Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 225
Каквото и да напишем за творенията на Малена ще е малко.
Малена искам да споделя - снощи до късно през нощта разглеждах сайта ти в Мултиплей - нямам думи. Много много креативна личност.
Стаята на дъщеря ти - страхотна е. Толкова детска, без да е претрупана с играчки и липсва "розаво" Laughing

Щях да ти пиша на лични с една молба - би ли ми обяснила как да организирам снимките си в отделни папки?

Тези цветчета, които ги продават в СОМО подобни ли са на тези от Германия?
Виж целия пост
# 226
Malenna, миличка, направо не спирам да се възхищавам и аз на всичките ти творения  Heart Eyes
Поздравления за идеите ти, вкуса и изпълнението   bouquet
Виж целия пост
# 227
Каквото и да напишем за творенията на Малена ще е малко.
Малена искам да споделя - снощи до късно през нощта разглеждах сайта ти в Мултиплей - нямам думи. Много много креативна личност.
Стаята на дъщеря ти - страхотна е. Толкова детска, без да е претрупана с играчки и липсва "розаво" Laughing

Щях да ти пиша на лични с една молба - би ли ми обяснила как да организирам снимките си в отделни папки?

Тези цветчета, които ги продават в СОМО подобни ли са на тези от Германия?

Първо благодаря за хубавите думи  Hug
Малена няма играчки, просто защото не й купувам  Laughing Laughing
не играе с нищо, поне засега, така че разчитам на това ,оето й подаряват, както и да е

цветенцата не са от КОМО, доколкото разрах, те така и не са ги заредили, имали проблем с доствката и от друга страна виждам от брошурата им, че техните нямат дупки, моите имат -това за филцовите

а тези, които са на пердетата са от Бриколаж, има ги и в оранжево.

Malenna, миличка, направо не спирам да се възхищавам и аз на всичките ти творения  Heart Eyes
Поздравления за идеите ти, вкуса и изпълнението   bouquet
и за да не трупам дивиденти на чужд гръб, ще покажа откъде откраднах идеята и я доразвих Wink

Виж целия пост
# 228
Malenna , супер идея!
Момичешките аксесори наистина са голям проблем...
Виж целия пост
# 229
 Malenna, какви дивиденти...твоите неща ми харесват в пъти повече  Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Някой пробвал ли е вече плетенето на кошнички от вестници. Вижда ми се лесно, но дали е така?
Да, пробвал се е. И е успял. Wink
Направих си също ето това



Но ме домързя да го боядисам. EmbarassedНякой ден и това ще стане...
Вече го боядисах и сега изглежда ето така :
Струва ми се обаче, че преди да го боядисам
изглеждаше по-добре.
Виж целия пост
# 231
Caprarri, защо не пробваш да го лакираш отгоре. Струва ми се, че ще изпъкне повече.
Виж целия пост
# 232
Caprarri, защо не пробваш да го лакираш отгоре. Струва ми се, че ще изпъкне повече.
Грешката ми май е, че избрах много светъл цвят.А иначе то си има гланц, защото купих акрилатна боя, която е със силикон. Но на снимката не личи.Но за следващото си произведение ще поправя тази грешка.Навъртяла съм доста тръбички, сега остава само да седна да плета. Mr. Green
Виж целия пост
# 233
Колко горе долу ти отидоха за тази кошничка? И какви са й действителните размери? Не знам дали имам достатъчно за да започна...  newsm78
Виж целия пост
# 234
Ами по груби изчисления някъде около три вестника, но не мога да ти кажа със сигурност, защото аз бях навъртяла доста тръбички и останаха. Размерите са  в-12 см. ш-20 см. д-27 см.Но дъното е от картон, а не от вестници. Така, че имай го предвид -ако ще го правиш от вестници ще ти отидат повече.
Виж целия пост
# 235
моето произведение от вестници съхне още от лака и се надявам най-късно утре да го покажа!

Caprari, как ти се получават толкова тънки фунийките  Rolling Eyes моите все дебели  стават smile3511 newsm12 ! колко са ти тънки ивичките, от които ги правиш?
Виж целия пост
# 236
Навивам ги на един шиш от дървените. Тези ,които са за шишчета по принцип. WinkВ почти всеки магазин  от типа ''Всичко за 1 лев'' ги има .И в магазините за домашни потреби също. WinkА ти на какво ги навива твоите?Айде, давай да видим какво си сътворила!
Виж целия пост
# 237
Уф, к`ва съм... smile3555 Ами, ивичките са около 5-7 см.
Виж целия пост
# 238
Моите фунийки пък стават толкова стегнати, че често не мога да ги извадя от шиша. hahaha
Трябва да отпусна хватката малко.  Laughing Досега вестници не съм ползвала, защото не купуваме. Правя ги от рекламни брошури и списания.
Виж целия пост
# 239
ето и моето творение, но имайте предвид, че съм абсолютна дилетантка, т.е че нямам никакви художнически заложби, а просто желание  Embarassed Embarassed Rolling Eyes и много се запалих покрай вас   bouquet

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102411&photo=25

още не е изсъхнало напълно и затова го държа в ръка, утре ще гледам  да го аранжирам и да направя по-добри снимки! Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия