Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 195
снощните ни помагала по английски:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35966&photo=23
От мен маската, от щерката- рисунката.
Виж целия пост
# 196
Валя рамката е чудесна. Аз също съм направила отпечатъци на Вики, но съм ги провесила на шнур. Сподели откъде си намерила тези допълнителни фигурки, с които си доукрасила рамката
Виж целия пост
# 197
Валя рамката е чудесна. Аз също съм направила отпечатъци на Вики, но съм ги провесила на шнур. Сподели откъде си намерила тези допълнителни фигурки, с които си доукрасила рамката
За съжаление не са от България, донесоха ми ги от Австрия и глината също, беше в едно пакетче, като го отворих много приличаше на пластелин. Трябваше бързо да направим отпечатъците, защото материалът бързо "стегна".
Виж целия пост
# 198
Аз търся нещо подобно под дърво и камък. Поне да имаше разнообразни формички по магазините, но не - само звезди, слънца, цветя и то едни и същи
Виж целия пост
# 199
Тези животинки са направени от много тънко дърво и отзад са с двойнозалепващо тиксо, дори се вижда, че една фигурка липсва (пеперуда  - горе) и долу една е разместена (мишлето и жабата). Вики доскоро не  обръщаше внимание на рамката, но сега  иска постоянно да я гледа.
Виж целия пост
# 200
За съжаление не са от България, донесоха ми ги от Австрия и

и аз от там съм си вземала, но в цветарските магазинчета или магазинчетата за сувенири и тук има подобни нещица - калинки, цветенца, само че са по към 50 ст. и излиза скъпичко
Виж целия пост
# 201
Аз търся нещо подобно под дърво и камък. Поне да имаше разнообразни формички по магазините, но не - само звезди, слънца, цветя и то едни и същи
Виждала съм в Мосю Бриколаж много интересни форми за сладки, мисля, че може да свършат работа.Имаше мечета, зайчета...
Виж целия пост
# 202
Мосю Бриколаж ще отворят скоро и в Плевен, тогава ще отгледам и там Wink
Виж целия пост
# 203
Два дни не съм влизала в нета и вие сте засипали темата с красоти.Мачкате ми самочувствието!Страхотни неща от хора, които твърдят, че не им е ежедневие  bouquet
Dujdet,много голям комплимент е за мен да ме сравняват с Иван Милев!Аз, собствено, много уважавам хора, които изписват икони.Във В.Търново ли си учила "занаята"?













Виж целия пост
# 204
...
Dujdets, ...Във В.Търново ли си учила "занаята"?
Съвсем не  Laughing Завършила съм Педагогика на Изобразителното Изкуство в Софийския, но като иконописец съм абсолютно самоука /то си личи/.
Виж целия пост
# 205
За такива фигурки проверете в магазините за детски играчки. Бях купувала такъв комплект на децата - вътре има формички, гипс, боички, лак . Също така можеш да си направиш брошки (има в комплекта закопчалки) или магнитчета за хладилника - просто преди да стегне гипса слагаш магнитчето или закопчалката. Много е хубаво! Аз се забавлявах повече от децата Mr. Green , те бяха и по- малки тогава. Има също комплекти с някакъв материал , който е като пластелин, но не точно тъй като става после твърдо като камък. От него също сме правили фигурки.
Аз нямам снимки на нещица които съм правила, но при първа възможност ще щракна да видите.
Виж целия пост
# 206
Верно, и ние имаме такъв комплект. Запазих формата и само слагаме нов гипс и готово.
Виж целия пост
# 207
Брехх,изорах Добрич за онзи моделин от 1то левче!У нашия град само с брокат има! #Cussing out
Виж целия пост
# 208
Някой пробвал ли е вече плетенето на кошнички от вестници. Вижда ми се лесно, но дали е така?
Виж целия пост
# 209
Някой пробвал ли е вече плетенето на кошнички от вестници. Вижда ми се лесно, но дали е така?
Ето тази е от вестници, боядисана с акрилна боя:http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2475786
Тази е от каталози на Метро: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2475888
Не са точно плетени, по-скоро навивани, но мисля скоро да пробвам и другия вид. Тези специално са много лесни и бързо стават  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия