КАУФЛАНД - ЛЯТО 2024 - тема 71

  • 56 136
  • 757
# 135
как става подаряването ?
Виж целия пост
# 136
Приемам купони за кроасан.Blush

Подарявам тези за Мелко и за десертите на Хепи Ретро.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 137
Ако някои подарява купон за кроасан за 1ст да пише, аз имам за 2лв отстъпка при покупка от 20лв за гр.Враца
Виж целия пост
# 138
Приемам купони за кроасан, но ще ходя утре. Ако няма при нас, пак ще "предам нататък" ;]
Виж целия пост
# 139
Вафлите Хели със сбъркана редовна цена...реших да им ги оставя на каса.
Виж целия пост
# 140
Как са краставиците? Цената им е подозрително ниска
Виж целия пост
# 141
Вчера купих от краставиците, хрупкави и приятен вкус. То още като ги избирах, нямаше меки части по тях.
Виж целия пост
# 142
Благодаря, ще се пробват значи. Подарявам купона за кроасана, ще стигна до К чак в събота.
Подарен
Виж целия пост
# 143
Имайки предвид качеството и състава, на повечето неща цената  е подозрително висока, а не обратното...Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 144
Хубави са краставиците като цяло, една от по-едрите имаше за изрязване в краищата, въпреки че отвън беше ОК.
Виж целия пост
# 145
Успяхте ли да вземете кроасан Белино за 1 ст. ?
Преди 1 час някъде мъжа ми е бил в Кауфланд-Халите град София.
На касата за самообслужване имало проблем със системата:
не е отчело купона- за плащане била цялата сума и той го оставил.
Виж целия пост
# 146
При нас вчера вечерта имаше череши и изглеждаха добре, но бяха гръцки. Не купих, защото имах вкъщи. Ако има утре, ще взема малко за проба.
Виж целия пост
# 147
lite16, при нас това се получава само с кроасана с какао. Взехме друг вид.
Виж целия пост
# 148
Подарявам кроасана, Мелко и ретро.

Подарено.

Днес взех череши, стават.
Виж целия пост
# 149
Може ли кроасана?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия