⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 43 486
  • 732
# 390
Къде имаше кабинки за снимки и как са като качество за документи?
В централна част ме интересувам, сещам се за мола, ама ми е далеч.
Не са същото качество като на фотостудио, определено. По-бледи и по-слабо контрастни стоят.
Виж целия пост
# 391
Здравейте,
Интересувам се от магазини втора употреба във Варна, продаващи и домакински съдове, декорации и пр. от стъкло и порцелан.
Намерих единствено, ако въобще е актуална, информация за Мъпет маг.
Ще съм благодарна да споделите и други магазини, в които може да се разгледат подобни неща.
Виж целия пост
# 392
Здравейте, моля  препоръка за оптика, трябва да си сменя диоптричните очила. Не искам от големите вериги, защото сегашните бяха от такава, в момента не помня коя точно, а очилата от тях се изтриха за отрицателно време. Някакво покритие падна? Благодаря
Виж целия пост
# 393
Здравейте, моля  препоръка за оптика, трябва да си сменя диоптричните очила. Не искам от големите вериги, защото сегашните бяха от такава, в момента не помня коя точно, а очилата от тях се изтриха за отрицателно време. Някакво покритие падна? Благодаря

От две години съм очила от Оптика "Алфа" на бул. Съборни 21. Не са мръднали. Момчетата са много мили, имат стъкла и рамки в голям ценови диапазон.
Виж целия пост
# 394
Здравейте,
Интересувам се от магазини втора употреба във Варна, продаващи и домакински съдове, декорации и пр. от стъкло и порцелан.
Намерих единствено, ако въобще е актуална, информация за Мъпет маг.
Ще съм благодарна да споделите и други магазини, в които може да се разгледат подобни неща.

Във Владиславово има нещо подобно. Намира се под Пощата и над парка.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100088242890403
Виж целия пост
# 395
Здравейте, моля  препоръка за оптика, трябва да си сменя диоптричните очила. Не искам от големите вериги, защото сегашните бяха от такава, в момента не помня коя точно, а очилата от тях се изтриха за отрицателно време. Някакво покритие падна? Благодаря
Оптика "Ювеле" срещу Общината. Много съм доволна от качеството на очилата.
Виж целия пост
# 396
Здравейте, моля  препоръка за оптика, трябва да си сменя диоптричните очила. Не искам от големите вериги, защото сегашните бяха от такава, в момента не помня коя точно, а очилата от тях се изтриха за отрицателно време. Някакво покритие падна? Благодаря
Оптика "Ювеле" срещу Общината. Много съм доволна от качеството на очилата.

И аз съм доволма от тази оптика и жената, която обслужва. Много е търпелива 😆
Виж целия пост
# 397
Здравейте,
Интересувам се от магазини втора употреба във Варна, продаващи и домакински съдове, декорации и пр. от стъкло и порцелан.
Намерих единствено, ако въобще е актуална, информация за Мъпет маг.
Ще съм благодарна да споделите и други магазини, в които може да се разгледат подобни неща.

Във Владиславово има нещо подобно. Намира се под Пощата и над парка.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100088242890403
на генерал Колев, като завиеш покрай пощенска банка на ъгъла с бул. Владислав Варненчик   има такъв магазин и на витрината има порцеланови и стъклени неща.
Виж целия пост
# 398
Препоръчайте заведение с хубава цаца и картофи.Да има къде да се паркира,може и извън Варна.Предпочитам да е до морето.
Виж целия пост
# 399
Моите очила са от оптика Вижън Кеър, посока от Райония съд към центъра, на кръстовището на Владислав и Дрин. Мен ме консултира едно младо момиче - търпелива, приятна и знае какво да предложи според формата на лицето. Пробваш рамки, стъкла се избират отделно.
Виж целия пост
# 400
В оптика "Призма " съм получавала най- компетентно обслужване.
Останах доволна и от оптика "АБ".
Виж целия пост
# 401
Благодаря, точно такива оптики имах предвид, които да се стараят човек да отиде отново при тях.
Виж целия пост
# 402
Аз направих очила за себе си и за баща ми в една оптика на ул. Дрин, Бата май се казваше. От пазара като вървиш към Владислав се пада от дясно, в един блок. Много внимателен и подробно обясняващ консултант, цените бяха повече от добри. За същото миналата година в оптиката на Св. Петка, платих три пъти повече Sad Така е като слушам мъжа си.
Виж целия пост
# 403
В оптика "Призма " съм получавала най- компетентно обслужване.
Останах доволна и от оптика "АБ".

И аз съм много доволна от "Призма".
Виж целия пост
# 404
Знам,че сигурно въпроса е за отдела по красота но вие ще помогнете по-добре убедена съм😃
Изпратете ме някъде,да ми направят веждите наистина хубави, ама наистина. Искам си чупката на веждите ,не някой да ми обяснява как ще ги оформи леко....ако предлагат и почистване на лице ще се спечелят за редовен клиент с години. На последното място бях редовна 6-7години, за съжаление дамата почива 3-ри дни в седмицата и се разминава с моите графици😔 Ако е около Левски/Цветен/Хеи ще е супер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия