma.com/F9mx/HAank.jpg[/img]


Благодаря на всички за положителната енергия! Hug
Виж целия пост
# 678
Добро утро!
Вчера излезнаха толкова много фенски снимки и видеа, че накрая почнах да се чудя дали не са го показвали нарочно след хора, че да видим, че не е холограма.
През последната седмица от празниците излезнаха толкова много снимки, колкото от началото на годината не бяха. То не бяха снимки с приятели. Снимки с фенове и фенки. Видео с газов котлон?!?! Да не забравяме и дългото видео с журналистите, но от него мина време
Виж целия пост
# 679
Добро утро! Coffee

Дойде и нашият Гадарден!
Да видим какво ще се случи, кои отговори ще получим и кои няма да получим.
Нещо в последно време ми се губи Енвер и ми липсва.

Виж целия пост
# 680
От това, което видях във откъса става ясно,че промяна в отношенията Айдан-Дахан, йок!
Тя го пита "какво си мислеше за мене?", той отговаря,че си е мислел за нещата, които мрази в нея...

Дано новата сценаристка да вкара доза романтика!
Много ме радват новите снимки на Чачо!
Толкова му отива когато е в свои води. Спокоен, усмихнат.
С въдицата в ръка му е най- добре!
Завиждам на всички, които са били наоколо по това време!

Heart



Виж целия пост
# 681
Здравейте!

Днес е време за Gaddar , готови ли сме и развълнувани ли сме за новия епизод.

- Кой ще гледа новия епизод?
- Аз, аз, аз...

Виж целия пост
# 682
Gaddar 14. Bölüm Fotoğrafları Part 3📷

Виж целия пост
# 683
Бая материал тази седмица изкараха😀
Малко съм изненадана, дано е за добро и интересът на зрителите се увеличи.
Айдан се среща с Мюдюра и явно всички са там. Интересно ми е какво ли ще си говорят. Дано не е нещо безсмислено, че те сцените на това момиче обикновено ги опропастяват😀
Виж целия пост
# 684
Време е да продължите да се наслаждавате на тези две чудовища, гневът се увеличава, емоцията расте.
Dağhan VS Korkut




Ето линк към цялото клипче. Много е добро, особено в комбинация с песента на Sia - Unstoppable/Неудържим

https://twitter.com/i/status/1783782272161747301
Виж целия пост
# 685
Сюмейе на сета

Виж целия пост
# 686
Екранната Фикрие в живота изглежда е голям образ!



Това го е писала вчера:
"Ще се видим утре вечер в 14 епизод на Gaddar, нали?"
Grinning
Виж целия пост
# 687
Това момиче не е ли от вчерашната снимка с Чаатай?
Виж целия пост
# 688
Да Гери, тя е!

Ново от Ибо
Виж целия пост
# 689
Същото е Гери.
Явно е обиколила да се снима с всички, които са били там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия