✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 7

  • 21 398
  • 243
# 240
Мда, момчето ѝ е отказало и тя изперка. Мисли си, че мъжете и падат в краката само като ги погледне с ледените си очи. Сигурно, ама само безмозъчните.
Виж целия пост
# 241
Емануелчето беше голям резил, да.
Виж целия пост
# 242
И аз започнах наново да гледам. Тъкмо се чудех, кой печелеше сезона. И сега си припомних, че беше Щонова. Не знам какво повече в нея ме дразни. Преиграването или надменността.
Емрах и Емануела са си със самочувствие и се държат понякога доста нагло. Това също не ми харесва.
По принцип харесвах в този сезон Папи Ханс, Мила, Дара, Ивет, Дънди, Нона.

Харесвам и журито. По много елегантен начин намират как да покажат на участниците, това което не са харесали за момента. Засега ще го гледам отново.

Алекс също много добре се спрая като водеща. Интересна е.
Виж целия пост
# 243
И аз започнах наново да гледам. Тъкмо се чудех, кой печелеше сезона. И сега си припомних, че беше Щонова. Не знам какво повече в нея ме дразни. Преиграването или надменността.
Емрах и Емануела са си със самочувствие и се държат понякога доста нагло. Това също не ми харесва.
По принцип харесвах в този сезон Папи Ханс, Мила, Дара, Ивет, Дънди, Нона.

Харесвам и журито. По много елегантен начин намират как да покажат на участниците, това което не са харесали за момента. Засега ще го гледам отново.

Алекс също много добре се спрая като водеща. Интересна е.
И аз го гледам и ще се радвам много ако темата се ,,активира" отново! Жури, водещи... наистина са много добре подбрани! Участниците също са интересни! Имаше скандално поведение от Емануела и Емрах май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия