⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 43 485
  • 732
# 420
Имам приятел който от години е юмейко масажист ако решиш пиши ми да ти дам координатите му. Аз съм ходила при него, но много отдавна, но хората са доволни от него който познавам.
Виж целия пост
# 421
Аз търся мнения за пиърсъри. Имам двоен хеликс, ако се наложи ЯМР ще ми го махнат, но искам някой, който да постави нови обеци.
Миналият месец водих дъщеря ми за пиърсинг в Златанов инк, ул."Ген.Цимерман" №5. Много съм доволна от момчето, много внимателно, чисто и обяснява всичко.
Аз преди години ходих в На тъмно, но вече сигурно са други хората.
Виж целия пост
# 422
Къде могат да ми сменят колелцата на твърд куфар? Самите колелца "влизат" в куфара и ми се струва по-сложна смяната им. От този тип са:
https://images.app.goo.gl/eo6pZsMjNmFZVqMD7

Както и за поправка/смяна на цип на (друг) отново твърд куфар? Grinning
Виж целия пост
# 423
Къде могат да ми сменят колелцата на твърд куфар? Самите колелца "влизат" в куфара и ми се струва по-сложна смяната им. От този тип са:
https://images.app.goo.gl/eo6pZsMjNmFZVqMD7

Както и за поправка/смяна на цип на (друг) отново твърд куфар? Grinning

Питай в магазините на Гепард, те имат производствена база и предлагат гаранционно обслужване.
Виж целия пост
# 424
Благодаря за препоръките за кабинката за фотоснимки.
Използвах тази на ТЦ Вапцаров, много удобна машинка и чудесно качество.
6 снимки 10 лв.
Виж целия пост
# 425
Здравейте! Не съм от Варна и искам да попитам има ли нещо като детски зоокът, където детето може да има контакт с животни? (имам предвид кокошки,козлета и т.н.) Имам спомен,че съм виждала нещо такова в Морската градина, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 426
Здравейте! Не съм от Варна и искам да попитам има ли нещо като детски зоокът, където детето може да има контакт с животни? (имам предвид кокошки,козлета и т.н.) Имам спомен,че съм виждала нещо такова в Морската градина, но не съм сигурна.
В Левски има заведение с кокошки, зайчета, патета и т.н. Навсякъде е зеленина и приятно. Казва се Happy Farm Varna.
Виж целия пост
# 427
В Морската градина има такъв зоо-кът, но как да Ви ориентирам?
От Пантеона надолу до фонтани, голяма площ.има тенис-маси, пейки, изглед към морето...Оттам на запад около 200 метра и сте на мястото.
Виж целия пост
# 428
В Морската градина има такъв зоо-кът, но как да Ви ориентирам?
От Пантеона надолу до фонтани, голяма площ.има тенис-маси, пейки, изглед към морето...Оттам на запад около 200 метра и сте на мястото.
Има ли някакво име ?
Виж целия пост
# 429
До/над точно природонаучният музей, да го видите на гугал мапс.
Като сте около него питайте ще ви насочат и по миризмата ще се ориентирате 😉
Виж целия пост
# 430
В Морската градина има такъв зоо-кът, но как да Ви ориентирам?
От Пантеона надолу до фонтани, голяма площ.има тенис-маси, пейки, изглед към морето...Оттам на запад около 200 метра и сте на мястото.
Има ли някакво име ?
Уточнявам че като стигнете до площадчето с фонтана тръгвате във ваше дясно, след 50 м вече мирише. През оградата се виждат животните. Няма как да сбъркате.
Виж целия пост
# 431
О, не знам, може би ,, Частна зоо..." Има колички, дракончета отпред, чадъри, сладолед...На самата алея е, няма как да я отминете, ароматът е неповторим! Wink
Виж целия пост
# 432
Мисля, че говорите за това https://maps.app.goo.gl/cen1zcdAukDYeMWQA
 Според Гугъл Мапс се казва "Контактен парк Зайо" Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Пеева не говори ли за зоологическата, която е до частната детска градина? Под Долче Амаро гардън.
Виж целия пост
# 434
В истинската зоологическа градина не дават да се пипат животните. Точно парк Зайо е
Скрит текст:
Ама то има 4-5 животни и не си струва, ако се пътува от далеч за него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия