L’Oréal Paris Age Specialist - красива и младежка кожа на всяка възраст!

  • 16 977
  • 511
# 465
Аз нямам бръчки, но под очите започват да се образуват торбички. Затова към ежедневните продукти добавих и околоочен крем или серум. 
Виж целия пост
# 466
Скоро навърших 50г. и вече съвсем видимо кожата ми стана суха и отпусната. Появиха се и първите бръчки...Надявам се с подходящи продукти за лице да забавя този процес.
Виж целия пост
# 467
С времето забелязвам фини бръчици около очите и загуба на еластичност. Като цяло доста си поддържам кожата и залагам на добра козметика, така че промяната ще е в посока да се информирам допълнително за нови продукти на пазара и евентуално да ги тествам
Виж целия пост
# 468
Кожата ми сякаш започва да увисва и губи еластичност. Мисля, че е време да добавя към ежедневната рутина продукти за стягане и по-дълбоко подхранване.
Виж целия пост
# 469
Забелязвам фини бръчици и загуба на еластичност.
Виж целия пост
# 470
Имам доста фини линии и бръчки вече. Кожата ми е доста суха и нееластична. Трябва да включа продукти като тези. Ще се радвам да ги пробвам.
Виж целия пост
# 471
Малки бръчици по лицето. Повяхване на кожата като цяло. Тъмни кръгове под очите. Старая се да купувам грижа за кожата, които е подходяща за мен. Ще се радвам да тествам тази серия продукти.
Виж целия пост
# 472
Да, забелязвам, че с годините кожата губи еластичността си, появяват се бръчици, при мен около очите. Мисля, че трябва още повече хидратация, хубава слънцезащита и подхранващи продукти.
Виж целия пост
# 473
Какви признаци на стареене забелязвате по кожата си? Смятате ли, че е време да промените нещо в своята рутина и ежедневни навици? С какво бихте започнали?
За съжаление при 55+ годините се отразяват видимо най-вече на кожата на лицето. Моята стана по-отпусната, загуби еластичността си, появиха се леки бръчки около очите. Сухота на кожата си не забелязвам засега. Време е да започна да ползвам специализирани продукти от добър бранд като L’Oréal Paris, за да забавя процеса на стареене на кожата.
Виж целия пост
# 474
На 56 години съм и смятам, че тези продукти са перфектни за мен.
Правя си домашни маски, но за съжаление времето оказва своя лик на лицето ми. Ще се радвам да спечеля тези продукти, мисля, че имам нужда точно от тях!
Виж целия пост
# 475
Да, забелязвам, че кожата ми изтънява, губи еластичност и започнаха да се появяват малки петънца. Мисля, че трябва да започна да използвам редовно слънцезащитен продукт и да се хидратирам достатъчно външно и вътрешно.
Виж целия пост
# 476
След 40-те вече всичко стана много видимо. Особено, когато съм дехидратирана, натрупа се умора, не съм се наспала. Все повече започнах да добавям нещо към рутината, освен кремове. Редувам различни серуми, маски, пачове. Ясно е, че всички ще остареем и не драматизирам излишно, но все пак се старая да поотложа колкото е възможно този процес. Simple Smile
Виж целия пост
# 477
55+ съм и забелязвам отпускане на лицевия контур и сухота на кожата. Ползвам серуми, маски и богати кремове за да я поддържам.
Виж целия пост
# 478
Забелязвам фини линии и мимически бръчици, както и по-суха кожа без еластичност. Вече се старая да добавям повече хидратиращи продукти и такива, които са насочени към проблемите, изброени по-горе. Откъм ежедневни навици - промяната, която се старая да правя е към по-правилно хранене и активен начин на живот. Също, добавена слънцезащита към ежедневната рутина е задължителна.
Виж целия пост
# 479
Забелязват се фини бръчици и отпускане на контура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия