
Важното е, че съм се осъзнала и работя активно по тях. Това си е процес, който продължава цял живот, че и отвъд.. ама аз нямам бърза работа. Мъже не ми трябват на мен. Аз трябва да се излекувам заради себе си и заради детето си, за да мога да бъда качествен родител и да отгледам сина си като адекватен и достоен мъж, който от своя страна да привлече същата партньорка и да я цени и уважава. Да живее в мир и спокойствие като порасне. А това зависи до голяма степен от това колко осъзнати и емоционално зрели са били родителите му. Аз съм си поела моята част от отговорността. И смятам, че съм направила най-добрия избор за детето си спрямо опита, който съм имала към всеки етап от живота си до момента. Това е важното. Защото няма как да знаем, преди да разберем
Важното е, че съм се осъзнала и работя активно по тях. Това си е процес, който продължава цял живот, че и отвъд.. ама аз нямам бърза работа. Мъже не ми трябват на мен. Аз трябва да се излекувам заради себе си и заради детето си, за да мога да бъда качествен родител и да отгледам сина си като адекватен и достоен мъж, който от своя страна да привлече същата партньорка и да я цени и уважава. Да живее в мир и спокойствие като порасне. А това зависи до голяма степен от това колко осъзнати и емоционално зрели са били родителите му. Аз съм си поела моята част от отговорността. И смятам, че съм направила най-добрия избор за детето си спрямо опита, който съм имала към всеки етап от живота си до момента. Това е важното. Защото няма как да знаем, преди да разберем 
Препоръчани теми