💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 43 850
  • 735
# 495
Ами адски е изнервяща Михаелата. Егати плямпалото.
Виж целия пост
# 496
Интересна игра,но и доста трудна.
Виж целия пост
# 497
И традиционно Емо и Мария подсказват как да се играе играта.
Йордан защо няма ръкавици?
Елизабет завърши, ама и Данчо постоянно и казваше, че може.
Виж целия пост
# 498
Eлизабет в истерия ли изпадна или така ми се стори?
Виж целия пост
# 499
Защо излъчват всички тези писъци
 Дразнещо е Sad
Играта не ми харесва.
Виж целия пост
# 500
За 45мин минаха само две двойки и нищо интересно, освен да…крясъци.
Мдаааа
Виж целия пост
# 501
Данчо по-лек ли е от Петър и Тишо? На силовите игри добре се справя.
Виж целия пост
# 502
Аз пък предпочитам игрите, адски скучни и криндж ми бяха сватбите, обети, банда като бяха. Превъртах здраво.

Вчерашната игра много ми хареса, днешната за разнообразие трябваше да е по-динамична, нещо с тичане, смятане, загадка. Писала съм и преди, че любими са ми тип яйцето Фаберже.
Виж целия пост
# 503
Аз ли пропуснах, или Мария каза, че не знае какво им е времето на Данчо и Ели?
Май нямат часовник, ще ме прощава продукцията, но така не се прави, да си нагласяват времената...
Виж целия пост
# 504
Сякаш при перничани показаха таймер. Нещо ми се видя като време.
Ама как Софи се мята на високо и днес и вчера, а на бънджито се отказа.
Вчера ми изглеждаше  по- страшно от бънджито.
Виж целия пост
# 505
На перничани показаха времето, около 1 час, на вторите гледах внимателно, ама нъцки Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Сякаш при перничани показаха таймер. Нещо ми се видя като време.
Ама как Софи се мята на високо и днес и вчера, а на бънджито се отказа.
Вчера ми изглеждаше  по- страшно от бънджито.

Уж показаха, ама май е нагласено, щото вдигнАхме пушилка тук. А Данчо и Ели вечерта във вилата се чудеха какво им е времето. Еми...така не е гот, продукцията да си наглася времената. ИзлОвихме ги! Smiling Imp

Каква качествена кавга да си направим, като в този сезон наистина останаха двойки, които не са коалиция, а се справят добре в игрите и си мисля, че може би е заради нас. Ние помогнахме да се разбие коалицията, мдам! Нищо, че играта вече беше свършила, ние сме на дъното на всичко с нашите постоянни критики и коментари. Stuck Out Tongue Closed Eyes То всъщност шоуто нали още се е снимало, когато са започнали да го излъчват? Ако е така, със сигурност са следили нашите коментари.
Виж целия пост
# 507
Те следят във ФБ коментарите, едва ли тези тук
Виж целия пост
# 508
Аз ли пропуснах, или Мария каза, че не знае какво им е времето на Данчо и Ели?
Май нямат часовник, ще ме прощава продукцията, но така не се прави, да си нагласяват времената...

“Аз дори не погледнах времето ви” или нещо такова каза…
Виж целия пост
# 509
Аз ли пропуснах, или Мария каза, че не знае какво им е времето на Данчо и Ели?
Май нямат часовник, ще ме прощава продукцията, но така не се прави, да си нагласяват времената...

“Аз дори не погледнах времето ви” или нещо такова каза…

Хехе...ясна е работата. А те не са могли да си го видят, защото е нямало къде.

Те следят във ФБ коментарите, едва ли тези тук


И тукашните следят. Щом от Ергена ги следят, значи и от Един за друг ги следят. Щом и Галето е била тук, значи следят какво си хортуваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия