L’Oréal Paris Age Specialist - красива и младежка кожа на всяка възраст!

  • 16 983
  • 511
# 435
Забелязвам фини бръчки по лицето и намаляване на еластичността на кожата. Възнамерявам да включа подходящ крем в ежедневната си рутина.
Виж целия пост
# 436
Да, забелязвам фини бръчици. Добавила съм нови продукти към рутината от скоро, но трябва да увелича и приема на вода..
Виж целия пост
# 437
С времето кожата забелязвам, че кожата ми губи еластичността си, появяват се финни (и не толкова финни) бръчки, както и други несъвършенства. Правилната грижа е от особено значение за намаляване ефекта на времето, като от ключово значение е хидратацията и слънцезащитата, които с оглед на идващия зимен сезон смятам да включа още по-интензивно в дневната си рутина.
Виж целия пост
# 438
Появяват се бръчки на места, на които е нямало досега. Кожата става по-суха, отпуска се. Няма го този блясък като на по-младите.
Виж целия пост
# 439
Липсва блясъка на кожата, който имах когато бях по- млада.
Виж целия пост
# 440
Кожата ми стана по- суха и не толкова еластична. Започнах да я хидратирам повече и да слагам слънцезащита през цялата година.
Виж целия пост
# 441
Забелязвам, че кожата ми е суха и лющеща се вече,много нетолерантна към студа. Отпусната и  с поява на първи бръчки.
Виж целия пост
# 442
Какви признаци на стареене забелязвате по кожата си? Смятате ли, че е време да промените нещо в своята рутина и ежедневни навици? С какво бихте започнали?

Засега единствено виждам разлика в назолабиалните гънки на лицето ми. Грижата за кожата ми е част от ежедневието. Единственото, което ще се старая във времето да променя, е по-често да правя професионални процедури за поддържане на кожата.
Виж целия пост
# 443
Забелязвам  появата на петна по кожата, а и загуби еластичността си.Започнах да я хидратирам повече и да слагам слънцезащита през цялата година
Виж целия пост
# 444
За мое съжаление забелязвам, че кожата ми увисва, появиха се и назолабиалните бръчки Sad Определено вече е време да променя рутината си, бих започнала с подхранващи продукти всекидневно.
Виж целия пост
# 445
Признаците на стареене, които забелязвам да по дълбоките ми бръчки. Рутината си я променям постепенно, като започнах по два пъти на ден да се мажа с крем, използвам и различни масла и маски вече много по-редовно. Почиствам и кожата си много старателно. За съжаление вече е късно, но няма как.
Виж целия пост
# 446
Забелязвам, че кожата ми е много суха и тук таме са се появили петна,
Виж целия пост
# 447
Мимически бръчки, загуба на еластичност и дехидратация.
Виж целия пост
# 448
Появиха се бръчици на челото, под очите и около устата. Почиствам добре лицето от грима, но мисля че трябва да сменя марката на козметиката, която използвам, защото не покрива очакванията ми.
Виж целия пост
# 449
Признаците на стареене са по-грубата и пигментирана кожа. Започвах да използвам нощен крем като първа превенция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия