Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 40 301
  • 809
# 450
Добро утро!
Селесте 🤗
Мари,от емоции сигурно не можеш да спиш 🤔
Аз учудващо,тази вечер съм спала като пън.
Виж целия пост
# 451
Не, Карз, по навик, или от старост.
Виж целия пост
# 452
Добро утро.
Мари,  весело изкарване днес.
Стегнах багажа и чакаме мъжът ми от работа да ни вземе и тръгваме, че днес сме на бал на племенника ми. Изнасям половината къща, дано нещо не забравя.
Хубава събота.
Виж целия пост
# 453
Благодаря, Съни! И на вас приятно изкарване на бала.
Виж целия пост
# 454
Весело да си изкарате, момичета! Забавлявайте се!🤗
Виж целия пост
# 455
Весело изкарване дами, наслаждавайте се на момента.
Мари дори да има гафове, уверявам те, никой освен теб няма на ги забележи. Та игнорирай ги.
Селесте, приятна почивка.
Съни, приятен бал. Дори и да сте забравили нещо, импровизирай
Виж целия пост
# 456
Добро утро!!!
Весело изкарване, дами!
Незабравими празници да имат децата и вие!
Селесте, много харесвам Сандански...
Приятна почивка!
Аз поспах до 7 - броя, че съм наспана 🤣
Дтес времето ще е хубаво, Митето ще иска в парка, а аз съм на обучение (он-лайн)...
Ще притичвам...
Хубав ден!
Виж целия пост
# 457
Добро утро!

Мони, Але, честити да са близките ви! 🍀

Съни, весело!

Мари, ако нещо е спешно ще се намери и начин, и кой да го свърши. Радвай се на празника, работа и отговорности винаги ще имаме.

Тути, изгладихте ли нещата с Монката 🤗

Цяла седмица се влача с жестока хрема 😕
Виж целия пост
# 458
Фонсе, пробва ли Геломиртол?
За днес съм дзен.
Виж целия пост
# 459
Добро утро! Весели прекарване на празнуващите!🎉💓 Чета Ви, но съм се депресирала.Чакам си резултата от биопсията, и комисия.Ще се оперирам.Няма друг начин.Днес ще пия кафе с приятелка, това е планът.Зс утре обичайните домак.задължения.Хубав уикенд, момичета!😘🥰
Виж целия пост
# 460
Добро утро!

Весело празнуване днес!

Селесте,  приятна почивка!

Аз се наспах доволно. И денят ми почва с потвърждение на нещо, дето чакахме много отдавна, а нямаше шанс да стане. Е, стана! Много съм доволна.

Пия кафе на двора, птички и пчелички цирикат.
Виж целия пост
# 461
Добро утро!

Весел празник на всички и особено на Мари.
Не се притеснявайте, че от мисли ще изтървете хубавите моменти!

Савинче, стискам ти палци!

Али, браво. Звучиш доволна и щастлива!

Селесте, весело да ви е!
Виж целия пост
# 462
Бубе, благодаря💓
Виж целия пост
# 463
Момичета, някоя от вас знае ли нещо за "Вирус номер 5"?

Трябва да се видим с близки хора, а детето им от 2-3 дни е с този вирус. То и синът с децата трябваше да дойде, но в този случай е немислимо.

Това което чета в нета ми е доста плашещо.
Виж целия пост
# 464
Малко Т и лек обрив. Да си седят в къщи тия с вируса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия