Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 40 303
  • 809
# 375
стейси, съболезнования! Бог да го прости!
selleste, късмет на Мартичко! Всичко да му е по вода в новото училище!
Виж целия пост
# 376
Добро утро!

Снощи бях каталясала и заспах сравнително рано, та днес е по-обяснимо първото кафе в 5 ч.

Стейси, светъл да е пътят му!
Да ви залеят сега хубавите новини и приятни емоции покрай девойката магистър!
Виж целия пост
# 377
Добро утро!

От днес на браздата и то започвам ударно, в натоварен период!

Селесте, да му е на късмет на Мартичко и много да му хареса, а ти вземи мерки за това раннобудене, че аз съм така  и е много тегаво.

Вчера водих Палечка на ваксина /ДТК, тази дето се бие на година и половина, ама те все отлагаха/ и се държа геройски. После купихме герданче /обещано/ и пихме чай с любима бисквитка!  Снощи е имала малко Т и я мисля цяла нощ. Дано се е разминало.

Хубав да е деня ни, момичета!
Виж целия пост
# 378
Добро утро!
Бубе, дано е била спокойна нощта на Палечка, а Т да е била еднократна реакция на ваксината.
Дъждовно е утрото при нас....
И снощи легнах късно, гледах Денсинг старс.
Още само 2 работни дни, в петък съм в отпуск.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 379
Добро утро.
Стейси, Светла му памет. Успех на дъщеря ти.
Ние снощи бяхме на народни танци, че имаме поводи тази година,  а мъжът ми е пряк роднина на Пинокио. Накрая направо не можех да дишам и пропуснах вечерята.
Днес съм на ламиниране на мигли, ще пробвам да се правя красива,  надявам се на резултат,  защото винаги съм искала хубави мигли, а моите са ужасни.
Пожелавам ви прекрасен ден.  Да ви е топло и уютно.
Виж целия пост
# 380
"Пряк роднина на Пинокио" е жесток лаф, записвам си. Съни, благодаря, че ме разсмя на ранина.
Виж целия пост
# 381
Добро утро!
Стейси, съболезнования! Скоро да ни се похвалиш с прием в университет!
Съни, много хубави стават миглите след ламиниране. Ще ти ги и боядисат. Уви, траят около месец, но ефектът им е естествен и страхотен.
Буб, всичко да е ок днес с малката.
От петък съм отпуска, но до тогава- яко гърч.
Хубав ден от мен! Включвам И хубаво време.
Виж целия пост
# 382
Добро утро!

Стейси,  съболезнования 🤗

Нищо интересно при мен- от работа в къщи.

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 383
Мари, точно естествен ефект търся, не искам да слагам мигли, но моите са много къси и не знам дали ще има ефект,  дано се похваля довечера
Виж целия пост
# 384
Добро утро!
Днес съм от по рано, но до рано и после отпуска:) Мъжа ми е рожденик днес. Става на 50. Пожелавам му да е здрав и обграден от читави хора!
Виж целия пост
# 385
Честит да ти е юбиляра, Мони! Да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 386
Здрав и щастлив да е мъжът ти, Мони. Тази година май доста от мъжете ни стават на 50.
Виж целия пост
# 387
Честит да е, Мони! Здраве и щастие!
Виж целия пост
# 388
Здрав и щастлив да е мъжът ти, Мони. Тази година май доста от мъжете ни стават на 50.

Вашите ,да. Wink Аз понеже съм хитра си взех по-млад от мен

Мони, пожелам му да е здрав!
Виж целия пост
# 389
И аз като Лин. 😁
Мони, честито! Да е здрав и да се обичате все повече. 🥳
Съни, най-хубавите мигли да се получат. Не съм си правила нищо аз, а моя приятелка слага мигли и искаше за рд да ми направи. Отказах. Аз съм си Убавица и без.. 🤪
Стейси, съболезнования. 🥺 За другото... без коментар.
Успех и на девойката. 🍀
Бубе, всичко да е наред с геройчето след ваксината. 🥰
И при нас вали и е стууууд. С дебели якета ходим. 🤯😤 Почна да ми писва. Подгизнахме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия