Ваучери за храна?

  • 43 944
  • 877
# 705
Да, но при нас за месец за месец, т.е. сега чакаме Януарските, а още ги няма...та се чудим началството ли ги бави или плъкси.
Виж целия пост
# 706
Не съм на Плъкси, но за нашите ваучери пуснаха мейл, че може този месец да се забавят. Нещо заради правителството беше - бюджет или нещо от сорта.
Може и при вас да е това проблема.
Виж целия пост
# 707
И на Томбоу нямаме ваучери още за сегашния месец.
Виж целия пост
# 708
Нашите Томбоу "пристигнаха" за декември, вместо на 07.01 успяха да влязат на 10.01.
Виж целия пост
# 709
А пък при нас са на хартия и винаги ги получаваме на точната дата +- 1 ден , за предходния месец са .
Виж целия пост
# 710
Ние сме на "Томбоу" и имахме закъснение от два дни, по принцип ги пускат със заплатите но казаха,че нещо ще има забавяне.
Виж целия пост
# 711
А пък при нас са на хартия и винаги ги получаваме на точната дата +- 1 ден , за предходния месец са .
Е как на хартия, нали от 1.7.2024 вече няма хартиени? На кой оператор са?
Виж целия пост
# 712
И ние нямаме този месец, на Идън Ред. казах, че ще се забавят.
Виж целия пост
# 713
А пък при нас са на хартия и винаги ги получаваме на точната дата +- 1 ден , за предходния месец са .
Е как на хартия, нали от 1.7.2024 вече няма хартиени? На кой оператор са?

Нашите са по наредба 11, не знам на кой оператор са, отпечатват се от Български пощи .
Виж целия пост
# 714
А пък при нас са на хартия и винаги ги получаваме на точната дата +- 1 ден , за предходния месец са .
Е как на хартия, нали от 1.7.2024 вече няма хартиени? На кой оператор са?

"Издадените до 30 юни 2024 г. хартиени ваучери важат до датата на валидност, указана на лицевата страна на всеки ваучер. Търговските обекти могат да ги приемат без проблеми, като процесът на възстановяване на средствата от фирмите оператори не се променя. "
Виж целия пост
# 715
Ясно, значи при всички има забавяне. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 716
няма забавяне при всички.
електронните за декември ги преведоха още по Коледа, даже преди нея.
Виж целия пост
# 717
Явно за някои има. При нас за пръв път.
Виж целия пост
# 718
няма забавяне при всички.
електронните за декември ги преведоха още по Коледа, даже преди нея.


Ние говорим за януарските.
Виж целия пост
# 719
няма забавяне при всички.
електронните за декември ги преведоха още по Коледа, даже преди нея.


Ние говорим за януарските.
още от вчера са пуснати
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия