Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 270
Е, не мога да не се похваля с новите си произведения от вестници.
Ставам все по-добра! Mr. Green
ЦЪК!
ЦЪК!
Виж целия пост
# 271
Ама наистина си добра!
И кутиите и декупажа много добре са се получили.
Виж целия пост
# 272
А аз не ги виждам...  Cry
Виж целия пост
# 273
А аз не ги виждам...  Cry
Защо, бе? newsm78
Я пробвай сега от тук .
Виж целия пост
# 274
Е, не мога да не се похваля с новите си произведения от вестници.
Ставам все по-добра! Mr. Green
ЦЪК!
ЦЪК!
Браво! Страхотни са!
Виж целия пост
# 275
Вижте какво намерих, има страхотни идеи. Grinning
http://www.cross-stitch-club.ru/forum/lofiversion/index.php/t9084-0.html
Виж целия пост
# 276
А с какво ги боядисвате - специален лак или нещо друго?

в "Направи си сам" (линкът е малко по-напред в темата) четох, че се боядисват с латекс и после с лак и аз така направих!

От книжарницата на "Габровски", която е след светофара на пожарната.

мерси  Hug

Caprari, много си добра,   bouquet! може ли да снимаш няколко навити лентички, за да се сверя часовника  Blush
Виж целия пост
# 277

maria*, благодаря! Наистина има интересни неща. Отиде ми пак следобеда  ooooh!
Виж целия пост
# 278

maria*, благодаря! Наистина има интересни неща. Отиде ми пак следобеда  ooooh!
И моят! Peace Laughing
КирилизиранУ Миме, виж в края на страницата овчицата и кокошчицата! Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
аууу, страшни работи! #Crazy
ето и от мен 3д картички:
http://www.geocities.com/vanesa_yo/patterns3-new.html

Amarena и к'во сига? newsm78 Ама аз такива апликации не мога.
Овцата ще я имаш, но ме накарай да си седна на д...то Crossing Arms
Виж целия пост
# 280



аууу, страшни работи! #Crazy
ето и от мен 3д картички:
http://www.geocities.com/vanesa_yo/patterns3-new.html

Amarena и к'во сига? newsm78 Ама аз такива апликации не мога.
Овцата ще я имаш, но ме накарай да си седна на д...то Crossing Arms

Ей, тез три- ди-та ми взеха акълЯ Joy
МимитУ, искам си аз оригинала, споко! Laughing
Просто идея ти давам за догодина! Peace
Виж целия пост
# 281
Аз пък си харесах ей тоз конь:
http://keep4u.ru/full/061210/43344a7d013b649346/jpg
Виж целия пост
# 282
Ако някой е пропуснал темата на reflex Предложен& … 95;ки, нека погледне. Там има нужда от свежи идеи, а защо не и от малко помощ.
Виж целия пост
# 283
а някой правил ли е следното нещо: мисля да се възползвам от техниката с балоните и конеца, която описва Ати в началото на тази тема, но мисля да използвам конец и Ц 200 и да си направя нещо като купичка-панерче с канап, но имам питанка  newsm78 дали няма да се залепят порцелана иконеца  newsm78 #Crazy

моля ако някой има идея и опит да сподели  Praynig
Виж целия пост
# 284
а някой правил ли е следното нещо: мисля да се възползвам от техниката с балоните и конеца, която описва Ати в началото на тази тема, но мисля да използвам конец и Ц 200 и да си направя нещо като купичка-панерче с канап, но имам питанка  newsm78 дали няма да се залепят порцелана иконеца  newsm78 #Crazy

моля ако някой има идея и опит да сподели  Praynig

правила съм от малките топки и ми се струва, че точно в еластичната материя (балона) е хватката. спомням си преди години (леле колко съм остаряла) имаше разни предавания по телевизията, в които показваха разни нещица. та гледах как правиха абажур по тази или подобна технология и лепиха по детска надуваема топка. пробвай по някоя малка, ако ти се намират  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия