⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 43 486
  • 732
# 405
Нушето на Чаталджа. За всичко, изброено от теб. 0898 541401
Виж целия пост
# 406
Къде точно да я търся 😃
Виж целия пост
# 407
Веве, моята е близо до Реана, почива неделя и понеделник, предлага и двете. Моите вежди точно леко ги оформя, но по мое желание, сръчна е. Днес мога да ти снимам пресен резултат, ако искаш на ЛС Wink
П.П. Да уточня, аз говоря за почистване с пинсета и нищо друго, не микро-и разни там специални процедури...😄
Виж целия пост
# 408
Къде точно да я търся 😃

Тя работи с график. Не седи в студиото като няма човек. Намира се под цветята на Чаталджа , успоредната, която излиза на Кокалчето . Под градинката зад цветята, от дясно на ъгъла ти остава маг за шарени чорапи.
Виж целия пост
# 409
Здравейте,
Интересувам се от магазини втора употреба във Варна, продаващи и домакински съдове, декорации и пр. от стъкло и порцелан.
Намерих единствено, ако въобще е актуална, информация за Мъпет маг.
Ще съм благодарна да споделите и други магазини, в които може да се разгледат подобни неща.

Два магазина знам на центъра.
Единият е до the center подлеза на Шипка, втория е срещу социалната чайна. Мисл че съм мярвала още един срещу хуманитарната.
Виж целия пост
# 410
Мога да препоръчам Маргарита Проданова за перманентен грим и микроблейдинг. При нея ходя от 6-7г и съм много доволна. Изключително естествен резултат, предвид, че аз мои вежди почти нямах.
Виж целия пост
# 411
Препоръчайте заведение с хубава цаца и картофи.Да има къде да се паркира,може и извън Варна.Предпочитам да е до морето.

Точно до морето, има къде да се паркира, а рибата е супер прясна. Бистро "Даляна" на Фичоза. От години ходим за рибка само там, въпреки че живея под "Рибката" в Аспарухово Simple Smile Но не разчитайте да си намерите места просто така, задължително резервация, защото дори и в делничен ден е пълно. Мога да дам тел: 0897 838032.
Виж целия пост
# 412
Според вас нормално ли е да ограничат достъпа на колата ни,за 6 месеца, заради 30 минутен престой на "уж" забранено място, от ММ,  на паркинга на Гранд мол?
На въпросът дали да си плати някаква глоба, пазачът на невероятно организирания паркинг е решил да покаже мъжество и доминантност - директна забрана.
Вчера 3 часа се опитвам да се свържа с информация, за да мога да разбера дали е възможно да помагам на наемателите им да си плащат наема, но неуспешно. Явно просто трябва да опитам с добрия,стар скандал на място.🙃
Виж целия пост
# 413
Вероятно такива са правилата, надали пазачът си го е измислил.
Виж целия пост
# 414
Според вас нормално ли е да ограничат достъпа на колата ни,за 6 месеца, заради 30 минутен престой на "уж" забранено място, от ММ,  на паркинга на Гранд мол?
На въпросът дали да си плати някаква глоба, пазачът на невероятно организирания паркинг е решил да покаже мъжество и доминантност - директна забрана.
Вчера 3 часа се опитвам да се свържа с информация, за да мога да разбера дали е възможно да помагам на наемателите им да си плащат наема, но неуспешно. Явно просто трябва да опитам с добрият, стар скандал на място.🙃

Като и чета правилата, пак леко се е отървал:
Скрит текст:
ГЛАВА 6. САНКЦИИ
Чл. 34. Следното представлява нарушение на настоящите Правила и се наказва с глоба на стойност 25 (двадесет и пет) лв., без включен ДДС, и недопускане до Паркинга за период до 1 (една) година.
а) В случай, че Ползвателят дължи такса за ползване на Паркинга и напусне с МПС Паркинга, без да я е заплатил, дори когато това е първо нарушение, МПС няма да бъде допускано до Паркинга за период до 1 (една) година.
За всяко следващо нарушение управляващото дружество, няма да допуска МПС до Паркинга за период до 1 (една) година.
б) Неправилно паркиране, включително спиране на превозното средство на места, различни от тези, които са обозначени и маркирани, или заемане на повече места за паркиране, паркиране пред пътища за евакуация, входове на търговския център или неправилно паркиране на места, предназначени за хора с увреждания.
в) Излагане на автомобила за продажба на Паркинга, без предварително одобрение от Управляващото дружество.
Чл. 35. Повтарящо се превишаване на скоростта на Паркинга ще бъде наказано чрез ограничаване на достъпа на съответното превозно средство до Паркинга за период до 1 (една) година.
Чл. 36. Нарушенията се установяват въз основа на настоящия Правилник и при надлежно спазване на действащото законодателство относно движението по обществени пътища, от служителите по охраната или други служители на ГРАНД МОЛ ВАРНА по отношение спазването на разпоредбите на настоящия Правилник, и от компетентните държавни органи по отношение спазването на разпоредбите на приложимото законодателство.
Чл. 37. Пребиваването и паркирането на МПС за период над 24 последователни часа в Паркинга ще бъде таксувано по посочената тарифа в чл. 8.
Чл. 38. При наложена глоба, Ползвателя следва да я заплати на Информационния щанд, само в работното време на Търговския център.
По принцип гледам “наказват” да година

Това от тук:
https://www.grandmall-varna.com/bg/2/parking
Виж целия пост
# 415
Според вас нормално ли е да ограничат достъпа на колата ни,за 6 месеца, заради 30 минутен престой на "уж" забранено място, от ММ,  на паркинга на Гранд мол?
На въпросът дали да си плати някаква глоба, пазачът на невероятно организирания паркинг е решил да покаже мъжество и доминантност - директна забрана.
Вчера 3 часа се опитвам да се свържа с информация, за да мога да разбера дали е възможно да помагам на наемателите им да си плащат наема, но неуспешно. Явно просто трябва да опитам с добрият, стар скандал на място.🙃

Като и чета правилата, пак леко се е отървал:
Скрит текст:
ГЛАВА 6. САНКЦИИ
Чл. 34. Следното представлява нарушение на настоящите Правила и се наказва с глоба на стойност 25 (двадесет и пет) лв., без включен ДДС, и недопускане до Паркинга за период до 1 (една) година.
а) В случай, че Ползвателят дължи такса за ползване на Паркинга и напусне с МПС Паркинга, без да я е заплатил, дори когато това е първо нарушение, МПС няма да бъде допускано до Паркинга за период до 1 (една) година.
За всяко следващо нарушение управляващото дружество, няма да допуска МПС до Паркинга за период до 1 (една) година.
б) Неправилно паркиране, включително спиране на превозното средство на места, различни от тези, които са обозначени и маркирани, или заемане на повече места за паркиране, паркиране пред пътища за евакуация, входове на търговския център или неправилно паркиране на места, предназначени за хора с увреждания.
в) Излагане на автомобила за продажба на Паркинга, без предварително одобрение от Управляващото дружество.
Чл. 35. Повтарящо се превишаване на скоростта на Паркинга ще бъде наказано чрез ограничаване на достъпа на съответното превозно средство до Паркинга за период до 1 (една) година.
Чл. 36. Нарушенията се установяват въз основа на настоящия Правилник и при надлежно спазване на действащото законодателство относно движението по обществени пътища, от служителите по охраната или други служители на ГРАНД МОЛ ВАРНА по отношение спазването на разпоредбите на настоящия Правилник, и от компетентните държавни органи по отношение спазването на разпоредбите на приложимото законодателство.
Чл. 37. Пребиваването и паркирането на МПС за период над 24 последователни часа в Паркинга ще бъде таксувано по посочената тарифа в чл. 8.
Чл. 38. При наложена глоба, Ползвателя следва да я заплати на Информационния щанд, само в работното време на Търговския център.
По принцип гледам “наказват” да година

Това от тук:
https://www.grandmall-varna.com/bg/2/parking

Всички наши познати нарушили правилата им по един или по друг начин, са си заплатили парична глоба.
А човекът,който е наложил това ограничение, не се е представил, не е поздравил, облечен в черна тениска на Гес, директно е задал въпроса " Защо спираш там, като има знак, как така не си го видял?"
Е, има културни начини да наложиш ограничение на някого, има и нагли мъже,които искат да покажат превъзходство.😁
Днес за пореден път не мога да се свържа с информация на Гранд Мол. Тъй като колата е на мое име, искам да разбера дали и аз трябва да си огранича достъпа или ще има лицево разпознване за моят нарушител на обществения ред.😁
Виж целия пост
# 416
Аз пък не разбирам защо трябва да спреш на забранено или неразрешено място, независимо къде?
Културният начин е да спрете на местата означени за паркиране, нали? А в ГМ има повече от достатъчно такива, но понякога си иска обикаляне.
Виж целия пост
# 417
EDIT: Развитие по ситуацията: След разговор с мениджъра направиха последен компромис.🙃
Аз пък не разбирам защо трябва да спреш на забранено или неразрешено място, независимо къде?
Културният начин е да спрете на местата означени за паркиране, нали? А в ГМ има повече от достатъчно такива, но понякога си иска обикаляне.
Аз също не съм спирала на забранени места, мъжка му работа... Но все пак след като години наред подпомагаш за икономиката на магазина, спазваш вътрешния ред, плащаш си за паркинг, мисля че има и други варианти да бъдеш наказан за това деяние.
Виж целия пост
# 418
Аз търся мнения за пиърсъри. Имам двоен хеликс, ако се наложи ЯМР ще ми го махнат, но искам някой, който да постави нови обеци.
Виж целия пост
# 419
Моля за препоръки за юмейхо масажист! Hands Pray
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия