КАУФЛАНД - ЛЯТО 2024 - тема 71

  • 56 136
  • 757
# 645
Някой, ако иска енергийна напитка за 0.01лв. Да пише.
Свободен талон за кит- кат търся, ако има свободен.
Виж целия пост
# 646
Обърнете внимание, че кит кат е двойната опаковка за 0,01лв. Вчера дъщерята погрешно взе единична и си мина на редовна цена. Върна се за още една този път двойна и тя беше на 1 ст.
Виж целия пост
# 647
Имам свободен купон за кит кат за 1ст. Важи до утре
Имам и за енергийна напитка
ПОДАРЕН
Виж целия пост
# 648
Подарени*
Виж целия пост
# 649
И аз търся купон за кит кат, май съм го пропуснала вчера.
Виж целия пост
# 650
Предлагам купона за енергийната напитка, ако някой го иска да ми пише
Виж целия пост
# 651
Чета в медиите рекламна статия, че са инсталирали машина за изкупуване на бутилки и кенчета във филиала в Люлин на Царица Йоанна.
Виж целия пост
# 652
Това са магазините, в които се връщат бутилки.
Виж целия пост
# 653
Шевната машина, която тази седмица е на цена около 90 лв, ползвали ли сте я, става ли?
Не съм професионалист, хареса ми малкото място, което заема и възможността да правя по някой подгъв вкъщи.
За тази става въпрос:
Виж целия пост
# 654
Тиганите от тази седмица хубави ли са ? Тази серия май не е пускана до сега !
Виж целия пост
# 655
Къде стои този Кит Кат, защото по принцип не купувам, на касите има само от другите видове и не знам този дали изобщо го има в момента?
В съседния квартал видях машина за бутилки, също и такава за монети.
Ние сме много изостанали, нямаме такива екстри. Grinning
Виж целия пост
# 656
Има и на касите, има и при вафлите.
1.99 лв е редовната цена.
На картинката не си личи много - опаковката е двойна.
 Гледайте грамажа като купувате и кода на артикула на етикета.
Виж целия пост
# 657
Дева, в нашия филиал са предпилагам в зоната срещу витрините с месо с обслужване (там са "редовете" с шоколадовите бонбони, шоколадите, солети/чипсове/ядки, локуми/халви/дребни барчета). Може и да са при вафлите, но ми се струва по-малко вероятно.🙂
Виж целия пост
# 658
При вафлите нямаше, първо от там започнах. При локуми/халви/дребни барчета също не. Утре пак ще гледам.
Виж целия пост
# 659
При нас са при барчетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия