Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 71

  • 119 134
  • 1 087
# 150
За косопад - Парусан шампоан и таблетки.
Виж целия пост
# 151
За косопад - Парусан шампоан и таблетки.

Ползвала съм ги ,няма ефект при мен
Виж целия пост
# 152
За косопад бях доволна от шампоан Фитовал, но пиех и таблетките фитовал.

Таблетките стават ли за бременни?
Виж целия пост
# 153
Косопада ви е от бременността евентуално ,като родите ще се оправи косата ви.Иначе Геринтамин нео заздравява нокти коса мисля че бременните го пиеха и аз съм пила също!
Виж целия пост
# 154
За косопад бях доволна от шампоан Фитовал, но пиех и таблетките фитовал.

Таблетките стават ли за бременни?
Не знам, най-добре се консултирайте с лекар.
Виж целия пост
# 155
Здравейте,препоръчайте ми шампоани ,балсам (серия) за косопад..косата ми се побърка ..действат й дадени неща 2-3 седмици и пак става ужасна ,пада супер много и вече си мисля ,че ще остана без коса скоро време Joy ..пробвах на Елсев розовата серия и тя вече не ми помага,на Олиосета шампоана също не ми действа ,нещо което да ми прави косата мека ,благодаря предварително!

Шампоани, хапчета и какво ли не - нищо нямаше ефект, докато не преглътнах 45 лв и не си поръчах спрея на кокосолис. Още с първото пръскане имаше ефект.
Падаше на шепи и кичури, заради ЩЖ и Хашимото...
Виж целия пост
# 156
Здравейте,препоръчайте ми шампоани ,балсам (серия) за косопад..косата ми се побърка ..действат й дадени неща 2-3 седмици и пак става ужасна ,пада супер много и вече си мисля ,че ще остана без коса скоро време Joy ..пробвах на Елсев розовата серия и тя вече не ми помага,на Олиосета шампоана също не ми действа ,нещо което да ми прави косата мека ,благодаря предварително!

Шампоани, хапчета и какво ли не - нищо нямаше ефект, докато не преглътнах 45 лв и не си поръчах спрея на кокосолис. Още с първото пръскане имаше ефект.
Падаше на шепи и кичури, заради ЩЖ и Хашимото...

Малее..Кокосолис..как не се сетих ..благодарение на техния спрей ,маската(или олио ) не съм сигурна как се води и крема на Mi Amante си оправих косата преди 1 година..благодаря че ми го спомена !
Виж целия пост
# 157
Моля покажете този спрей на Cocosolis. 💐
Виж целия пост
# 158
Моля покажете този спрей на Cocosolis. 💐

Явно съм го купувала на промоция.
https://cocosolis.com/bg/product/grow-hair-growth-serum-spray/
Но, предвид, че за 2 години почти оплешивях и ефект от дюкре не видя, а бяха доста по-скъпи, просто не се замислям.
Нова коса кой знае колко не ми е пораснала, ползвам го от около половин година, но в момента падат съвсем малко косъмчета, дори като я мия.
Виж целия пост
# 159
Супер! Този спрей влиза в талоните на ДМ за 25% отстъпка. До 19ти може да се купи на намаление за 39.68 лева.
Благодаря за споделянето 💐💐💐
Виж целия пост
# 160
Моля покажете този спрей на Cocosolis. 💐

Явно съм го купувала на промоция.
https://cocosolis.com/bg/product/grow-hair-growth-serum-spray/

Как се ползва - впръсква се само в корените или и  по дължината на косата?! На влажна или подсушена коса се прилага?
Виж целия пост
# 161
Виж целия пост
# 162
Вчера купих този гел за лице с алое, намален е на 13 лв. Кожата става много гладка и чиста след измиване.
Виж целия пост
# 163
Димяни, благодаря!
Виж целия пост
# 164
В кой магазин е на такава цена алоето? Моето дете много го ползва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия