Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 86 357
  • 739
# 150
А според мен,драгият зрител има нужда от любов /или поне аз имам:smiles:/
Ама не такава,каквато му я представят-бедни с богати,а точно тази-трудна и тежка,минала първо през ненавист,презрение и гняв
Така и не направиха съседите тази година стойностен хит на ромком тематика
И понеже Сейферите така тръгнаха,затова според мен и рейта им беше висок
В момента,в който се позагуби химията и напрежението между Ферит и Сейран-рейтингът се срина
Сега да припомня как някой харесваха Акън в началото
А да  припомня и как искаха друг мъж за Сейран
Това си е мъжът за нея.Даже се оказа най-читавото мъжле от всички останали психопати
Виж целия пост
# 151
Аз съм от тези, които харесаха деликатността на Акън при появата му /симпатичен ми е и актьорът/. И снощи ме впечатли като прочетох тук  "антеповци са жестоки и отмъстителни" - не, че според видяното не е така, но съм против обощенията/етикетите.
        Акън "дойде" като различен антеповец  /каквато е и Сейран/ - образован, възпитан, със стремеж за развитие, трябваше да донесе промяната и да е добър приятел /както капитана за Ферия в AFK/ , но му поставиха бялото шалче и се смениха "настройките". Ферит е мъжът за Сейран, но за да усети какво причинява на Сейран имаше нужда от появата на някой до нея.
         Пък и  много хубаво ревнува Ферит само от една поставена ръка на рамото на момичето му. Simple Smile
Виж целия пост
# 152
На върха ! 🤘
Виж целия пост
# 153
То май трябва да се почне оттам, защо се искаше друг мъж до Сейран. Някой помни ли?
Виж целия пост
# 154
То май трябва да се почне оттам, защо се искаше друг мъж до Сейран. Някой помни ли?
Да,аз помня и напомням,че Ферит никога на никого не е сторил нищо лошо.Че обстоятелствата винаги бяха срещу него,че той е жертва на огромното си сърце
Виж целия пост
# 155
То май трябва да се почне оттам, защо се искаше друг мъж до Сейран. Някой помни ли?
    Акън и Невра се появиха почти по едно и също време, но причината не помня.  Дали са планували да разделят Сейфер и след време да ги съберат.....
Виж целия пост
# 156
В анкетата гласувах за 58. Цял епизод измислената и фалшива драма на метресата и много разтревожените и съпреживяващи Ферит и особено Сейран Head Band Всички тези напъни дойдоха твърде много на феновете.
Но и останалите епизоди си имат голям дял, предимно тези с крокодила Гена. Хората се отдръпнаха и спряха да вярват на любовта на Ферит. Сега правим отчаяни опити да си върнем това доверие.
Споделям едно мнение от туитър, че сериалът свърши, когато престана да се гледа през очите на Сейран.

за другата анкета - на бяло вино съм
Виж целия пост
# 157
Виж целия пост
# 158
Какво харесват на този шербет не мога да разбера,Рибарче ги бие стои пъти по гледаемост

Виж целия пост
# 159
За да ревнувал Ферит! 👀
То май трябва да се почне оттам, защо се искаше друг мъж до Сейран. Някой помни ли?
Виж целия пост
# 160
Имало започнати снимки в болница,до колко е вярно не знам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 161
Хайде към Х, започнаха вече! 🧿
#MRDxHEADandSHOULDERS
Виж целия пост
# 162
Със сигурност има сет в болницата, всички са там

Виж целия пост
# 163
И на Феро колата е там! 👀
Виж целия пост
# 164
Рекламата на Рамо
https://www.instagram.com/reel/C5_NgXpINjk/?igsh=MWs0amgzeWtjNDloNQ==
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия