Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 86 358
  • 739
# 165
Здравейте момичета и от мен. 🤗🥰 Mистери благодаря ти за красивата тема 🌷🌷🌷.
В анкетата гласувах за еп.58 понеже лично на мен ми дойде в повече отделеното екранно време на 🐟 и то за едната голяма лъжа.За една манипулаторка и мръсница...Ще спра до тук,че да не изгрубявам.
Лайкнала съм ви момичета,ама моя бутон ту работи,ту не работи незнам какво му става. 🤷 Нейсе....Епизода си беше уникален - 💥.Показаха се доста неща,изказаха се доста думи и се показаха всички актьори,което си е супер (като изключим 🐟 и леля Хаттуч,която си легна женицата и те така лошо и е милата.Асуман не ми хареса нейната физиономия,когато и отключиха стаята, ама ще видим).
Според мен си имаше развитие, и то голямо като за един епизод.Браво, за което поне няма да гледаме разтягане на  локуми.Много ме впечатли за пореден път Феро толкова чисто и добро сърце има това момче как бягаше да стигне колата милия 😩 и след него Аби. Той е като един истински брат и приятел винаги до него и в добро и лошо.Тази тяхна братска връзка много ме грабва.💙 Абидин е толкова мил,всеотдаен,изпълнителен и добър винаги готов да подаде ръка.Впечатли ме как за пореден път с лекота организира толкова голям екип,обяснява им,вярва им защитава хората си,когато има нужда.Уникален 👏 Милия веднага се досети,че кръвната захар на Феро е паднала и загрижен веднага дотича да го види.Тук силен момент си беше,когато Аби слушаше писъците на Сейро как му се насълзиха очите срещна погледа си със Суна и сякаш и казваше : "Знам,че си уплашена,но спокойно аз съм тук всичко ще бъде наред.Ще намерим сестра ти".И си обърна погледа към Босфора да не види сълзите му.😔❤️ Понякога няма нужда от думи очите сами говорят.Но винаги,когато истината бъде казана на глас на никой не му харесва.Кязъм много го заболя от думите на Феро,ама си беше прав той е най-виновен не спря да дава дъщеря си на този и онзи.Хем го зашлеви,хем го прегръща и го нарича синко. Момчето каква вина имаше  🤷.Изкефих се,че изгониха гадината Ифа.Бравоооо 👏 Гюлгю как се изкефи хаха беше супер паралел.("Откакто те познавам освен да ядеш,да пиеш и да спиш друго не правиш" - Есме 👏) Най-накрая Ферит наистина прогледна и видя истинското лице на дядо си.Този,който винаги е защитавал и боготворял.Разбра,че го е ценял повече отколкото трябва.Тук техния разговор си беше 🔝 И особенно,когато Ферит му показа,що за семейство са.Обаче аз бях в ступор и шок,че Гюлгю е сложила главата въобще не очаквах.Ахх този Гюнгер как само ни изненадва страшен е.Тя жената заради Орхан да го предпази за пореден път,ама така и тя е допринесла за цялата тази гадория.Орхан от своя страна ми хареса,че не остана безучастен,а напротив искаше да намери снаха си и да спази даденото обещание към сина си.Редно си беше предвид това,което тя направи за него.👏Кая постъпи мъжкарски с подкрепата си към Феро и семейството си.Включи се в акцията по спасяването без да се замисли.Браво.🤗Есме,ах Есме така ме впечатли играта на тази жена,на тази майка,която сърцето я болеше за нейната рожба.Такава игра мъката и достигна до мен.Не,че Кязъм не търсеше Сейро и не се притесняваше, ама си заслужи шамара.Дъщеря му я няма той се обяснява на Зерин гадината,ама хубаво го нареди нищо му няма.Суна гали ба май ще си върне старите настройки вече  на милата голяма кака.Липсваше ми вече старата Суна...да се връща обратно,че да виждаме миличките отношения между тях ❤️. И тези хора така ли не разбраха,че няма човек,стая,място или вселена,която може да спре Феро да не отиде при Сейро.Милата Шефика добре,че го съжали да му отвори да отиде при своята любима.Това момче каква любов,какво сърце има бе истински лъв.Как защити с тялото си своето момиче,неговата душа,неговото всичко.Толкова плаках заради тази сцена,че щях да се удавя в сълзите си. Благодаря ти Гюнгер за което,ама да не ти става навик,че другия път и аз ще ти пратя снимка как ревем и колко кърпички изхабихме. То бива - бива любов,ама това е отвъд "Готов съм още 10 куршума да поема само да бъда със Сейран какви ти десет в този епизод поне 100 ".Ах Сейро милата ми така изнемощяла на предела на силите си е готова да даде живота си за своя любим.Вай бе каква е тази любов.Толкова е силна,няма граници,всеотдайна,споделена,жертвена,
любов за цял живот.Такава любов е отвъд всичко и всички.❤️❤️❤️ Сейфер ❤️❤️❤️ 🧿 И последно евала на гримьорите тези хора са магьосници 👏
Виж целия пост
# 166
И аз съм от онези , които искаха друг мъж за Сейран. Не се отказвам от думите си. На онзи етап ,при онези обстоятелства , не исках да се съберат. Феро не я заслужаваше. След толкова тичане след Пелин , целуване на кореми, приемане без съмнение че бебето е негово, изоставянето и в нищото , заплюването , криенето и лъжите , балончета за Невра , ръката на сърцето `и ,нямаше как да го харесвам. И да , Акън беше различен от всички покрай нея. Но както винаги бързо се прощава, всичко се забравя , пляскат с ръце и се прегръщат.
 Може и да ми скочите , но с какво Сертер заслужи тези мъчения  сега. Само затова , че Ферит се усъмни  в него. Боли ме за Сейран , защото  е невинна , а Сертер виновен ли е в случая ? Или той по презумпция си е виновен. Ами треньора на Асуман ?
Всички, с малки изключения, в това дизи са жестоки . Всеки раздава правосъдие и то какво.Някои с оръжие , други с хапчета .  Едва в този епизод видяхме , че имало и полиция , която да се намеси. Не че тя намери Сейран.
Затова някак Акън не ми е толкова черен . Той дори не е като Халис, Кязъм, Хатуч, Орхан, Аби, Шехо  и т.н. На всички ръцете им са в кръв. Прилича ми на Ферит от първите епизоди - слушащ дядо си за всичко , изпълняващ , отвличащ журналиста  заради някакви снимки   и т.н. Акън е раздвоен , объркан ,готов да умре за да се спаси от "този живот". Ако беше толкова лош , изобщо нямаше да се бави , щеше да ги гръмне и двамата.
Аби си го харесвам и не го давам на Суна , но не забравям ,че и той е един изпълнител на мръсни поръчки. Колко ли хора е убил ? Вярно че е предан  , но това изчиства ли ръцете му ?
Виж целия пост
# 167
Стори от Рамо! 🧿
Виж целия пост
# 168

Колите на Мерт и Афра .



Фен е видял Мерт и Афра са влезли в караваната на Афра фен ги е видял ,но не успял да снима.
Не знам колко е вярно!!!
Виж целия пост
# 169
Афрамите ни Heart

Виж целия пост
# 170
Много ми хареса динамиката на епизода…направиха го като за игрален филм…всички играха чудесно,раздадоха се на макс и бяха съпричастни.Не мога обаче да коментирам,защото много се отчаях от тази агресия към Сейран….не разбирам това насилие….тези образи са ми безкрайно противни и чужди…не намирам никаква логика в такива персонажи.Сейран усети болката и на Акън, защото човека си беше нормален…Какво ли са й сторили?Изглеждаше ужасно…ясно е, че беше упоена
Ще ми мине…знам,че е филм да става,екшън да има, но тази леля беше брутална..
Аз също съм от тези,които искаха да вкарат персонаж,който да ухажва Сейран……ами беше ми писнало да гледам сцените на Пелин…исках да си гледам Сейран и Ферит,който ревнува….
Очаквам следващия епизод да е дори по-хубав.
Виж целия пост
# 171
Страхотен беше епизода, всички играха страхотно. Сцената, когато пратиха записа и реакциите на Ферит и Есме беше топ - поплаках си, макар че на доста сцени пуснах сълза. Суна/Берил също със страхотно представяне!

Спойлера с отрязаната коса не се оказа верен.
Виж целия пост
# 172
Здраавейте и от мен ! Снощи изгледах серията, но на турски и добре, че не си изкавах мнението, защото днес след превода мисля съвсем различни. 😊

БЛАГОДАРЯЯ на сценаристите за този епизод ! ВЕЛИК епизод ! ВЕЛИКИ актьори !!
Ферит УНИКАЛЕН, някъде четох, че искали за играе по-значителна роля, не знам как ще се намери такава, летвата тук е много вдигната и той сам си я вдига 😃. Що емоции породи това момче в милиони хора- нямам думи !!

Лелята се тръшнала притеснява се за Сейран, безсрамница.. добре, че не се мяркаше много пред камерата !
Халис АГА, името му стига само за пресата, да не излиза нищо за семейството му. Не можа да спаси сина си от затвора и сега снаха си ! Но Ферит разбраа какъв е дядо му ии много хубаво му каза всичко в очите ! Знае само да тропа по масата и това е !

А Ифакат накрая си го получи 🎉🎉 леле какво удоболствие изпитах !
За Гюлгюн сгреших, не е лоша, жената защитава мъжа си !
Кязъм и Есмее - невероятни, актьори от класа !! Есме ме накара да изпитам това, което тя изпитва, просто нямам думи !!
Това е Кязъм, който искам на гледам, как прегръщаше Суна, много мило ми стана. Не знам дали сте забелязали, а може и само на мен така да ми се струва, но в много от лошите моменти Кязъм е плътно до Ферит каквото и да е станало, обича си го като син.

Суна си върна фабричните настройкии 🙏🙏 Браво на момичето осъзна се, осъзна грешките си и ги призна на глас ! Браво !

Кая още веднъж доказа, че е мъж на място и добър братовчед ! Застана до Аби, рамо до рамо и се бореше, за да спасят Сейран.

Орхан и той се включи накрая, пак е нещо, но почти нищо в сравнение с това, което Сейран направи за него !

Аби- без него това нямаше да се случи ! Страхотен човек, невероятен приятел ! Страхотна засада организира, не се спря и за миг !

Сейран - НЕВЕРОЯТНА !


Като цяло епизода беше много динамичен, някои неща се изясниха визирам Ифакат, други се осъзнаха тук визирам Суна. Много чувствен епизод, тежък и интересен. За мен определено рейтинга трябваше да е повече !
И като за финал имам две теории за изтрелите. Едната е, че Акън се самоубива, а другата, че Аби стреля по Акън.
Виж целия пост
# 173
Аз съм от тези които не искаха нито друг мъж за Сейран,нито друга жена за Ферит.Каквито и кореми да е целувал Ферит,на колкото и манипулаторки да е повярвал безрезервно,колкото и да заплюва ама никога нямаше да му хрумне да праща парче по парче жена си на някого.Не искам и да си помислям какво щеше да стане със Сейран ако бяха успели да я оженят за Акън.Майка му щеше да реже парчета от нея и да ги праща на Хаттуч,а той щеше да се радва на усмивката и ли?Но дори и този мъж да не беше психо,а да и сложи света в краката дали щеше да е щастлива?Какво виждаме при Суна?Мъж който е като скала зад нея,който я брани от всички и всичко и колко е щастлива тя?Гледа Аби на когото "ръцете му са оцапани с кръв".Дори изневярата на Кая не я трогна,но Аби и Айшен буквално ги разпиля.Въобще не и пука,че на Аби "ръцете са му мръсни",а Кая за пръв път стреля в човек в този епизод.Ферит сваля "недостъпната мацка",/която обаче се оказа доста достъпна/,и .....избяга като "дявол от тамян".Защо?Дали щеше да получи същото удовлетворение и щастие от нелюбимата жена?Дори и да беше се примирил с Пелин и бебето,/ако го бяха писали негово/,дали щеше да погледне на нея като истински,любящ съпруг и баща?Едва ли.Когато се влюбиш,когато обичаш,приемаш човека с всичките му качества и недостатъци,защото идеални хора няма,стига недостатъците да не са повече от качествата.Много добре го каза Ферит,че когато са заедно са нещастни,но когато са разделени са още по нещастни и предпочита да плаче за Сейран,отколкото да споделя радостта с друга.Точно това е любовта,въпреки недостатъците на другия да си готов да дадеш всичко от себе си за да не си далеч от него.И точно това ни показаха в първи сезон.И точно тази любов,поднесена ни доста убедително от актьорите ни накара да живеем с героите от сериала и да се вълнуваме от техните действия и постъпки.И макар,че във втория сезон окепазиха всичко  продължихме да гледаме и се надяваме,че все пак ще има хепи енд.И съм убедена,че ако нямаше Лейля някоя си набедена сценаристка,нямаше да има Ферит целуващ кореми,вярващ на всяка лъжа,балончета и "крокодили".Отдавна щяхме да гледаме този Ферит и тази Сейран,борещи се с всички и всичко.Такава беше заявката от Гюнгер и първи сезон.
Виж целия пост
# 174
Понеже не съм гледала епизода ,/аз финала на първи сезон го гледах след два месеца канене,та този епизод може да пропусна съвсем/ искам да попитам-защо мислите,че Акън ще стреля в майка си,или ще се застреля?
Изключвате възможността той да стреля във Ферит,или в Сейран?
Да не вземат пак да ни изненадат
Както чета,че изненадата е Гюлгюн в този епизод-никой не е очаквал тя да сложи главата на животното в леглото,а беше логично.
Орхан беше заплашен,че ще му отнемат живота и Гюлгюн със сигурност знае това
Виж целия пост
# 175
https://vm.tiktok.com/ZGeHGmEXm/
На Акън му беше толкова гадно, виждаше се в очите му колкото и да го прикриваше..
Заради майка си и нейната мъст и гняв на момчето психиката му отиде..
щом каза на Сейран че един куршум за нея и един за него, това означава само едно- СЪВЕСТ.. не може да понесе какво се е случило със Сейран, защото е невинна..
на финала на епизода плака като малко дете.. видя Ферит колко много обича Сейран и как застана върху нея за да не я нарани повече..
Виж целия пост
# 176
По принцип, нали съобщават кой актьор напуска сериала. За сега не са казали, че Акън излиза от филма.
Виж целия пост
# 177
Само да допълня нещо за Акън/Мелих
Мелих ми харесва готин мъж е. След Мерт който е на първо място, следва Мелих 😁
Хубав е и играе ролята на Акън доста добре!
Сега му разглеждах инстаграма и видях че Мерт, Афра, Берил и още от актьорите са го последвали. Докато Бетюл/Невра никой от сета не я е последвал ( не че това има значение) , но живеем в 21 век и това е “модата” някой да те последва в соц. мрежи ако сте си близки или си допаднете 😁
Та явно са си допаднали Мерт и Мелих:)
Виж целия пост
# 178
Силно си надявам,това което преживее Сейран сега да не ги очужди с Ферит! Дано не сломи психиката й,а напротив да стават по-силни и сплотени!
Виж целия пост
# 179
Няма как психиката и да остане здрава.. но поне Ферит да и бъде опора за да се възстанови бързо!

Сет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия