Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 91

  • 67 102
  • 751
# 270
Измиващите гелове на Агива са страхотни. Пробвала съм всички варианти, но изхабих наличностите и тук няма как да подновя.
Поднових страхотната маска на Пантен и един душ гел, имитация на Бакара.

Виж целия пост
# 271
Отворих да избера някакви продукти на Sundance и се шашнах! То има 100 неща! И сега не знам кое да взема. Защо има толкова много? И освен различни количества флакони, какви чак толкова други разлики има?
А де Grinning Едно време като съм пробвала нещо си тяхно, имаха 3 неща на кръст, сега се загубих докато разглеждах, така и не съм се наканила да си взема нещо да пробвам Grinning
Виж целия пост
# 272
Бубанка, знам, че косите ни харесват сходни продукти, та днес ще ходя да видя и аз балсамчето на Балеа.Само по него ли оставаш или преди това нанасяш и маска за коса?
Виж целия пост
# 273
само него
колко време  - не знам, не съм засичала, но вероятно около 5-10 минути
като поизхабя наличностите, ще взема и шампоана
Виж целия пост
# 274
И аз съм доволна от този балсам, но повече от 3 Мин не го оставям
Виж целия пост
# 275
За фенките на синя и розова спирала - има нова колекция на Катрис, в Лили се намират. Цветни спирали и много хубави цветове червила и моливи за устни. Взех един молив - цвят Berry нещо си, много гладко върви .
Виж целия пост
# 276
И аз съм доволна от този балсам, но повече от 3 Мин не го оставям

За кой балсам говорите?
Виж целия пост
# 277
за този на балеа
Виж целия пост
# 278
Бубанка, вчера видях шампоана и исках да взема балсама, не бях видяла темата, обаче го нямаше в ДМ-а, в който бях…
Виж целия пост
# 279
Някой ползвал ли е Део крем за тяло на Белеа? Как работи този продукт? Спира изпотяването или само миризма? Къде може да се маже? Дъщеря ми (14 г) се притеснява, че се поти по врата и челото и търси нещо да го спре.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-deo-krem-za-tyalo-sas-soda … 066447341942.html
Виж целия пост
# 280
Доста е гъст и оставя бели следи по кожата и за челото ми се струва неподходящ. Освен това се усеща содата в него и ще действа като пилинг. За врата може и да върши работа, но ще трябва време да попие.
Виж целия пост
# 281
Бубанка, вчера видях шампоана и исках да взема балсама, не бях видяла темата, обаче го нямаше в ДМ-а, в който бях…

вероятно е бил изчерпан, но е част от редовна серия, затова провери в друг дм

Някой ползвал ли е Део крем за тяло на Белеа? Как работи този продукт? Спира изпотяването или само миризма? Къде може да се маже? Дъщеря ми (14 г) се притеснява, че се поти по врата и челото и търси нещо да го спре.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-deo-krem-za-tyalo-sas-soda … 066447341942.html

изключително гъст и мазен е, запушвал ми е пори дори на подмишниците
не препоръчвам особено за дете
Виж целия пост
# 282
Благодаря за отговорите. А деокристалите на Белеа добри ли са?
Виж целия пост
# 283
В ДМ или Лили дали сте виждали парфюм с аромат на липа?
Виж целия пост
# 284
Благодаря за отговорите. А деокристалите на Белеа добри ли са?
Те не спират потенето, спират само миризмата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия