💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 6)

  • 43 850
  • 735
# 510
53 минути беше на перничани, другите времена нарочно ще ги крият за съспенс. 🙄
Всички си взимат играта, на пръв поглед не е лесна, но като му хванат чалъма, върви бързо..
Виж целия пост
# 511
Яд ме е, че Ели и Данчо изглежда да са последни Expressionless
Виж целия пост
# 512
Тишо с неговата "чинка", колко пъти го каза. Какъв е този диалект, какво е "чинка"? Като почнат с "котянци" и повръщам Grinning
Виж целия пост
# 513
53 минути беше на перничани, другите времена нарочно ще ги крият за съспенс. 🙄
Всички си взимат играта, на пръв поглед не е лесна, но като му хванат чалъма, върви бързо..

Крият ги от нас, но така като гледам, ги крият и от участниците. Ами не е честно значи има мегдан за измама.
Виж целия пост
# 514
Тишо с неговата "чинка", колко пъти го каза. Какъв е този диалект, какво е "чинка"? Като почнат с "котянци" и повръщам Grinning

Чинка е стринка ,аз пък точно стринка не одобрявам и се дразня като чуя някой да го изрича това ..
Жената на брата на баща ти Wink , това означава .

Казвам “чинка” и с това приключва въпроса 😅
Виж целия пост
# 515
Тишо пък взе, че се справи, не го ли боляха колената от въжетата, както Данчо пищеше, че му се врязват въжетата. София е голям играч.  Но през цялото време мислеха, и имаха и подобрение, и възли различни пробваха. София и Тишо май направиха най-малкото време. И Мария се подсмихваше.
Оказва се, че и легнала може да се играе. Сигурно, като са я тествали, са играли на колена, водещите ги подканяха да пълзят като 'бебета' в стремежа си да подсказват, а то имало  и други възможни решения.
Виж целия пост
# 516
Това в коя част на България се казва? В София със сигурност няма нито "чинка", нито "свако", нито "калеко" и всякакви подобни измишльотини, с които са пълни диалектите в Източна България.
Виж целия пост
# 517
Нямам представа в коя част от България е този диалект .
Стринка е от Варненския край , а “чинка” от Старозагорския Simple Smile
Чинка и чичо , Леля и Свяко е при нас , като второто е мъжът на сестрата на майка ти Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Стринка и свако са при нас - Варна. Диалектите правят езика пъстър и цветен.
Виж целия пост
# 519
Само на перничани дават времето в последните игри.
Другите, квото ни кажат и трябва да вярваме.
Защо се дразните на диалектите, та това е богатство на езика ни.
Виж целия пост
# 520
Нали в началото в рекламите казваха, че ще слушаме диалект, не разбрах коя двойка имат предвид точно, и при Йоана/Румчо имаше.
Виж целия пост
# 521
Не е лоша играта, по-интересна е от тези статичните с отговорите, а и може да се мисли в нея поне малко. Писъците обаче наистина са много натоварващи.
Хареса ми Данчо как се държа с Ели днес, беше мил и разбиращ. Дано си е направил някакви изводи от предаването, като е видял останалите как се държат с жените си, и започне да се отнася по-нежно с нея занапред.
Виж целия пост
# 522
Чинка и свако са при нас - Добрич. Blush

Много бяха изнервящи перничани. И тя много крещя, но и той не млъкна като я видя, че е нервна. Joy
Виж целия пост
# 523
Така като гледам, Ели и Данчо си тръгват!
Виж целия пост
# 524
Нали в началото в рекламите казваха, че ще слушаме диалект, не разбрах коя двойка имат предвид точно, и при Йоана/Румчо имаше.

При Тишо и Софи, а и при Галето и Пешо е много смешен самия говор. Сладуресто звучи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия