⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 43 488
  • 732
# 315
Аз в неделя купих разкошна диня от Лидл Младост. Сестра ми е много доволна от Метро. Вчера купила от там и днес пак щеше да ходи за диня😊
Виж целия пост
# 316
Много обичам дини, това лято 2 пъти само, докато не прочетох една статия, че някакви дини имали ацетон и край. Спрях с дините и мерака ми за тях рязко изчезна. Може би бих взела от някъде, където съм сигурна че са домашни на 100%.
Виж целия пост
# 317
Къде продават хубави дини? Билла, Кауфланд - стават ли там?
Взехме от плод-зеленчука до дерето на ул. Мадара, е, направо е за хвърляне - гумена и зелена...
Аз съм доволна от дините в Кауфланд. Всъщност това е единственият плод/зеленчук, който купувам от там. Съвсем целенасочено купувам дини от големи супермаркети, защото тези от пазари и сергии след 2 дни престой в тоя пек завехват и стават като сюнгери. В големите магазини поне се съхраняват на хладни места.
Виж целия пост
# 318
Всъщност това тези от пазари и сергии след 2 дни престой в тоя пек завехват и стават като сюнгери.
[/quote]
Това е дълбоко невярно. Динята се разваля след като се среже. И ще стане гумена след два месеца, а не след два дни.
Аз случих на  хубава диня снощи от търговец на поляна, близо до девненските общежития.
Виж целия пост
# 319
Съфорумци дайте идея къде във физически магазин може да намеря шалте за шезлонг.  Виждала съм в чужбина едни сгъваеми, но и да не е такова, само да можем да си ги носим с нас. Че ужасни ни предлагат по плажовете за пластмасовите шезлонги, че и отделно се плащат.
А и ако може да не са по 70 лв. като в Юск-а Satisfied
много изисквания станаха

До Джъмбо дали има смисъл да се разкарвам ?!?
Виж целия пост
# 320
Моля, препоръчайте фризьор за подстригване в района на Гранд мол.
Виж целия пост
# 321
Съфорумци дайте идея къде във физически магазин може да намеря шалте за шезлонг.  Виждала съм в чужбина едни сгъваеми, но и да не е такова, само да можем да си ги носим с нас. Че ужасни ни предлагат по плажовете за пластмасовите шезлонги, че и отделно се плащат.
А и ако може да не са по 70 лв. като в Юск-а Satisfied
много изисквания станаха

До Джъмбо дали има смисъл да се разкарвам ?!?
Тънки шалтета тип кърпа, ако това имаш предвид, съм виждала в Пепко, в НМ около касите и в Синсей.
Виж целия пост
# 322
Айко и мьомакс също.
Виж целия пост
# 323
Здравейте. Къде в града мога да намеря пресен кориандър? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 324
На една от сергиите в Колхозен пазар има често.Но дали винаги има?!
Виж целия пост
# 325
Някой може ли да препоръча добър психолог? Да се занимава с психотерапия след тежък развод. Гледах в темата за психолозите във Варна, но има само няколко стари питания и едно -две имена.
Виж целия пост
# 326
Някой може ли да препоръча добър психолог? Да се занимава с психотерапия след тежък развод. Гледах в темата за психолозите във Варна, но има само няколко стари питания и едно -две имена.
Мога да препоръчам Сирма Георгиева. В момента работи с моя приятелка, доволна е много.
Виж целия пост
# 327
Венета Иванова (Specter Center) и Камена Велева (Аurum Center)
Виж целия пост
# 328
Моля за препоръка за сервиз за прахосмукачка.
Виж целия пост
# 329
Трябва ми майстор за лепене на плочки. Имам познат,но тъй като помещението е малко ( килер ,около 2 квадрата), не му се занимава.Попадали ли сте скоро на някой,който не го притеснява малката площ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия