Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 40 303
  • 809
# 360
Селесте, едно гайле по-малко имаш вече.
Скрит текст:
Нашата кака я отложиха за догодина, да тръгне с набора си на училище, че в градината беше с предишния. Местят я обаче за предучилищна в училището, където евентуално ще почне първи клас. Бръмбито пък го приеха в сегашната ѝ градина, че и госпожите ще са същите като на кака му.

Марѝ, и вие сте отметнали най-важната задача. Другите ще ги караш по важност и до където ти стигнат силите и времето. И, в крайна сметка, дори и да не си облизала всяка прашинка в къщи нищо няма да стане. В ресторанта никой няма да остане гладен и жаден. Ще се видите, ще си поприказвате, ще потанцувате, ще се забавлявате. Нали за това сте се събрали. Най-важната в случая е госпожицата и тя да е доволна Hands V.

За някои 30-40 човека са малка сватба, за други само най-най-близките са толкова. Аз съм на принципа всеки да си празнува, както му е на сърце.
Виж целия пост
# 361
Благодаря за палците девойки!
Свършихме всичко, малко се замотахме, заради една девойка, която не знаеше какво всъщност ѝ трябва като документ, но крайния резултат е ок! Доволна съм и от днешните крачки също. Чудно зеле съм направила вчера, направо преядохме с него. Довечера сме на ресторант, фирмено парти ще си спретнем. Сега обаче направо ми идва да дремна Grinning
Виж целия пост
# 362
Привет,девойки!
Не ми остава време да се разпиша.
Разбира се,че всеки сам си решава как да празнува.
Не съм искала да засегна или обидя някой. В никакъв случай.
Аз съм с особенно мнение по повод роднинските събирания. Имам си и причина за това.
Но те и не останаха вече такива.
Имам само двама втори братовчеди с които поддържам чат-пат връзка.
По първа линия - съм ги отписала тотално! Но,това е друга тема.
Просто скъпите и обичани от мен роднини, вече не са между нас...
Виж целия пост
# 363
Привет!
Стискам палци на всички да бъдат приети...
Първолаците в желаното училище, абитуриентите в добри университети.🍀
Гледам Денсинг старс...
Тук в Етрополе се правят големи балове....
Ресторанти запазват вече за 2026 година, хубавите дати - петък и събота свършват бързо....
Аз обичам по-семпли събирания, но удовлетворихме и уважихме желанията на Марти.... - украса, фотограф, DJ, духова музика, ресторант.... Празнува се до 5-6 сутринта.... Гостите - преобладаваха младежи - 70-80 бяха младежите (бяха 2 момичета, заедно от детската градина, ходят на танци, та повечето общи гости)
Мина.... Страхотен купон....
Сега гледам снимки, чета приготовленията на Мари и се родвам, че нямам такива ангажименти!
При нас е 10 градуса, но валя много, светкавици, гръмотевици, реки по улиците...
Аз ходих на пилатес.
Доволна съм....
Виж целия пост
# 364
Браво, Боби! Радвам ти се на физическата активност.
И тук днес дъждовно и хладно го изкарахме, добре че кожено манто облякох сутринта, та не измръзнах.
Ети, знам заведението, за обичащите големи порции и месо е добър вариант.
Другият път да се обадиш.

Много ми е уморено, а е едва вторник.
Виж целия пост
# 365
Събрахме се днес родата, да изпратим свекъра. Какво нещо, с едните дрехи си отиваме.
Егати университета, който си е избрала девойката за магистър. Лайден, Холандия. Всички вече знаят дали са приети или не, само от там нищо. Много е изнервящо така.
Виж целия пост
# 366
Стейси, светъл да е пътят му.

Стискам палци на девойката
Виж целия пост
# 367
Светлина по пътя му.
Виж целия пост
# 368
Стейси,гуш!
Светъл му път!
Виж целия пост
# 369
Стейси, да е светъл пътят му!
Дано скоро получите хубави новини за щерката!
Виж целия пост
# 370
Стейси, гуш.
Да е светъл пътят му!
Стискам палци на девойката 🍀
Виж целия пост
# 371
Съболезнования, Стейси!
Бързо да получите желаното потвърждение за девойката!
Виж целия пост
# 372
Горчи ми, да поизлея още малко.
Неврология, Добрич. Няма персонал. Свекървата спи на стол, за да се грижи.
Ама и тя е на възраст. Абе както се казва, отърва се човека.
В най големият си ужас изживяваш още по-голям.
Виж целия пост
# 373
Стейси, и Добрич е голям град...
Няма да говоря за провинцията....😪
Оцеляване....
Виж целия пост
# 374
Във Варна поне преди няколко години, когато моя баща беше по болниците, нищо общо. Поемат го, обгрижват го.
Ама да карат някой да седи на стол денонощно и да сменя памперси. Няма персонал просто
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия