Знаете ли кого видях - 44 тема

  • 132 502
  • 747
# 300
Видях Део в с.Баня. Никога не съм му била фенка, но решихме да спрем и попитаме за снимка. Държа се изключително любезно. Подаде ни ръка първо да се запознаем, след снимката ни благодари за вниманието. Останах впечатлена от възпитанието му.
Пак в Баня в хотела, в който бяхме отседнали беше и Ричард Алибегов, но впечатления от него нямам.
Виж целия пост
# 301
Захари Карабашлиев днес в Столична библиотека
Виж целия пост
# 302
Стефан Щерев, отново. Една пресечка време, вървейки почти един до друг, установих, че нямам обяснение защо ми е все така неприятен.
Виж целия пост
# 303
Орлин Павлов пред мен на опашката в квартален магазин.
Виж целия пост
# 304
Стефан Щерев, отново. Една пресечка време, вървейки почти един до друг, установих, че нямам обяснение защо ми е все така неприятен.
Антипатичен е. А уж актьор, пък и водещ, но си е анти

Лиляна Боянова снимаше някакъв каш пред сградата на ЕС на Раковска
Виж целия пост
# 305
Валерия Велева в мол Парадайз.
Виж целия пост
# 306
Божинката. Първоначално не го разпознах, добре че ММ ми каза кой върви към нас. После се разминах с него на метър, ами доста немъжествен ми се строи, с тесни раменца (по-малки от моите, а аз далеч не съм плувкиня), на  ръст колкото мен. Поне не се боядисва.
Виж целия пост
# 307
Соломонон Паси на представянето на книгата на покойния Максим Минчев.
Виж целия пост
# 308
Иво Карамански в Лидл
Виж целия пост
# 309
Александър Томов сутринта в района на Халите, а преди малко Нойзи в тролей 2. Изненадах се много да то видя сред плебса и беше без очила.
Виж целия пост
# 310
Александър Томов сутринта в района на Халите, а преди малко Нойзи в тролей 2. Изненадах се много да то видя сред плебса и беше без очила.
Сигурно пак е пил,но вече ползва градския транспорт.
Виж целия пост
# 311
Изтриха ме, а аз исках да допълня, че в едно малко магазинче Красимира Казанджиева видях.
За годините си изглежда супер!
Виж целия пост
# 312
Взели са му книжката на Нойзи, остават му такситата и ГТ като вариант за придвижване.
Виж целия пост
# 313
Взели са му книжката на Нойзи, остават му такситата и ГТ като вариант за придвижване.
Може да си наеме кола и шофьор?
Виж целия пост
# 314
Може по принцип, но съм останала с впечатлението, че не може да си го позволи.
П.П. Изтрили са предходните коментари за този "майстор на словото". Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия