💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 7) Между два сезона

  • 50 414
  • 523
# 465
Визитките са по 9 мин, мале мале... Понеже ги качвам в новата тема, файловете са 8-9 мин. повечето.
Виж целия пост
# 466
Тази варненката е на 31 г, ама били започнали връзката преди 14 г, значи тя е била на 17 г., вика "той си ме взе от малка, изчакваше ме след училище", а той допълва, че си говорели за неща 18+.. Иначе е 6 г. по-голям Grinning

Гледам на запис и съм до тук, но реално не е фрапираща разликата.
Причината да участвам е пари и искам да съм инфлуенсър и хората да ме познават. - не е точен цитат. Пфффф пък горе долу ги харесах.

Редактирам: Лондончаните са ми твърдо не, чак толкова лиготия ми е прекалена. И това с татуса ми е прекалено. Иначе връзката им изглежда балансирана
Виж целия пост
# 467
Аааа Дизи Heart не така с лошо за Здравко Мандаджиев!
Певец си е той. Но как се е вкарал в този театър?!
Аз току що пускам тв-то и точно на него налетях.
Виж целия пост
# 468
Певецът ми е малко съмнителен нещо. Напоследък ме гони хомо параноя
Виж целия пост
# 469
Мъжът от първите ми стана много неприятен с изказването, че не си искал второто дете и оплакванията как щял да издържа семейство с две деца. Това дете един ден ще го гледа. Можеше да каже, че не е било планирано, ама така прозвуча гадно.
Виж целия пост
# 470
Възрастните ми харесаха и тези с трите деца.
Певеца е със сбъркана роля ми се струва.
Виж целия пост
# 471
Тези с трите деца - тя ми идва леко едра леличка, той - слаботелесен дечко. Личи си, че се допълват.
Виж целия пост
# 472
И таткото от Петърч доста женствен, хахаха. Всъщност и двамата мьекат, та е ясно, че не са от Петърч, но явно отскоро живеят там.
Аааа Дизи Heart не така с лошо за Здравко Мандаджиев!
Певец си е той.
Ама ти си чувала за него ли?
Аз не гледам ни Планета, ни Фен, затуй не го знам тоз левент.
Виж целия пост
# 473
На 22 ВЕЧЕ години Joy
Виж целия пост
# 474
Залия е красиво момиче, но е поредната “певачка”
Виж целия пост
# 475
Ще се пее този сезон и ще се танцува... туърк 😆
Виж целия пост
# 476
Двойката с трите деца също ми хареса, изглеждат хармонични.
Виж целия пост
# 477
Е, все пак трето бебе на тази от Петърч е на около 6 м. видимо. Едричка е, да.
Май казаха, че от Русе.
Виж целия пост
# 478
Изглежда много по-голяма от мъжа, ама пък ето, хората си имат три дечица и своето мечтано място, и са щастливи.
Виж целия пост
# 479
След 3 породени деца, последното на около 6 месеца, нормално е да не е в топ форма жената....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия