Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 40 301
  • 809
# 465
Мари, Съни, весело празнуване! Радвайте се на тези емоции пълноценно! Hug
Селесте, чудесно да си изкарате в любимия град!
Али, поредното доказателство, че няма
нищо невъзможно!
Сави, стискаме палци всичко да е наред!
ММ реши утре да ходим до Сърбия да му отпразнуваме рдто. Отпада ми ангажимента за посрещането на гости вкъщи.
Виж целия пост
# 466
Големи сте хаймани,момичета!❤️
Много ви се радвам!❤️
Виж целия пост
# 467
Савина, отърви се от депресията. Стискам палци бързо и леко да мине операцията.
Благодаря за пожеланията ви!
Виж целия пост
# 468
Марѝ, Съни, весел празник!

Какво е това сега чудо "номер 5"?! Обривът по ръце и крака ли? Някакво друго име май имаше.

Сави, успокой се. Пожелавам добри резултати от биопсията!

Али, радвам се за добрия развой.

Фонс, бързо оздравяване! Една седмица мъки ти стигат.
Виж целия пост
# 469
Селесте, онова е шестата Wink
Мм отиде при майка си,заедно с голямата. Тя ще остане да спи там,да маже да и баба и да и обясни математиката за 5 клас. А ние с другата госпожица, бяхме в разход. Купихме и обувки за бала на двете. И сега правим кюфтета по цариградски
Виж целия пост
# 470
Савинче,стегни се! Горе главата!
Не се давай на депресия,лошо настроение и подобни!
Усмихни се,напук на всичко!
Виж целия пост
# 471
Савина, всичко ще е наред! Дошло ти е до главата, ще мине! Стискам палци!
Матуристът е доволен. Ще видим на 07.06.
Днес сме на вълна купон за аб. и после юбилей на приятелка.
Весело изкарване, момичета!
Виж целия пост
# 472
Сави, резултатите ще са добри!
На децата ни с матурите, най-добрите резултати!
Днес накупих много цветя за садене и други работи. Бях на селски мол Grinning
Обаче като се прибрах, рязко се почувствах уморена. Кафето и на люлката, да слушам като Алето разни песни. И утре е ден.
Виж целия пост
# 473
Селесте, вече не могат да им измислят име вероятно и затова ги подкораха по номера. И аз си нямам идея, затова попитах.

Фонсче, оздравявай!

Ели, весело!
Виж целия пост
# 474
От вас разбирам за тез вируси ...
Аман вече!

Искам и аз селски мол,Стейси! Зарадвай ни със снимки после!
Виж целия пост
# 475
Карзче, то на пазара хора трябва да снимам. Направо не можем да се разминем. По-добре като засадя на двора да покажа снимки. Моят мъж засади на своя отговорност чайот, единият се е хванал. Аз бодливи плодове не искам.
Днес купих бегонии, тагетиси и кралски мушката.
Фонси, а баш и ние с моя мъж влачим една хрема даже повече от седмица.
Виж целия пост
# 476
Убих се от чистене днес, язък ми за маникюра, който направих преди обяд;)
Савина, всичко да е наред!
Маре, днес ли е денят?
Фонс, още съм ѝ сърдита. Рядко ми се случва, но ми държи дълго. Не че на нея ѝ пука, по цял ден е навън и не ѝ виждам очите.
Виж целия пост
# 477
Децата пък цял следобед играят навън около къщата - бягат, федербал, сега с топката. Откога ги чакахме това слънчице. Blush
На Ени рецептата за курабии много ги одобриха днес. Набързо се ометоха. Hug
Виж целия пост
# 478
савина, стискам палци за добри резултати от биопсията.
selleste, синът си отчете две грешки. В последния момент решил да смени верен отговор с грешен.
Виж целия пост
# 479
Бъни, само с тях да си остане!

Голямо обикаляне днес, изморихме се доста, а топлата вода в басейна ни довърши. Тук е направо лято, наложи се да ходим да търсим на майка сандали. Ние тримата сме в един куфар и си носим, тя не се сетила да пъхне един чифт в нейния.

Марѝ, снимки на днешния тоалет ще видим ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия