L’Oréal Paris Age Specialist - красива и младежка кожа на всяка възраст!

  • 16 983
  • 511
# 450
Кожата ми стана по-проблемна отколкото в тийнейджърските ми години. Почнаха да се появяват хормонални пъпки и петънца. Това, което решава проблемите е добрата хидратация с подходящ продукт и качествена слънцезащитна, съобразена със сезона. Бих започнала грижата за кожата с по-стриктно използване на избраното козметично средство - ежедневно - сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 451
Какви признаци на стареене забелязвате по кожата си? Смятате ли, че е време да промените нещо в своята рутина и ежедневни навици? С какво бихте започнали?

Виждам очертана дълбочита в назолабиалните гънки на лицето ми. Старая се да се грижа за кожата ежедневно. Ще променя само включване на допълнителни продукти към рутината, като тонер и серум.
Виж целия пост
# 452
В последните години все повече усещам признаците на времето, за съжаление. Вече съм на 50, все още нямам някакви фрапиращи бръчки, но назобиалните гънки вече са видими. Кожата на лицето ми се отпусна и стана по-суха. Основните грижи, които полагам, е почистване сутрин и вечер с измиващ гел, хидратиране и подхранване с подходящ за сезона и моментното състояние на кожата ми крем. Старая се да приемам повече вода.
Виж целия пост
# 453
Да, забелязвам, че с годините кожата губи еластичността си, появяват се бръчици, при мен около очите. Мисля, че с годините трябва още повече хидратация, хубава слънцезащита и подхранващи продукти. Бих започнала с хидратация.
Виж целия пост
# 454
Не забелязвам възрастови проблеми в кожата ми. Сегашната ми рутина вит ц сутрин и кисилини вечер ряботи повече от чудестно за кожата ми. Единственото което бих променила е да пия повече вода.
Виж целия пост
# 455
Да, забелязвам фини бръчици. Добавила съм нови продукти към рутината
Виж целия пост
# 456
Забелязвам петънца по лицето и повече бръчици под очите. За съжаление, не полагам редовно грижи за лицето си, освен почистване. Бих започнала от редовна хидратация и повече грижи за околоочния контур.
Виж целия пост
# 457
Забелязвам все повече пигментни петна по кожата на лицето си и малки бръчици на челото и около очите. Старая се да прилагам рутината си всеки ден и да предлагам на кожата си все по- добри марки козметика. Промяната ще е, че трябва да добавя нощен крем към рутината си.
Виж целия пост
# 458
Забелязвам на кожата си признаци като сухота, загуба на плътност и поява на пигментни петна. Да, трябва да променя нещо в рутината, но не съм решила все още какво, може би ще добавя серум и грижа за околоочния контур като за начало.
Виж целия пост
# 459
Забелязвам по-сухи участъци, леки мимически брички около очите, на челото.. Със сигурност е време да променя рутината си с повече хидратация и хубава слънцезащита.
Виж целия пост
# 460
Бръчки, загуба на еластичност и суха кожа. Използвам хидратиращи продукти.
Виж целия пост
# 461
Много ми допада Вашата козметика!
С възрастта кожата ми става суха, появяват се бръчки, загуба на еластичност и L’Oréal Paris Age Specialist е идеалният вариант за мен!
Виж целия пост
# 462
С възрастта, кожата ми става все по-суха и губи от еластичността си. Появиха се бръчици около очите и по челото и пигментни петънца тук там. Поне акне нямам Simple Smile
С удоволствие бих изпробвала различен продукт от това, което използвам в момента, за да видя как ще ми се отрази.
Виж целия пост
# 463
Какви признаци на стареене забелязвате по кожата си? - На 50 г. съм и забелязвам нормалните за възрастта ми фини бръчици, лека отпуснатост и сухота.
Смятате ли, че е време да промените нещо в своята рутина и ежедневни навици? - Време е да засиля грижата за околоочния контур. 
С какво бихте започнали? - С повече подхранващи продукти при нощната грижа.
Виж целия пост
# 464
Това което забелязам е суха кожа и малки бръчки около очите. Подхранващи и хидратиращи продукти смятам да включа в ежедневието си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия