ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 11

  • 16 051
  • 736
# 675
Не, не съм го започнала. Добре, че имам доста работа, та успявам да се въздържа. При първи сезон не беше така. Но "Гаддар" тепърва започваше. Нямаше как да си объркам мислите. Сега искам утре вечер да си изгледам финала без странични мисли. Да видя с добро ли ще го помня? Дано! Hands Pray  А още в събота ще започна "Кюбра",  на свежа глава и ще го гледам бавно и внимателно. От снимките личи , че ще е зрелищно и интересно.
Виж целия пост
# 676

     Пипи, ще чакам с нетърпение коментарите ви. Може пък да се "престраша" и аз, и да изгледам "Кюбра".
     Момичета, днес направо ни заливат с инфо и емоции.
     Ще има и трейлър към последния епизод на "Gaddar".
     Очакваме с нетърпение!

Цитат
Gaddar Dizi
#Gaddar Финалната промоция е в ефир тази вечер! ⚡️

Виж целия пост
# 677
Аууу ще има втори фраг на Гаддар изненадващо.  
Днес са решили ритуално да ни побъркат и вкарат в диспансера JoyJoy
Виж целия пост
# 678
Дениз Ъшън ли виждат очите миии? Много я харесвам нея аз не знам каква и е ролята ,но не мога да не го кажа.Колко сезона планиран този сериал? И той ли е като Терзи?
Виж целия пост
# 679
Малеее, какво сте направили днес🤭🤭🤭

Много снимки, много информация, браво👏👏👏

Аз сега се прибирам и ще ключа първия епизод. После отиваме на плуване, но ще продължа като се приберем😉

Кюбра, доколкото знам, ще си е 2 сезона. Не съм чувала да планират 3ти, но да се надяваме.
Тази мацка имаше епизодична роля в първи сезон, доколкото помня. Даже името й не знам дали споменаха. Мисля, че се появи като приятелка на приятеля на Берк- този, който създаде Кюбра.

Ще пиша после как върви гледането😀
Не знам дали ще съм тук за трея, защото плуването ни е към час🙄, но ще наглеждам какво се случва☺️
Виж целия пост
# 680
Релакс до пускането на трейлъра:



Виж целия пост
# 681
Дениз Ъшън ли виждат очите миии? Много я харесвам нея аз не знам каква и е ролята ,но не мога да не го кажа.Колко сезона планиран този сериал? И той ли е като Терзи?

Дениз Ъшън участва във втори сезон.. Мисля ,че ролята й е свързана с тази на изкуственият интелект..
Сериала е от два сезона повече не са заснети и не сме чули да планират. Темата е актуална и популярна по света така че може да решат да продължат или да заснемат и излъчат  нещо отделно отново с Чаатай.
Виж целия пост
# 682
Още малко Дахан:



Виж целия пост
# 683

📸 Актуализации от Buse Meral.





Виж целия пост
# 684

Дениз Ъшън участва във втори сезон.. Мисля ,че ролята й е свързана с тази на изкуственият интелект..
Сериала е от два сезона повече не са заснети и не сме чули да планират.

Феми, тя се появи и в първи сезон. В един епизод. Там в клуба. Точно така е, тя е приятелка на сътрудника на Берк. Показаха я сега в началото на първия епизод от втори сезон. Ролята й е много малка и епизодична. Ще видим по-натам може да я разгърнат. Снимката е от бункер, така че повече ще я дават.
Виж целия пост
# 685
Нямам идея за коя актриса говорите, но ще ви редувам с откъс от "Кюбра".



Виж целия пост
# 686
Аз пък не мога да се сетя къде последно я гледах Денис Ъшън. Гледам, че е участвала в "Навсякъде ти" и "Дъщерята на посланника".  Но ми се струва, че я гледах в нещо по скоро?
Виж целия пост
# 687
Гледала съм "Дъщерята на посланика", но не мога да се сетя каква беше ролята ѝ там.
Виж целия пост
# 688
Гледала съм "Дъщерята на посланика", но не мога да се сетя каква беше ролята ѝ там.
Някаква докторица май беше.  Гледам и в "Невинност" е участвала и "Любов, логика, мъст", но нещо още по скоро?
Виж целия пост
# 689
Пипи, аз намерих това:


Sevmek Zamanı е драматична поредица, излъчвана по канал ATV. В главните роли участват Илхан Шен, Дениз Ъшън, Серенай Акташ, Топрак Джан Адъгюзел и др.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия