⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 43 488
  • 732
# 330
Някой може ли да препоръча добър психолог? Да се занимава с психотерапия след тежък развод. Гледах в темата за психолозите във Варна, но има само няколко стари питания и едно -две имена.
Мога да препоръчам д-р Живка Василева - психотерапевт. Има интересен блог, излиза при търсене в   Google.
Виж целия пост
# 331
Може ли адрес на шивашко ателие - става въпрос за корекция на униформи и някои ежедневни дрехи, предпочитам някой опитен, по възможност район Колхозен пазар или Център?
Виж целия пост
# 332
Някой знае ли каква е цената на ципурата и лаврака на рибния пазар?
Виж целия пост
# 333
Виждали ли сте във Варна перфорирана хартия за печене, която се ползва в еърфраер? Досега само съм поръчвала с доставка.
Виж целия пост
# 334
В Росини няма ли?
Виж целия пост
# 335
Би трябвало в всеки хранителен магазин да ги има. Джъмбо също може да е вариант. Магазините за домашни употреби.
Виж целия пост
# 336
Здравейте! Има ли оторизиран сервиз на Дайхатсу във Варна?
Виж целия пост
# 337
Kalina1985
https://motointegrator.com/bg/bg/servizi/grad-varna/marka-25-daihatsu
Виж целия пост
# 338
Искам да дезинфектирам новозакупен имот. Може ли да препоръчате фирма във Варна?
Виж целия пост
# 339
Моля за мнения за гръден хирург.

И дали някой има впечатления от доктор Славов, в окръжна.

И за строителните фирми Мимоза и Коко 77 мнения има ли?
Виж целия пост
# 340
Моля за мнения за гръден хирург.

И дали някой има впечатления от доктор Славов, в окръжна.

И за строителните фирми Мимоза и Коко 77 мнения има ли?
Др.Вълкан Иванов,Сити клиник.Не знам за какво е,но ако е за гърди,категорично само той за Варна.
Виж целия пост
# 341
Аз при Хинев бях ходила преди време, защото много го хвалят. Доста претупан преглед беше, та не съм доволна. То и нямах нещо сериозно, но просто останах с едно такова чувство да те претупа и да си ходиш. Но то и наплива е голям там. Не мога да препоръчам друг лекар обаче.
Виж целия пост
# 342

И за строителните фирми Мимоза и Коко 77 мнения има ли?
От 8 години работя в строителен контрол, никога не съм ги чувала.
Виж целия пост
# 343
Хинев е много добър, но ходя в частния му кабинет, че в другия е много натоварено.
Виж целия пост
# 344
И аз съм за Хинев - в частния кабинет ходя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия