Витамин D, децата, майките, възрастните и зимата...6

  • 55 477
  • 763
# 420
Благодаря Ви за мненията, засега ще се въздържа от покупка. Simple Smile

Май този е  по-добър:     https://sopharmacy.bg/bg/product/00000000001002668 … sp;    
Виж целия пост
# 421
Можете да влезете в темата за добавките и да потърсите там. Тези в България са доста скъпи и неизгодни.

И вторият вариант не ми се вижда много добър. Държите да приемате точно цитрат ли? Има и други форми на магнезия, които се усвояват добре.
Виж целия пост
# 422
Май съм се объркала Relaxed, по-скоро мисля че ми е нужен Магнезиев глицинат.
От четеното в темата разбрах, че той успокоява, има релаксиращ ефект, отпуска добре мускулите на тялото и е за здрав и спокоен сън. Simple Smile
Виж целия пост
# 423
Да, така е.

Препоръчвам този



В България е около 40 лв по аптеките, от чужбина идва за около 22 лв.
Виж целия пост
# 424
И от мен един глас за магнезия, който препоръчва Хечи.
Виж целия пост
# 425
А какво е мнението ви за този, понеже съм се заредила с 2 опаковки?

Виж целия пост
# 426
Не е лош, аз го имам в момента заедно с този, който постнах по-нагоре. За мен другия е по-добър. Този са 3 таблетки дневно, не е кой знае колко изгоден. Не е лош в никакъв случай, просто има по-добри варианти.
Виж целия пост
# 427
В горният магнезий не е ли по 100 мг на таблетка, което ще рече, че трябва да се взима по 4 на ден?
Виж целия пост
# 428
Да. Но другият е 200 мг за 3 таблетки.
Виж целия пост
# 429
Да. Но другият е 200 мг за 3 таблетки.
объркана съм, пише 200 в 1 капсула?
Виж целия пост
# 430
Да. Но другият е 200 мг за 3 таблетки.
объркана съм, пише 200 в 1 капсула?

Този на now са 3 капсули дневно. Serving size гледайте.
Виж целия пост
# 431
Аз говоря за показания солгар- 1 капсула е 200. Мислех, че за него говориш.
Виж целия пост
# 432
Кой е 200 мг за 1 таблетка? На д-р. Бест пише 100 мг., което предполагам е за 1 таблетка.
Виж целия пост
# 433
Показания в линк солгар.
Виж целия пост
# 434
200мг в една таблетка имайте предвид че това е една много голяма таблетка/капсула... Цитратът е грубо 15% елементарен магнезий в него, та за 200мг таблетката трябва само цитрат да има в нея над 1 грам, като сложиш и останалото и то стана минимум грам и половина. Не всеки е навит да преглъща такива големи, та си го имайте предвид и този фактор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия