Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 210
dujdets, страхотно са станали!!! Кое описание на работа използва? Смятам и аз да пробвам, ама малко ме е страх, дали ще се получи, дали е толкова лесно, колкото изглежда?
Виж целия пост
# 211
Благодаря! Ей тази тема ме вдъхнови: http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=1252. Лесно е, пък и да не стане от първия път - нищо не губиш, освен малко време  Laughing
Виж целия пост
# 212
LidiS, подобни на магазин "Слънчоглед" в Пловдив има на няколко места - над Джумаята/като отиваш към Стария град/, в Капана, в подлеза до Понеделник пазара, в галерията на "Гладстон".
Виж целия пост
# 213
Някой пробвал ли е вече плетенето на кошнички от вестници. Вижда ми се лесно, но дали е така?
Аз ще преди месец навъртях една купичка. (по Емералда Peace) Много е лесно.  Приготвила съм материал поне за още две. Grinning
Виж целия пост
# 214
Някой пробвал ли е вече плетенето на кошнички от вестници. Вижда ми се лесно, но дали е така?

Опитах... навъртяните се получават добре, даже много добре, но с плетенето не се справих т.е. не схванах как се разпределят лъчите (тези на дъното), по които се плете нагоре. Впечатлението ми е, че са много твърди вестниците ни за тази работа, намерих едно списание мисля с него да опитам тези дни.
Виж целия пост
# 215
[Не са точно плетени, по-скоро навивани, но мисля скоро да пробвам и другия вид. Тези специално са много лесни и бързо стават  Simple Smile
Можеш ли да обясниш по-подробно как се правят
Виж целия пост
# 216
[Не са точно плетени, по-скоро навивани, но мисля скоро да пробвам и другия вид. Тези специално са много лесни и бързо стават  Simple Smile
Можеш ли да обясниш по-подробно как се правят
Извинявам се, че се намесвам.Линкът е малко по- нагоре. Само скролваш с мишката надолу.
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=1252
Виж целия пост
# 217
Много интересно, и за подарък става. А колко вестници съм изхвърлила  ooooh!
Какво е това лепило за декупажна техника, като изсъхне и става прозрачно?
Виж целия пост
# 218
Някой пробвал ли е вече плетенето на кошнички от вестници. Вижда ми се лесно, но дали е така?
Да, пробвал се е. И е успял. Wink
Направих си  една кутия, подобна на дадената в другия форум. После я подарих на една дружка.Направих си също ето това
И същото нещо но от друг ъгъл.
И пак
И още веднъж
Но ме домързя да го боядисам. EmbarassedНякой ден и това ще стане...
Виж целия пост
# 219
Много интересно, и за подарък става. А колко вестници съм изхвърлила  ooooh!
Какво е това лепило за декупажна техника, като изсъхне и става прозрачно?

С 200, и с С300 става като че и по-здраво даже Grinning.
Виж целия пост
# 220
май и аз започнах да се зарибявам по тези неща и чак не мога да повярвам, че са изплетени от вестници! надявам се събота и неделя да ми остане време да се зачета в темата и да пробвам!  Embarassed обожавам такива неща, а ако знам, че сама съм си ги направила ще имат много по-голяма стойност за мен! Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 221
С 200, и с С300 става като че и по-здраво даже Grinning.
Тези лепила стават ли прозрачни като изсъхнат?
Виж целия пост
# 222


Тези лепила стават ли прозрачни като изсъхнат?
Да ,ако лепилото е качествено, трябва да стане прозрачно след като изсъхне.
Виж целия пост
# 223
не знам дали е тук мястото, има няколко пордобни теми и не мога да преценя, но това е от последните ми "творения"



http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/256/48?xurl=%2Fphot … Fphoto%2F256%2F48
Виж целия пост
# 224
 Heart EyesМного сладурско Malena.Искам да те попитам от къде се сдоби с тези атрибути за украса от куфарчето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия