Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 86 371
  • 739
# 255
Ъ то само баща му на Акън ни липсваше  Angry Е те това е значи смелчагата дето е  бъркал под полите на забулената леля Simple Smile  Ууууф гаден майтап си направих ,не е хубаво така да се приказва .
А добре де тоя баща нали май не се беше грижил за Акън и хубаво ,че  е бил Йокеш и затова Акън толкова го обичаше Simple Smile Аз нещо такова помня като че ли и ако е така то  тоя татко кви ще ги дири сега при нас Thinking
Днес  в Х  голямо вълнение имаше по въпроса за новия герой .Те ква я мислиха пък то какво излезе.
Скрит текст:
Според Х феновете щяло да има доктор или някакъв донор дето да помогне на Сейран  и щял да застане между СейФер  в смисъл  да се опитва да ги радели.И веднага се почна  с кълненето по Гюнгер и заричането ,че повече нямало да гледат .Дано новия да е само тоя баща на Акън и ако има друг то той просто наистина само да помогне и нищо друго да не прави.Защото ей на Акън какво като се появи ,той нямаше намерения към Сейран
 та и евентуалния нов може да няма.Ама тия в Х само им дай да драматизират и при условие ,че още даже епизода не са го дали и те вече почнаха с черните сценарии да ги пишат.Angry
Виж целия пост
# 256
Много млад изглежда таткото на Акън. Майка му е наборка на Халис и Хатидже, този доста по-млад сякаш.
Виж целия пост
# 257
Здравейте !
Мистери ,за чудесната тема🌺
Това е Ферит ,който исках да гледам от началото на  сезона.Мъжът   Ферит ,който ще изгори света  и  ще направи всичко за неговата Сейран . Мерт предаде  всички  емоции  и чувства: любов  ,страх  ,болка ,чувството на вина и безсилие ,чрез героя Ферит по невероятен начин 👏👏👏
Най- накрая  свали  Халис от пиедестала и го сложи на мястото му.Осъзнал ,че единственото му семейство е  Сейран .
Афра ,наистина играе само с прекрасните  си очи ,без да говори ,един поглед е достатъчен ,да разбереш и усетиш всичко, което преживява.
Според мен Сейран  поиска от Акън ,да изпълни обещанието си ,за да  предпази Ферит .
Финала на епизода беше покъртителен 😭😭😭Също така звукозаписа със Сейран ,всеки   път когато го слушах ,плаках 😭😭😭 с Ферит ,Есме и Аби .
Уникален Абидин ,винаги помагащ,разбиращ,всеотдаен  и подкрепящ Ферит . Какъвто и да е Аби ,носи  голямо сърце .Как се просълзи на терасата ,докато слушаше записа със Сейран😭
Евала на Кая голям мъжкар излезе.
Браво и на Есме ,за шамара на  Кязъм ,напълно заслужено и всичко което му каза .
Суна си възвръща фабричните настройки  най-накрая.Страхотна Берил 👏

 Безсмъртната е имала сцена,  за епизода ,но в последствие са е канселирали.Време е вече ,да е махнат ,този път наистина ,зрителите са настръхнали много  срещу нея.Онур да й наплати обещетение и готово  .Какъвто и да е договора на  Буче ,има клаузи с  които могат ,да се отърват от нея  .Стига се е стискал ,ако иска ,да си продължи единственият останал  сериал,трябва   да  е прати на дългаааа почивка .

Казват,че  ще пуснат онлайн видео с изтезанията  на Сейран  😭😭😭
Виж целия пост
# 258
Още роднини на Акън! Ние тук ги "изпозастреляхме" с майка му, а то .... Simple Smile
Чудя се дали ще си спомнят за Аби и Айшен?
Виж целия пост
# 259
Само да добявя, че от статията на Бирсен се разбира, че финалът на сезона ще е на 7.юни, ако няма промяна.
Виж целия пост
# 260
Нов актьор в Ялъто! 👀 Тайяр, бащата на Акън!


Язък! Пропадна ми цялата теория! 😀😀😀
Виж целия пост
# 261
Добро утро Simple Smile

Виж целия пост
# 262
Добро утро, момичета!
Каква серия само, колко много емоции, мъка, любов, безсилие, отчаяние и надежда предаде Ферит в този епизод. Феноменална, уникална и брилянтна игра от страна на Мерт, а  и не само той, всички актьори се раздадоха на max.
Радвам се,  че гледам Суна от първи сезон милееща, притеснена и страдаща за сестра си.
Не очаквах, че Гюлгюн е предателката в семейството,  но в името на любовта човек е готов на всичко. Но, да видим дали Ферит ще изпълни заканата си, след като разбере кой сложи главата в леглото.
 Шапка свалям и ни гримьорите - Сейран пресъздаде цялата болка, безсилие, отчаяние и ужас от това което я очакваше.
Очаквам трейлъра с нетърпение.

MysteryG сърдечно благодаря за новата прекрасна тема.Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Тъй като, едвам Ви догоних се връщам да Ви изчета.
Хубав и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 263

Ехааа 😲😲
И на мен как ми се иска да отида и да видя имението .. 🤭😊
Виж целия пост
# 264
Рамо Heart Eyes

https://www.instagram.com/stories/seyferefenadelii/3351736593271 … wcnRwd2F5bmxyNQ==

    Виж целия пост
    # 265
    Оправила му се е колата Joy

    Шофьорите и те са приятелчета Blush

    https://twitter.com/Miyythee/status/1782351263163638266?t=ThECcH … PVjwlBsHSc-w&s=19
    Виж целия пост
    # 266
    Нов актьор в Ялъто! 👀 Тайяр, бащата на Акън!


    Оффф, дали и той ще си отмъщава Angry  като му гледам мутрата само...
    Виж целия пост
    # 267
    Оправила му се е колата Joy

    Шофьорите и те са приятелчета Blush

    https://twitter.com/Miyythee/status/1782351263163638266?t=ThECcH … PVjwlBsHSc-w&s=19

    И те правят ПР наслагват на Афра и Мерт 😂😂😂
    Виж целия пост
    # 268
    Здравейте, момичета! 🫶
    Спокойно! И Афито е в Ялъто! 🤣

    https://x.com/yalicapkinieng/status/1782362265242517743?s=46&t=C … 4NUPbRSwTwEUXPj0w
    Виж целия пост
    # 269

    MysteryG сърдечно благодаря за новата прекрасна тема.Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus


    Само да направя едно уточнение Simple Smile Текстовете на заглавната страница са по предложение на Албена, аз само ги подредих. И преди се е коментирало да има линкове за превод на руски и английски, както и да се напише, че няма превод със субтитри на български. Същото се отнася и за спойлерите.
    Винаги съм твърдяла, че много малко хора четат заглавната страница, но сега поне, когато някой зададе въпрос от този сорт, може да му се отговори да прочете първия пост Simple Smile
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия